Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 6. 2019 13:12

maincoonsback píše:ne a takový klid u nás byl...


jeste loni nebyly na ceste do brna zadne kolony, pote co dodelali rohlenku. Nekdy kolem zimy se to zacalo zhorsovat a ted jsou kolony i kdyz nejsou na videnske uzavriky. Prvni u Holubic druha na D2 a treti u slatiny. TO u Holubic proste nebyvalo a na Slatine taky ne. DNes uz jsou ty kolony od 7 mi do pul desate. Nechapu to.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 6. 2019 13:20

maincoonsback píše:No není to už v pohodě... Hodně aut sjíždí z dálnice dřív a pak to jede přes nás...

to je ale něco jiného ... já myslel R52
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 6. 2019 13:21

si vem, ze by vyhrala verze dalnice na rakousko po D2 a poak u breclavi uhyb... to by vam odebralo provozu tak 50 % co ted jede na mikulov... nastesti se to nestane
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 6. 2019 13:23

škoda, no
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 6. 2019 13:24

Kudy povede ta dalnice. Znojmo-Brno tam neco nacvicujou stavbari, ale to vypada na dvouproudovku, takze jsem dost zmatenej :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 6. 2019 13:27

znojmo-brno je jen srovnani par useku a obchvatu, ale jen jeden pruh kazdym smerem... no dalnice by mela vest nejak prers novy mlyny, kolem mikulova a pak na viden ale nevim presne, oni to jeste 47x zmeni
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 6. 2019 13:49

dálnice kolem pohořelic, nových mlýnů a mikulova

asi tak:

https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%A1lnice_D52
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 6. 2019 14:29

Arnie J píše:
maincoonsback píše:No není to už v pohodě... Hodně aut sjíždí z dálnice dřív a pak to jede přes nás...

to je ale něco jiného ... já myslel R52

Já vím. Ale problém je teď všude stejný a vypadá to stejně jak na Goesove videu

-- 10. 6. 2019 15:32 --

goes píše:
maincoonsback píše:ne a takový klid u nás byl...


jeste loni nebyly na ceste do brna zadne kolony, pote co dodelali rohlenku. Nekdy kolem zimy se to zacalo zhorsovat a ted jsou kolony i kdyz nejsou na videnske uzavriky. Prvni u Holubic druha na D2 a treti u slatiny. TO u Holubic proste nebyvalo a na Slatine taky ne. DNes uz jsou ty kolony od 7 mi do pul desate. Nechapu to.

Tak hlavní co je jinak je opravována komunikace na letiště. To dělá dost.. jinak nevím.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 6. 2019 14:33

Tam kolony ale nejsou
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 6. 2019 15:43

maincoonsback píše:
Arnie J píše:
maincoonsback píše:No není to už v pohodě... Hodně aut sjíždí z dálnice dřív a pak to jede přes nás...

to je ale něco jiného ... já myslel R52

Já vím. Ale problém je teď všude stejný a vypadá to stejně jak na Goesove videu

od nás vůbec ... až někde u M-paláce

ale je to samozřejmě otázka času, těch lidí, co se tam na jih stěhuje, jsou spousty
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 6. 2019 15:49

Tak u nás by to bylo bez problémů, kdyby byla dálnice cajk a kdyby všichni ti co mohou jet po r52, by po ní taky jeli a ne přes nás... No ale všude je enco. U nás to bylo taky cajk ještě před rokem.. teď děs...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 6. 2019 16:26

Z goesovic smeru by pomohla tak mozna helikoptera, ale pak by hrozilo, ze by musel davat prednost letadlum :-))
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 10. 6. 2019 17:51

Z této části textu je jasný, že do konce století už tam nic nepřibude, a do konce života jste odkázáni na to co je tam teď než to začnou opravovat jako D1 a Novemlyny, to pak dojde i na zkrácení :-)

,, V úseku Syrovice–Medlov je dálnice D52 postavena v trase rozestavěné dálnice Vídeň–Vratislav z doby druhé světové války. Po více než 50 letech tak bylo využito pro dopravu několika dostavěných a opuštěných mostů a dálniční těleso. V trase „Hitlerovy dálnice“ severním směrem má podle ŘSD pokračovat dálnice D43, která je rovněž předmětem sporů.[3]

K 1. lednu 2016 byla celá rychlostní silnice R52 Rajhrad–Pohořelice zařazena do kategorie dálnic a přeznačena na D52.,,
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 6. 2019 18:09

No kdyby se dalo na moto jezdit a deckama, tak to skoro neřeším...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 6. 2019 18:09

Obrázek
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků