Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 12. 2019 22:25

To ti vydrží do jara...
Ale jinak dobrý...
Zase si nad tím vyzrál. Ses prostě nejlepší.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2019 22:26

Nzavid furt uz. Se s tim proste smir.
anonymni

Odeslat příspěvekod Žulda 13. 12. 2019 00:06

Pěknej stroj. Úplně se vidím, jak frčím na Rujánu.
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 13. 12. 2019 07:18

On ten pocit, že si to můžeš koupit, je často horší, než naopak.
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 12. 2019 07:22

To bude asi individuální. Taky mi pocit "že mohu" kolikrát stačí ke štěstí. Že si nemůžu koupit 911 mě šťastným nedělá.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 13. 12. 2019 07:28

Jeste spím, myslel jsem to trochu jinak - že když si můžeš koupit 911, tak to může být v nějakém ohledu horší než si ji nemoct koupit. Kdo nemůže, jen sní. Kdo může, řeší spoustu věcí kolem, zjednodušeně jaký motor, jakou barvu, co na to sousedi, využiji to, není to blbost, a není vlastně lepší Ferrari... pak to chce se dostat do fáze psychické a finanční, že si koupíš oboje a nic neresis
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 07:33

Ja teda nejsem stastnejsi ani tim ze jsem jen snil a ani tim ze bych i mohl. Jen asi kdyz jsem byl vefazi ze ty veci byly nedostuone s musel sem na ne dlouho setrit tak jse si je spise koupil nez ted. Proste tim ze je to dostupne mne to uz tolik nebere. Proste ten pocit ze muzu je do znacne miry uspokojujici no.
anonymni

Odeslat příspěvekod Petrs77 13. 12. 2019 07:55

S tím souhlasím, až na tu poslední větu, to se u mě nedostavuje. Tam bych u mě změnil uspokojující za uklidnujici
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 07:57

Nebo. To uz je jedno.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 12. 2019 08:08

No a to je přece super. To je taková Kozí Nirvana....Co chtít víc.... Má to teda pár chybek, ale do Trollí internetové debaty je to skvělý počin...

Na druhou stranu od člověka, co tady do každého vysiva stylem koupíš *****, to je trošku nekoser.

Protože... V tom moci nejsou jen peníze, ale je tam dalších 100 faktorů, které s tím rozhodují. A to jestli na danou věc vyděláš za den, za měsíc, za rok je jen jeden z nich, který není v momentě kdy CHCES úplně zásadní.

Ale rozumím tomu, že tahle ta tvá póza ti prostě vyhovuje... I v momentě, kdy tady nikdo nepochybuje, že si můžeš koupit hračku třeba za půl mega /což nejsi tu jediný/.

Ale každý to má jinak...

On i takový déčko, kdyby tolik chtěl, tak si tu 911 může koupit... Je spousta věcí co sem.chtel, ale v momentě kdy na to člověk koukne racionálně, tak se na to prostě vys...e.

Jinak... I ty sám si tady mimochodem psal, že kupovat ono a tohle nechces, páč Čeladná..., takže bych řekl, že to máš úplně stejně jako spousta jiných zde... Taky bych si mohl koupit to Ferrari, ale já třeba raději ten Rožnov... A podobně to bude mít Arnošt, podobné to bude mít Dečko a desítky jiných, takže si nemyslím, že by ta tvoje Kozí Nirvana byla něčím vyjimecna. O tvych Fin. Možnostech tu asi nikdo nepochybuje. Firma Vám jede a to je dobře.

A tím bych to uzavřel.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 13. 12. 2019 08:16

Já si zase myslím že by si člověk měl plnit sny dokud to jde. Protože se může stát že už to nepůjde a člověk bude litovat.

A nemusí to být zrovna auto. Může to být země kterou chtěl člověk navštívit třeba, cokoliv z toho.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 12. 2019 08:24

Je to tak...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 12. 2019 08:42

ace2 píše:Já si zase myslím že by si člověk měl plnit sny dokud to jde. Protože se může stát že už to nepůjde a člověk bude litovat.

A nemusí to být zrovna auto. Může to být země kterou chtěl člověk navštívit třeba, cokoliv z toho.


od tebe to plneni snu plati cece, dyt ty si to plnici auto kupujes uz co te znam

-- 13. 12. 2019 08:45 --

maincoonsback píše:No a to je přece super. To je taková Kozí Nirvana....Co chtít víc.... Má to teda pár chybek, ale do Trollí internetové debaty je to skvělý počin...

Na druhou stranu od člověka, co tady do každého vysiva stylem koupíš *****, to je trošku nekoser.

Protože... V tom moci nejsou jen peníze, ale je tam dalších 100 faktorů, které s tím rozhodují. A to jestli na danou věc vyděláš za den, za měsíc, za rok je jen jeden z nich, který není v momentě kdy CHCES úplně zásadní.

Ale rozumím tomu, že tahle ta tvá póza ti prostě vyhovuje... I v momentě, kdy tady nikdo nepochybuje, že si můžeš koupit hračku třeba za půl mega /což nejsi tu jediný/.

Ale každý to má jinak...

On i takový déčko, kdyby tolik chtěl, tak si tu 911 může koupit... Je spousta věcí co sem.chtel, ale v momentě kdy na to člověk koukne racionálně, tak se na to prostě vys...e.

Jinak... I ty sám si tady mimochodem psal, že kupovat ono a tohle nechces, páč Čeladná..., takže bych řekl, že to máš úplně stejně jako spousta jiných zde... Taky bych si mohl koupit to Ferrari, ale já třeba raději ten Rožnov... A podobně to bude mít Arnošt, podobné to bude mít Dečko a desítky jiných, takže si nemyslím, že by ta tvoje Kozí Nirvana byla něčím vyjimecna. O tvych Fin. Možnostech tu asi nikdo nepochybuje. Firma Vám jede a to je dobře.

A tím bych to uzavřel.


Vis uplne ***** co si muzu a nemuzu koupit a proc si nektere veci nekoupim, ale hlavne ze mas jasno. Ta tvoje zavist te jednou sezere.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 12. 2019 09:03

Ale s tím druhým odstavcem má velkou pravdu :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 12. 2019 09:03

Ace mě sere, dodává mi sílu udělat nějakou ***** :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků