Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yeaah 8. 10. 2019 15:22

To nechciii
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2019 16:35

Jako motorka je lepší, ale mne na skútru nic neuráží
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 8. 10. 2019 19:20

yeaah píše:Hosi a vy ste neresili, ze vas boli ruka od spojkovani (nikomu to nepreju). Kdyz se motate po Alpach, tak se radi furt. Jestli by na to melo stacit mackat kolecko, balonek, nebo cokoliv..mne to nestacilo.
Zkousel sem i hejbat packama, abych to nemel nak blbe nastaveny, ale to by melo byt vse v lati.. Jsem smutny :(

Řešil jsem rok a půl nohu, nakonec mi pomohla rehabilitace - cvičení a nějaké elektro, sice to není 100%, ale už si můžu navléci ponožku :D Obvoďačku mám asi jako ty, takže jsem si sehnal odborníka sám, škoda že ne dříve, takhle to už asi nebude 100% nikdy. Já si za to teda můžu i trochu sám, furt řadím sem a tam, asi tak 3x víc než je nutné a noha pak trpí, jenže mi to tak baví... Mít automat, tak polovina zábavy je pro mne pryč.

Mačkáš spojku všemi prsty? Mačkáš jí při řazení nahoru? Já spojku dvěma, ale přední brzdu jen jedním prstem a když jedu svižnou, tak po 50 km prst trochu cítím. Kroužek mi pomohl na pravé zápěstí, teda i posilnění celého těla určitě udělalo své, abych se o ruce co nejméně opíral.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod yeaah 10. 10. 2019 09:58

Mackam dvema anebo pak i vsema, kdyz uz mam trabl. Taky sem jeste zkousel ruzne posouvat packu, menit sklon atd. No musim to nak vychytavat postupne. K posileni kolem zapesti je pry dobrej vis na hrazde, nebo i shyb, tak vyzkousim
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod one-z 11. 10. 2019 22:29

Bych se na dva vykašlal a spojkoval celou rukou, pokud to přináší úlevu. Omezit řazení a při palbě nahoru bez a je to :D
No já jsem shnilej celej, shyby asi dobrý, ale ještě víc bych potřeboval dřepovat, po 100 km z toho zpravidla slezu úplně spocenej a jak kdybych složil vagon uhlí a i tak bych rád přešel na gixero, motorka se rozumem asi fakt nekupuje :-) Cenduro nebo naháč by byl asi ideál pro mne, ale...
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 10. 2019 16:44

T.E.CH píše:Tak on má rád staré motorky, klasiku..... :-)

Jo,mám,teď jsem si namontoval Gipro ukazatel kvaltů. :-)

IMG_0681.jpeg
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 12. 10. 2019 16:46

Vykozene to tam pasuje :)
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 10. 2019 16:56

Viď?
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 10. 2019 17:06

Jak se to tam montovalo.? Ne že bych to chtěl, ale jen si říkám, jak je obecně složité tyhle Bastly /ne nutně pejorativním smyslu/ dodelavat. Prodává se toho docela dost.

Já si dneska domontoval rozšiřovací packu na stojan od kappy.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 10. 2019 17:22

Je k tomu návod,něco jsem musel odmontovat,abych prodil kabel až dozadu pod sedlo a napojil na konektor,který je skoro u všech moto již připravený a pak jen nastavit v menu,celkem jsem to zvládl i dle english návodu :-)
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 10. 2019 18:09

Sikula. Kolik ti to teda zabralo času?
Ale jinak, jo je to pěkný. Líbí se.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 12. 10. 2019 18:17

Ja to mel kdysi abted mi versys ukazuje kvalt seriove. Nicemene premyslim zda jsem se na to nekdy dival. Nebo vybkoukat v aute co amte zarazeno?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod one-z 12. 10. 2019 18:42

Padne to tam dobre, vypada to ok. Chtěl jsem to tsky, ale uz mi to prijde zbytecne, az na výjimky vim presne co za kvalt mam. Ono stejne smysl to ma spis jen kdyz se jede palba.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 12. 10. 2019 18:54

970ka píše:
T.E.CH píše:Tak on má rád staré motorky, klasiku..... :-)

Jo,mám,teď jsem si namontoval Gipro ukazatel kvaltů. :-)

IMG_0681.jpeg

Na Wéčko :-) Ale Wéčko je moc pěkný... Někdy mám nápady prodat všechny motorky a koupit Wéčko, jenže pak si vzpomenu na to že litý kola jsou úžasně bezúdržbová věc co se z ní neloupe chrom, nezasírá se a nevysíraj se vložky pod niplema s následkem defektů a přehodnotím to na prodej 471 + R a CB si nechat....

Zejtra ho asi vyvětrám někam dál...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 10. 2019 19:07

maincoonsback píše:Sikula. Kolik ti to teda zabralo času?

Asi ho'dku a něco,ale nespěchal jsem,já si to užívám,pustím si music a ...
970ka
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka