Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 6. 2020 12:56

nebude dle vseho infa... 650tka proste skonci odkazuji se i na nizke prodeje, na druhou stranu, pokud prodavaji za 250tis. 10 roku stary skutr tak se neni cemu divit... jinak neverim, ze nekdo zacne delat pod lepsi znackou neco takoveho co pises s cenou 200-250tis.
Trochu z toho ma Honda a Integra/xadv ale to je vsechno 300-400k
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 6. 2020 17:21

je to tak... Ten chlapec má zase pravdu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 1. 7. 2020 01:06

PeTr7650 píše:tož stroje pěkný, ale s takovým strojem bych se dneska neodvážil nikam pořádně vyrazit, bo je tady strašák v podobě závady na elektronice. Dneska se neřeší kvalita mechaniky a jízdní komfort, ale kokotinky ala carplay, konektivita, náklonový kdesicosi . .

Vyražením myslím kolem světa, do afriky na černošky, apod. . .


No tak holt kolem světa vyrazíš na něčem jiném...

Na druhou stranu před 20-25 lety se houralo nad tím, zda budou dlouhodobě spolehlivé vstřikovací systémy benzínu... A ta auta která s tím začínala dodnes jezdí bez větších problémů, pokud už se kastle nerozpadla na prach...

Takže bych se toho nebál. Ono to fungovat bude.. Pořád je v motorkách co se týče motoru elektronika na úrovni 20 let starých aut. Prověřená, spolehlivá.. Teprve nedávno do nich dorazily katalyzátory... V autech jsou povinné od počátku 90. let... teprve nedávno tam dorazilo povinné ABS, v autech je povinné asi 15 let...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2020 14:53

Hezky dneska prší.
Nebral sem si nepromok, chtěl sem vyzkoušet co co vydrží. A v zásadě po dvou hodinách v tom prudkém dešti /jel sem přímo v epicentru/ obstála akorát motorka, jakz takž helma /ale už na hraně i přes pinlock se místy začínala mlžit, zvlášť když sem musel zpomalit/, textilní dvoudílná kombinéza Macna... Ta byla mokrá jen na krajích, kde se prostě voda dostane, ale jinak relativně sucho.

Cestovní boty Revit co mám, tak nevím jak to, ale úplně v nich voda, mokrý ponožky, přitom teda jsou to cestovní boty, měly by být vodotěsný a prd leda. Přitom kalhoty sem měl pretahle přes ně. Ale asi ty vody bylo fakt.moc.

A rukavice. Mám nějakou lepší radu od Macny, na mašině blaaastry a je to teda taky durch. Ale to se dá řešit náhradníka rukavicema a s vyhříváním to.neni tak bolavé. Takže ty boty...no. vyřešit a dobry
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 7. 2020 14:57

Kura dobrej masochismus :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2020 15:00

Jo 200 km... Teď schnu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 11. 7. 2020 17:28

Potkal jsem dnes v Chotěboři 4 Veryse a vůbec jsem jim v tom dešti nezáviděl :D
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2020 17:36

Tak ono dokud se jede byva to vetsinou cajk. Pamatuju na mp3 v rakousku. Vcelku slo byt suchy jenze pak clovek zpomali ci zastavi a je to v riti :)
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 7. 2020 18:22

Když sem.jel myslel sem.na tu tvoji cestu přes Rakousko...
:-)

Jo dneska fakt pršelo fest. A samozřejmě jak zastavíš a nebo zpomalis tak to je jak říkáš. To natece všude.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 7. 2020 20:07

do bot teče spodem, jak je překrytí zipu. Nepromoky na boty to spolehlivě řeší, stejně jako na rukavice.

dneska sem jel z blavy až domů za brno, v nonstop chcanci a vklidu. nepromok z pracovních oděvů za 150 kaček lus ty chujoviny na nohy a ruce. Na crf, takže žádný blastry apod.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 12. 7. 2020 18:07

Obrázek

Dnes jsem se projel na Kawasaki KLX 230 a i když jsem čekal jak to bude zábavné, nebo tak něco, jak se všude píše v testech, tak za mě nic moc. A to hlavně protože to je strašně slabé. Píšou 14kW, ale hádal bych tak 10. Víc jak 110 jsem z toho ani nedostal. Jede to jak PCX asi :D Tak na ryby, na nákup nebo blbnutí po polňačce. 100 km vzdálenost bych na tom jet nechtěl.

-- 12. 7. 2020 19:09 --

Jo a má to strašně malý a blbě umístěný zrcátka. Je v nich vidět leda tak člověk sám.
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 7. 2020 18:44

Zrcátka by se snad dala přenastavit, ne?

Jinak konečně doma a super. Jediný teda.co, tak doprava na neděli teda.masakr...

Snažil sem se za to tahat co to dá, abych byl co njdriv.doma, ale i tak sem dojel se spotřebou dle PC 4,2/100...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 12. 7. 2020 19:07

KLX neni pro kazdyho, to je jak CRF. Ty motorce nejlip sedi rozbite cesty sotoliny, lesni a horske cesty, apod.
Ted sem jezdil tyden po rumunsku na CRF, joo, jede to max 130, ale o tom to neni. Poskakal sem kazdou cestu, kterou sem videl, na sterku je s tim hrozna sranda, rozbitou cestu neresis . .
Za me nejlepsi moto na takovy to cestovani kolem komina po spatnych cestach, nevidim problem s tim jet radius 1000 km od baraku.


Na techdle malejxh cendurach Te musi bavit jezdit pomalu, neresis cestu, asfalt, kokotiny. . proste si das smer a jedes
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 12. 7. 2020 19:13

Je fakt že na to nejsem zvyklý, tak mě to neoslovilo, ale jinak se mi to líbí a vždy jsem si říkal jak bych něco takového chtěl. Vzpomínka na Simsona a jízdy na něm před 20 lety.
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Špacírek 12. 7. 2020 21:12

Zx-12R

-- 12. 7. 2020 22:14 --

maincoonsback píše:Zrcátka by se snad dala přenastavit, ne?

Jinak konečně doma a super. Jediný teda.co, tak doprava na neděli teda.masakr...

Snažil sem se za to tahat co to dá, abych byl co njdriv.doma, ale i tak sem dojel se spotřebou dle PC 4,2/100...


Kolega teď jel "palbu" Brno - Vranov - Brno a bc mu ukazoval kdyz dojel do garage 7.7/100, ma 09tku (2015)
Přílohy
0572D2E0-A19D-4CB2-BDA0-3ABA87A38D21.jpeg
Špacírek
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků