Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 2. 9. 2018 19:37

K86 píše:pulmic za motorku a 400 za doplnky :D

Musi jebat :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 9. 2018 19:44

To teda
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 9. 2018 22:15

co tam je za 400 tis? Docela by mě to zajímalo na čem se dá tak ujet
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 9. 2018 23:07

Kufr za 50 a v něm 350 v keši :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 3. 9. 2018 07:18

Ujet se da na leccem, z hlavy co si vzpominam na castky, ktery se ted muzou lisit

navigace 50
kufry 60
vyfuk 35
plexi 10
kryt svetla 8
tasky na ram kolem 20
zadni plotna 5
ram kolem valcu 10
Horni ram 10 nebo 15
mlhovky komplet 20
hlavni stojan 5
zakryti spodku 20
no a pak tam jsou prkotiny jako packy, kryty nadobek na kalapiny, alarm, ochrana kardanu a dalsi veci ktery ani nevim, ze tam jsou

Ale jak pisu, jde to navesit jeste vic (treba ochrana blinkru 2 kusy za 90Eur)
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 9. 2018 09:13

Prostě prémie jak vyšitá.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 9. 2018 03:04

K86: Tak R-GS je polarizující stroj... je zástup lidí kteří ho bezvýhradně milují za to jak funguje, pak druhý zástup lidí, kteří nepřekousnou jak moc divná a přes všechny pozitivní vlastnosti poměrně zbytečně přehnaně udělaná věc a ta třetí skupina těch, kteří to sice taky chtějí, ale nemůžou si to dovolit...

Podle mého je osmikilo lepší stroj co do provozního charakteru, akorát že ten motor je sráč, takže tě to hodí zpátky ke dvanáctce a jejím předchůdcům, když už BMW chceš :-)

K doplňkům - to je přesně ono - ochrana blinkrů za
5000kč... Kolikpak stojí blinkr jako ND? Pětikilo kus.... :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 9. 2018 07:59

To s tím musíš hned 10x jebnout o strom, aby se ti ta ochrana zaplatila :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 9. 2018 18:58

Doplňky stojí mazec vždycky,originál i neoriginál. Marže jako kráva....a některý origoš není použitelný.

Já když strojil AT, tak sem tam zahučel za 120 tkč. Včetně hadrů, bot a airbagu...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 4. 9. 2018 19:03

pech. píše:K86: Tak R-GS je polarizující stroj... je zástup lidí kteří ho bezvýhradně milují za to jak funguje, pak druhý zástup lidí, kteří nepřekousnou jak moc divná a přes všechny pozitivní vlastnosti poměrně zbytečně přehnaně udělaná věc a ta třetí skupina těch, kteří to sice taky chtějí, ale nemůžou si to dovolit...

Podle mého je osmikilo lepší stroj co do provozního charakteru, akorát že ten motor je sráč, takže tě to hodí zpátky ke dvanáctce a jejím předchůdcům, když už BMW chceš :-)

K doplňkům - to je přesně ono - ochrana blinkrů za
5000kč... Kolikpak stojí blinkr jako ND? Pětikilo kus.... :-)


osmikilo je velmi nudna motorka, ten motor nema zadnej projev. to u te 12ky se obcas neco deje a hlavne, mas okopane holene od tech zasranejch valcu.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 9. 2018 19:05

one-z píše:Dotaz asi na pecha, tip na gumy na jizdy za kazdeho pocasi, nejake univerzaly, které i podrzi? Na SV je lehce pres 6000 km a gumy co jsem koukal nejak hori. K9ukal jsem na pirelli angel st, gt?

-- 31. 8. 2018 12:57 --

Anorex: taky jsem cetl, parada :)


Pokud Pirelli, tak určitě ty GTéčka, ST neber.... a ty GT mají velice slušný nájezd a držej jak na mokru, tak "logicky" na suchu. IMHO jedna z nejlepších cestovních gum. Já mám už třetí, bratránek tak 6 sadu. Velká spokojenost a i se dobře ojiždí, takže to není oskakáné, což o všech gumách se říci nedá.

Touhle gumou chybu neuděláš.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod gewehr 4. 9. 2018 19:08

Dat mega za nieco, co mozes kazdu chvilu poslat aj nie vlastnou vinou do skarpy a tak 400 tisic z toho otrhat... mno, neviem. Ak niekto berie mototuristiku fakt seriozne preco nie, ale inak. Alebo si miesto toho kupit radsej dve AfricaTwin ked sa nahodou na jednej rozstreli :D
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 9. 2018 19:10

Tak tohle je většinou pojištěné, takže bych to až zas tak neřešil.....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 4. 9. 2018 19:41

Arnie J píše:To s tím musíš hned 10x jebnout o strom, aby se ti ta ochrana zaplatila :D


:D :D :D
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 9. 2018 22:22

K86 píše:
pech. píše:K86: Tak R-GS je polarizující stroj... je zástup lidí kteří ho bezvýhradně milují za to jak funguje, pak druhý zástup lidí, kteří nepřekousnou jak moc divná a přes všechny pozitivní vlastnosti poměrně zbytečně přehnaně udělaná věc a ta třetí skupina těch, kteří to sice taky chtějí, ale nemůžou si to dovolit...

Podle mého je osmikilo lepší stroj co do provozního charakteru, akorát že ten motor je sráč, takže tě to hodí zpátky ke dvanáctce a jejím předchůdcům, když už BMW chceš :-)

K doplňkům - to je přesně ono - ochrana blinkrů za
5000kč... Kolikpak stojí blinkr jako ND? Pětikilo kus.... :-)


osmikilo je velmi nudna motorka, ten motor nema zadnej projev. to u te 12ky se obcas neco deje a hlavne, mas okopane holene od tech zasranejch valcu.


K86: proto dvanáctku prostě nikdy nechci... Uznávám to jako věc co skutečně bezva funguje, ale ty válce do stran jsou prostě kundovina jak svině... Je to stejné jako Porsche 911 - prostě to za každou cenu dělat jinak i kdyby bylo 30x složitější vyřešit to aby to fungovalo stejně dobře jako std. řešení..... kdysi se plochý motory dělaly především z důvodu že se dobře chladily a netrpěly na záděry mezi válcema, ovšem to vyřešilo vodní chlazení.. Osmikilo to řeší.. Je podvozkově i výkonově srovnatelné.. že je to malinko bez charakteru bych tomu nevyčítal... když jedeš někam daleko, oceníš tu předvídatelnost víc, než boj s divou kousavou sviní, ačkoli ani ta dvanáctka není kousavá, ale víš jak jsem to myslel... Osmikilo bych si i koupil, kdyby mne zase popadly touhy ježdění mimo cesty, kdyby ten motor nebyl totálně průserovej a za stejnou cenu neexistovala Honda Africa bez průserů... Ale stejně zůstanu na silnici... Mám ale trochu cuky střelit Roadstera a koupit si místo něj něco většího a hodně starýho na hraní... :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků