Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 19:31

Jako jo, Forza super.

Ale jaksi ten sesup z jedné z nejlepších motorek na trhu zpět k Forze nějak nechapu, teda jedno vysvětlení bych měl, ale je to jedno. Já sem si tento krok naordinoval v momentě, kdybych si prošel nějakou krizovkou, kterou bych neovlivnil. To sem si řekl, že pokoušet štěstěnu nebudu. Jinak se mi od moto už nechce.

Ono teda jednu sem měl zrovna včera, ale chybama se člověk učí. Na druhou stranu bych dneska na Forze asi nedal Brno Olomouc za 40 minut...
(Pro rypaly, jo ano, spotřeba 5,3 l/100, můj rekord).

Prostě motorka se skútrem se nedá vzájemně zaměňovat. No tak ke to škoda, no.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 18. 10. 2019 19:54

Jake mas vysvetleni? Hele ja tu motorku nevyuzivam. Je mi k prdu. Kupim forzu a budu do prace spokojeny. A k tomu kustanga v kabriu :)
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ace2 18. 10. 2019 19:58

to má místo střechy hadr. Kup si 4er, to má střechu normální.
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 18. 10. 2019 20:07

Bohuzel pevnostrechy co bych snesl nesou
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 20:12

Však moje vysvetleni sem napsal. (za. Sebe). Já tohle udělám, pokud si projdu nějakou krizovkou. Zase ty si na tom.ekonomicky tak, že by ti nevadilo, kdyby ti stala motka v garáži. Vlastně si s Tím i počítal....
A ve finále, pokud si najel 10tkm, tak to není zase až tak málo.

Já najel 4tkm, jasne, mám to.kratsi dobu, ale v zásadě na tom sedím furt. Tak jako úplně nevyužité mi to u tebe nepřišlo. A nezlob se na mne, ale Rousínov, Brno se s tím dá líp nez s Forzou (zrovna to je úsek dálnice, kde mne to na skútru sralo, dálnice na Zlín už je cajk, tam nejede nic). Jasné Versys je větší a hlavně těší než Tracer, ale zase ty si větší než já a já už s Tracerem celkem drandim i po.meste a to i mezi auty.
Jako skutr je lepší ve meste, ale dá se i s motkou.

A co je hlavní, tak mi přijde, že motce lidí víc uhýbají, než skútru, že na skutristy jsou už spíš *****. Ale to je tak bokem.

Ale jo, měření, jen nemyslím že to co píšeš o Forze bude ve finále pravda. Ostatně jednou už to bylo. A jak říkám, já bych stejný krok udělal v momentě, kdy bych došel k závěru, že to je na moto o rypak. Na tento krok sem v zásadě takto taky připravený.

Jinak dneska sem byl v Olomouci a jediný s čím mám ještě teda problém ve srovnání se skútrem je parkování. Přeci jen tu motorku není tak snadné píchnout v podstatě kamkoliv... Už jen proto že mám o to větší strach a taky už to víc dráždí.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 18. 10. 2019 20:17

Hele ty na motorce porad jezdis nekam. Ja mam 7tkm ale 5500 z toho domprace. Jednou blava. Praha. Dvakrat k nasim. Do prace to je ok ale proc to mit na toto? To je stejne jako bylo ghibli. Na to jezdeni to apise je neprijemne.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2019 20:19

ser na něj na kokota
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 20:20

No jezdím, protože mne to na rozdíl od auta baví. U mne bude smeropalatne fakt jen to, jestli se.do něčeho neprichomitnu.
Dokonce sem se už i odprostil od toho, že to bude dávat nějaký ekonomický smysl. Prostě sem připravený, že na tom budu hucet jako krava...

A pokud se enco v autobranzi nezmění, tak asi nějaký pátek názor nezměním, protože třeba ta Honda je něco tak.nudnyho, až to hezky není.
Ale baví mne to. No.

-- 18. 10. 2019 21:21 --

Arnie J píše:ser na něj na kokota

A tady.ma zase někdo rozslaplou babovicku. Ty na to hodně trpis.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2019 20:22

já akorát nemám rád, když někdo někomu pořád něco cpe :)
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 20:26

Já se bavím, já nikomu nic necpu. Začni používat vlastní rozum a ne přejímat bláboly místních kretenu.

A klidně se budu bavit i s tebou a klidné ti dám mnohokrát zapravdu, ale odpusť si na mne tady ty hlášky.

Za jednak se známe, v reálu si myslím že by sis to nedovolil, za druhák ani pro tebe nejsem.nejaky hej počkej..., tak jako chtít aby ses snažil chovat normálně, když už ti to nejde slušně, je celkem zbytečný. A taky si mladší než já.

Ta reakce byla docela úlet, zvlášť když se cokoliv co sem napsal netykalo tebe.

A nenapsal sem nic, co by se mělo Goesa dotknout. Taky nemám potřebu mu lezt do *****...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2019 20:27

ale no, aby ses nepotento
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 20:30

Hele já to.ustojim, umím se nad to povznést.
Ale jako nezbylo by tě,.kdyby si přiznal že to byl trochu úlet.

A popravdě... Jako moc rád nemáš, když ti někdo oponuje, pak ses z toho dlouhodobě zpruzenej. To se netýká jen mne... Bereš to někdy až moc osobně. No. Sem si všiml.

A na druhou stranu, ani nemám potřebu do tebe rýt.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 18. 10. 2019 20:31

Mno motorku nemam tecka. Tri kika za skutra nedam. Jamaha vypada lacine. Kymco nemeli. Forza je jistota

-- 18. 10. 2019 21:32 --

Ja potrebuji nahit neco jak sem nasel golfa. Z toho sem hepy jeste po pul roce. Coz u sebe bezne neznam.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2019 20:32

Však jo máš ji myslim schválenou...
;-)

Možná ji taky časem vemu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 10. 2019 20:34

tak já to tak napsal, protože jsem se těšil na reakci :D jinak bych napsal že goes má svůj rozum a nepotřebuje číst ty tvoje slohovky ;)

a *****ý jsem samozřejmě hned, ale zas mě to rychle přejde :D ... dlouhdobě zpruzený jsem fakt málokdy, z tebe ještě nikdy pokud vím
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka