Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ace2 19. 9. 2019 23:19

Zimní rukavice jsem ted taky řešil. Kupujete vyhřívaný, nebo normální? Zkusím něco pořešit v Číně, protože se mi zdá že tyhle věci jsou v ČR předražený a beztak jsou vyráběný v Asii. Sem tam viděl dobře vypadající věci za jiný ceny. Jako že bych chtěl dát trojku za rukavice v Biker's Crown když v retailu v Číně budou podle mě tak za 40 dolarů pro bílého koncáka.
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 06:18

Tak ses nam pochlubil a jdeme dal

-- 20. 9. 2019 06:39 --

Jinak zajimava diskuze. Jednak majitele jamahy pisou ze to nesviti a druhak byt je servisni interval co 10 tak na olej se musi co 5.

https://www.motorkari.cz/clanky/redakcn ... ?diskuze=1
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 9. 2019 07:27

No asi tak.

Nmaxe má soused a jako ta ledka na to jak rel. Levný skútr to je svítí moc.krasne.

Problém může být v nastavení, ale když je někdo lama, tak je hloupý, že si pak stěžuje na výrobek. Rozhodně ten nmax nesvítí hůř než zde opěvované PCX s led. A s tím měněním oleje po 5000... Zkusím se na to optat, ale.prijde.mi to divný. Jestli to není něco ve stylu... Jezdí li skútr výhradně ve městě, měňte v polovině intervalu, ztížené podminky a tak...

A o tracerovi sem psal, ten svítí tak dost dobře...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 08:01

hele ja musel u Versyse taky dobastlit svetla, bo byly od vyroby nahovno udelane, takze vypodlozit a seridit, to je u motorek normalni asi. U te jamahy pisou, ze to chce pobastlit a pak uz dobre, ale otazou je, kdo to vuci cemu srovnava. Jak kdyz vezmu Forzu tak svitila na 100. MP3 svitila tak na 60 a versys svitil tak na 10 a ted tak na 90-100 taky.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2019 08:15

maincoonsback píše:No asi tak.

Nmaxe má soused a jako ta ledka na to jak rel. Levný skútr to je svítí moc.krasne.

Problém může být v nastavení, ale když je někdo lama, tak je hloupý, že si pak stěžuje na výrobek. Rozhodně ten nmax nesvítí hůř než zde opěvované PCX s led. A s tím měněním oleje po 5000... Zkusím se na to optat, ale.prijde.mi to divný. Jestli to není něco ve stylu... Jezdí li skútr výhradně ve městě, měňte v polovině intervalu, ztížené podminky a tak...

A o tracerovi sem psal, ten svítí tak dost dobře...

To jako mrkneš za denního světla na skútr a vidíš, že svítí líp, než jinej skútr, na kterém jsi jsi taky nejel ani ve dne, natož v noci? To seš dobrej :D

A výměna po 5 tkm je bohužel asi realita, všude to tak píšou.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 9. 2019 08:46

Špatnej interval...hlavně v záruce.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 08:47

tak zalezi co najedes, ale 5tkm si myslim ze je proste fakt malo. Nicmene pokud se meni jen olej a ne filtr, tak by to i slo
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod T.E.CH 20. 9. 2019 08:48

ace2 píše:Zimní rukavice jsem ted taky řešil. Kupujete vyhřívaný, nebo normální? Zkusím něco pořešit v Číně, protože se mi zdá že tyhle věci jsou v ČR předražený a beztak jsou vyráběný v Asii. Sem tam viděl dobře vypadající věci za jiný ceny. Jako že bych chtěl dát trojku za rukavice v Biker's Crown když v retailu v Číně budou podle mě tak za 40 dolarů pro bílého koncáka.

Hoď odkazy čoeče....díky. :-)

-- 20. 9. 2019 08:49 --

goes píše:tak zalezi co najedes, ale 5tkm si myslim ze je proste fakt malo. Nicmene pokud se meni jen olej a ne filtr, tak by to i slo

vydržet...jo to šlo. Ale je to prostě málo no...
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 9. 2019 09:01

goes píše:A variator tocil kolik? 14 tisic?

Zdechlej motor, jede to na “neutral”
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 09:04

jo to se mi stava taky
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Moucha 20. 9. 2019 09:12

já to udělal naschvál, dokonce u toho byl i Arnoldson, dojeli jsme do Rakouska, na kopci zastavili, viděl jsem ten sešup dolu, zdechl motor, dvakrát se odrazil a o kus dál to skoro letělo
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 09:13

to byl ficak teda
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2019 09:26

je to smutné, ale pro X-Max hovoří JEN ten vyšší výkon ... jinak Forza je pohodlnější, hezčí, pořádně svítí, nemusí furt do servisu, a věřím, že prostě bude celá vychytanější
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 20. 9. 2019 09:29

a ma topkejs na bezklic v cene jamahy :)

-- 20. 9. 2019 09:30 --

A pak uz jsou tu takove co bys nechtel no... treba kymco downtown 350... - 21?2 kW a 192 kilo, to by bylo zajimave. Jenze zase to nema Ledky apod. ale zase to ma vestavenou navi apod. holt
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 9. 2019 09:31

Právě. Všude nějakej zádrhel kua.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka