Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 6. 2019 19:17

Mapy motoru? Tvl bez se na tom fakt nejdriv svezt...
Z900 je asi nejhezci z tech motorek (mozna po honde).
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 19:19

No tak si říkám, že možnost nastavení měkčího chodu motoru pro začátek a do nepohody se hodí, když chceš jezdit celoročně. Na Shiveru to můžeš předělávat ručně i za jízdy. To tady nejde. Jo hezký je, ale MT mi přijde o chlup modernější. Ale díky za názor. Takto mi to stačí. O tom je debata. Spoustu věcí si člověk nemusí uvědomit.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 6. 2019 19:22

O tom uz jsme se bavili. Jestli si neveris, nech si to uskrtit na 35kW, pojezdi a pak nech otevrit. Budes mit dve motorky v jednom. Nejdriv "jen" docela dost legrace a pak uplne novou motorku a spoooustu legrace, az si budes verit. Win-win.
Jo a od stolu bych chtel taky MT :)
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2019 19:24

maincoonsback píše:No tak si říkám, že možnost nastavení měkčího chodu motoru pro začátek a do nepohody se hodí, když chceš jezdit celoročně. Na Shiveru to můžeš předělávat ručně i za jízdy. To tady nejde. Jo hezký je, ale MT mi přijde o chlup modernější. Ale díky za názor. Takto mi to stačí. O tom je debata. Spoustu věcí si člověk nemusí uvědomit.


Ja mam po kokot mastaveni a jeste sem na to nesahl :) a to mam mapy. Podvozek. Pruzeni. Jde co :)
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 19:26

Takže čárka u MT? Já zatím s PEMM problém nemám...
:-)
Akorát vyjde asi na nejvíc (min. 250t. s doplňkama, ale to budu muset ustát). Chtěl bych ji v té modré (tu jedinou nemají zatím skladem, tak by se asi debilně ukecávala aspoň nějaká slevička, ale snad, když k tomu budou doplňky něco dají dolů, min. mluvil něco o montáži orig. příslušenství zadara)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2019 19:27

Vetsinou slevy na bajk nejsou. Spise na prislusenstvi
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 19:32

no oni jsou schopní dát něco na konci sezony. Tak jako zeptám se, ale zázraky nečekám... Ale něco bych chtěl, aspoň symbolicky... A určitě bych chtěl hefty vyhřívaný a plexi a když to půjde tak kufr...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2019 19:35

To chces jakoze hrat v rijnu nebo tak?
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 19:39

NE. Pokud tak asi teď někdy... Jen sem konstatoval, že vzhledem k doprodejovým cenám tam nějaký prostor na slevu jistě mají... 5% by vyškrábat mohli.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2019 19:40

To mozna jo. Sak uvidis no

-- 12. 6. 2019 20:42 --

Ten zadni kufr na tim bude hnus cece. Toto je sice mt10 ale ted design je dost stejny

https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=121962
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 19:44

je to hnus to vím. Už sem to viděl i v konfigurátoru. Ale já sem na kufr zvyklej a jet s tím někam dál, musí to tam být. Ale hnus to je, to souhlasím. Jinak MT9 a MT10 jsou si podobný, jen MT10 má ty přední světla ještě víc jak vetřelec..., jinak je to hodně podobný. A ještě má teda MT10 níž řídítka...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 12. 6. 2019 19:45

Yamahu kdyztak brat u Kabourka, jednani na urovni
Ja nahace taky nerad, jeste dodneska obchazim v garazi obloukem Monstera, co sem vezl z Prahy :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 6. 2019 19:45

Jde spise o tu siluetu a zadek. Jako nahac obecne neni delany na topcase no.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 6. 2019 21:01

maincoonsback píše:
garážmistr píše:
maincoonsback píše:Udělali byste lulci anketu do čeho jít?
Yamaha mt09
Kawasaki z900
Aprilia Shiver 900
MG v9 Bobber
Honda cb650r nebo café racer

Víc mne teď nenapadá.... Všechno má své pro a proti a jako není to všechno srovnatelné... Kdyby někoho ještě něco napadlo...

Na čem se ti jelo nejlíp?


ještě na ničem. Potřebuju právě názory těch co s tím mají zkušenosti abych věděl na co se zaměřit. Nějakou svou představu mám vč. přečtených recenzí. A psal sem, že některé vlastnosti co se mi líbí jsou vzájemně neslučitelné. Všechny bude možné projet (nevím teda jak Shiver, to budu muset možná do Ostravy).

Osobně si myslím, že by mi nejvíc vyhovoval ten Bobber..., jen se trochu bojím toho, že mi bude za nějaký čas chybět výkon a že si to budu vyčítat. Obecně za najlepší moto ze seznamu vidím osobně MT09. Na Zedovi mne odrazuje nemožnost map motoru a trošku už zastarávající design (a taky jestlis em už těch 93 kW nepřestřelil). Shiver má od všeho něco, ale trochu mám strach z toho dvouválce, byť na něj jsou největší chvály (že prý umí být neskutečně krotký, ale když potřebuješ, tak jede..., a ani se netřepe v nízkých otáčkách)...

Proto se radím... a myslím to vážně. Hondu bych bral jako takovou sázku na jistotu (a musel ybch nechat Civavu, aby to bylot rochu do stylu,a le to že sem tam 15 minut čumákoval a borec si tam datlil a nic..., to jen tak neodpustím), Suzuki sem vyřadil, tam se ani neobtěžovali reagovat na můj email a mimoto mám takovou JPP informaci, že je to v Cartecu (nebo jak se jim nadává) docela cugrunt. Ale jinak bych se GSX750 nebránil..., trochu mi to přijde jako Shiver, akorát 4válec, což bych bral jako plus.

Samozřejmě jsou nějaké další alternativy (třeba jako XSR900, či 700, Tracer, Versys, Vulcan... atd..., ale to nejosu moji favorité, tak sem je nezmiňoval, ale kdyby byl argument proč ano...)

Osobně bych vzalo asi ten Shiver (aprilii mám rád), kdyby byla alternativa k Dmotu, je OBYČEJNÝ člověk prostě milovat nemůže. Fakt nejlíp sem se cítil asi v té Kawe, ale ten Zed mi přijde takový nejslabší (komplexně).

To byla samozřejmě řečnická otázka. Třeba změnit přístup, takhle se nedá vybrat dobře. Resp. dá, stejně dobře jako losem.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 6. 2019 21:12

Tak když někdo napíše vem to..., tak to neberu jako bernou minci, ale jako vodítko... Jak sem psal, nějaké představy a zkušenosti mám...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků