Skútr koutek

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 15. 9. 2019 23:59

Kura forza mi chybi. Mel sem anlepene panorama zecatka na zecatkach super vec
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ace2 16. 9. 2019 00:24

by se mozna hodilo. Sem si rikal ze by to sneslo zakriveny zrcatka, skoda ze tam jsou z vyroby plochy.

Forza je dobra. Uz jezdim jen na skutru, auto lezi ladem v garazi bez vyuziti. Jezdim jen na STK a na servis. Potreboval jsem do Plzne tak jsem jel na skutru a ted jsem jel na Vysocinu taky tak. S navigaci je to ted pohoda. Hadry mam dobry a objednal jsem si od GIVI chranice rukou tak uvidim jak to bude vypadat a fungovat. Jak je chladno tak gripy hrejou dlane ale ruce porad studeny ze zhora
Přílohy
BBFB6FAD-FE97-421C-990D-171AE931772D.jpeg
BBFB6FAD-FE97-421C-990D-171AE931772D.jpeg (44.55 ) Zobrazeno 597 krát
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 16. 9. 2019 06:49

Tak pak poreferuj jak to funguje. Nejsou to asi krTy klasickeho typu ale nejake roudeni by to melo poslat pryc.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2019 07:53

No určitě to pomůže, je to noblová věc.
Zjistil sem, že když je fakt kosa, tak radeji jedu na moto, než na skůtru... Jestli se na jaře rozhodnu, že si skutra nechám, tak vyhřívaný gripy nechám dodělat + laděný výfuk a budu zase max. sokojený. Pokud chce člověk jezdit aspoň ten podzim, tak to ty vyhřívaný gripy prostě chce. Ono to pomůže celýmu tělu neprokřehnout.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 9. 2019 07:58

ace2 píše:
Uz jezdim jen na skutru, auto lezi ladem v garazi bez vyuziti. Jezdim jen na STK a na servis.

Mám to stejně, a pokud už mám jet do města autem jsem *****ý :( Škoda, že nedělají nějakou sedačku pro mimina :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2019 08:01

Děcko může od 12 let.

Těším se na to jak na boží smilování... Bude to sice takový mentální ořech, zda to není příliš nebezpečný, ale s ohledem na to, že za těch 7 let bude už Brno dopravně jen stát (ve špičce 100%), tak si myslím, že jiné řešení (krom šaliny) už asi ani nebude.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 9. 2019 08:06

já co koukám takhle když se někdo objeví tak se jezdí i s mladším a budu to dělat asi stejně, myslím třeba 10 let, ale uvidím jak to bude vypadat
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod ace2 16. 9. 2019 08:39

Když to GIVI bude vypadat divně, nebo to nebude fungovat tak mám v záloze ještě řešení od PUIG. To stojí tedy 2x tolik. Tak uvidíme no.
https://www.motorcycle-exhausts.co.uk/P ... 19115.html

Jo asi tak, já mám jet někam autem a jsem z toho už otrávenej, pořád se někde táhnout či stát. A začalo mě nepříčetně vytáčet to pomalé rozjíždění z červených z toho bych se sesral zlostí. Skočí zelená a frajer myšlenkový tok.... aha hmm zelená, tak to bych se mohl asi rozjet, pomalu zařadí, pomalu se spojčičkou cuknutí do 2 tis otáček a pomalinku řadíme na dvojčičku. Ty woe z toho bych sežral volant. Se skútrem už dávno platím někde na pokladně :D

Sem si myslel že budu potřebovat auto když jsem v ČR a ani vůbec. Stačí mi skutr na skutru už budu mít najeto 4 tis km a to tu nejsem... tolik jsem nenajel s autem od doby co ho mám :D
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 16. 9. 2019 08:43

Mozna nekomu nedochazi, ze u nas není leto 12 mesicu v roce, chci vas videt za 2 mesice borci :D
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod goes 16. 9. 2019 08:43

to uz je klasciky chranic dle meho, otazkou co to givi, zda neudela nejake trubulence ze usetris ruky a pujde to do riti.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ace2 16. 9. 2019 08:55

vyzkoušáme a poreferujeme. Stojí to 1.400 kč tak jsem to risknul no.

Jarda: tak já v zimě v ČR nebývám, na auto nemám ani zimáky. Všechno spí přes zimu v garáži na nabíječkách. Nicméně jezdil jsem minulou sezonu v Lednu a celkem okay, chce to jen dobrou bundu, rukavice a něco na krk. Na výlety to asi nebude jasný, ale na ty cesty po Praze je to celkem v pohodě, zase nejdeš tak rychle abys profouknul. Musí být suchý silnice jinak to jde.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 16. 9. 2019 09:03

JardaB píše:Mozna nekomu nedochazi, ze u nas není leto 12 mesicu v roce, chci vas videt za 2 mesice borci :D

realne se da jezdit 12 mesicu, krom snehu jde vzdy. Jezdil sem i v minusech a slo to. Je pravda ze ty gumy to nemaji moc rady. JInak loni i preldozni sem jezdil i v prosinci a pak po novem roce uz zase, samo nejde kazdy den.
Takze za dva mesice se muzes prijit podivat.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2019 09:06

Já za pár týdnů končím, jsem zimomřivý :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 9. 2019 09:09

k nule už to není úplně pohodlný, pokud se člověk nemůže schovat za plexi.
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 16. 9. 2019 09:09

Arnie, to znamená že nemáš pořádnej gear. Já mám dokonce na zimu zateplenou helmu :D
Přílohy
Motorbike-Funny-Heeds-Crazy-Crash-Helmet-Covers-Motorcycle-_1.jpg
Motorbike-Funny-Heeds-Crazy-Crash-Helmet-Covers-Motorcycle-_1.jpg (22.7 ) Zobrazeno 343 krát
ace2
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka