Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 06:46

Jak ja na forze
anonymni

Odeslat příspěvekod Špacírek 13. 7. 2020 08:28

Nevíte, nečetli jste, zda bude nová Super Tenere?
Jeden prodejce mi říkal že nebude, ale už jsem od několikátýho člověka slyšel, že bude 2021 nová
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 08:38

jo tyto debaty jsem taky zachytil... ale nikdo nema nic opravdu overeno a ani strejda google neni sdilensji
anonymni

Odeslat příspěvekod Špacírek 13. 7. 2020 08:50

teď jsem googlil právě a nic pořádně.
Já jen jestli nemáš nějaký info ze zákulisí
Špacírek
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 08:53

to vubec... ja cekam na info od BMW a Hondy... ti maji mit facelifty a nove generace mych cekatelu, tak cekam cekam :)

jinak hafo vyrobcu musi reagovat na nove emisni normy od 2021... takze je otazkou no... ono je i otazka co Yamaha a FJR, dle meho ji posle do historie, ale uvidime no. Supertenere je otazkou, nyni ma sve plusy, ale pokud ji vice ocestuji a hodi koper elektroniky, tak ... tak je otazkou proc ji mit no.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2020 09:20

Jo, motorky s tím klimatem hýbou fest, no :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 10:05

Tak mas t cca petinu provozu
anonymni


Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 10:46

Versys vyhral takze cajk :)
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 7. 2020 11:48

Oboje je v cajku........
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 11:53

ano, ale vyhral Versys :)
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 7. 2020 12:11

No myslím, že pokud se budou emisní normy motorek blížit požadavky těm k autům, tak prostě bude řídnout nabídka a to co je dneska střed nabídky, tak se stane vrcholem nabídky.

Sám sem zvědavý...

Ale s ohledem na to, kolik se tady prodá nových motorek, tak je to celkem zbytečná debata. Bude se vyrábět to co se i prodá. A jak svět teď trochu zchudne, k tomu emisní limity, myslím, že litr bude brzy maximum. Uvidíme.

Takže za mne si myslím, že jestli bude něco jako nová Tenerka, bude to tříválec, tedy něco jako po(d)laděný Tracer s vyššími zdvihy, drátěnými koly a poupraveným oplastováním. A FJR to má podle mne spočítané taky.
Některé motorky i u jiných značek úplně vypadly a je jen otázkou, kdo a jak je nahradí. Trendem jsou vyladěné malorážky do 500 ccm, tam je teď největší konkurence a tam se to tlačí.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 12:21

jet o jako u aut... male kombi, MPV apod. se nahradi ruznymi SUV a je klid. U motorek to budou cestaci v cenduro podobne apod. ty cestaky ala ZZR apod. proste pujdou pomalu do kytek, stejne jako nejake moc offroad bajky a je klid. k tomu par extremistu, nejake male a je vymalovao
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 7. 2020 13:02

Ať žije diverzita.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 7. 2020 13:10

a k cemu, kdyz ji lidi realne navyuzivaji?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků