Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 10. 2019 21:00

goes píše:Bych na tom s hadrami od hubika a airbagem vypadal divne

-- 15. 10. 2019 21:57 --

Nechde nekdo airbag?

-- 15. 10. 2019 21:57 --

Nechde nekdo airbag?


za kolik je k mání..... ?
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2019 21:03

Jojo. Jako je to prča, když vidím jak někdo na zuřivě 125 jede oblečení v kožené kombinéze... Jako chápu, i v malé rychlosti to může bolet, ale jako je to trochu jako jít na na komára s dělem.

Na druhou stranu když to ti lidi mají. Taky jezdím v cestovní Macne i na skútru, kdyz ta bunda je venku. Pravda, kalhoty si k tomu na skútru nepripinam a jedu v motoriflich.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2019 21:04

Je to tato xl. Na cloveka 180 a vice dle meho.

https://www.insportline.cz/32267/airbag ... le-2-hivis

Za - aspon pulku bych chtel no. Hubikove hadry eodavat nebudu

-- 15. 10. 2019 22:05 --

maincoonsback píše:Jojo. Jako je to prča, když vidím jak někdo na zuřivě 125 jede oblečení v kožené kombinéze... Jako chápu, i v malé rychlosti to může bolet, ale jako je to trochu jako jít na na komára s dělem.

Na druhou stranu když to ti lidi mají. Taky jezdím v cestovní Macne i na skútru, kdyz ta bunda je venku. Pravda, kalhoty si k tomu na skútru nepripinam a jedu v motoriflich.


I na siutru sem mel spickovou helmu a hadry a nebudu to nemnit. Stejne i za doby s100 nebo favorita sem mel vzdy spickove gumy a brzdy
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2019 21:09

Však v pohodě.
Ale.ze to může vypadat srandovní uznáš, ne?

Gumy, jsou zase trochu enco jiného. To je aktivní bezpečnostní prvek, nikoliv pasivní.

Ale rozumím tomu, nicméně na skútru zohledňují i pohodlí a rychlost oblečení. U moto bez debat.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2019 21:10

Jj je to divne. Jak jedu v hadrech a kolem mne typek v plavkach :)
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 10. 2019 21:12

Poptám se ti, kámoš schání, jen se mne připomeň...klidně víckrát Takže verze XL, mu řeknu....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2019 21:15

Jop ja to pak nekde vystavim
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2019 21:24

goes píše:Jop ja to pak nekde vystavim

No ještě si to nech, kdyby sis to rozmyslel a šel.na konec do moto.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2019 21:27

Neni do jake. Versys je pro mne to nej. Jako ano byt o 50 kg lehci nezlobil bych se :) ted uz bych asi ani u zeny neuspel bo do mne durt hustila at si ti encham

-- 15. 10. 2019 22:27 --

Navic ja chci stavet. A moje vysnena roubenka je darda no
anonymni

Odeslat příspěvekod T.E.CH 15. 10. 2019 21:42

Jj cesťák je prostě "těžkej"..... Do práce to chce skůtr....já do práce nejel nikdy. Když se jedu projet, tak pořadně....

Ale pozor, Honda něco nového s DCT prý chystá.

https://www.youtube.com/watch?v=t5Wrtbglelg
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2019 21:44

Taky jezdím po městě raději na skútru. I se tam toho prostě víc vejde.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2019 21:49

Tech: ja prave cetl ze to ma byt xadv s litrem ale to se mi nezda
anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 15. 10. 2019 22:16

maincoonsback píše:Tak jako nevím. Nebudu se tady rozepisovat jak jezdím. Ale dneska se mne v okolí Sloupu snažilo držet BMW 4, co to bylo za motor nevím, ale vydržel to asi dva km.
Je pravda že k vesnici dojizdim na 5ku, nebrzdim, nechám to zpomalit na nějakou 60 a pak jedu plynule. Za ceduli to obvykle osolím ke 130...a držím to pak nějak kolem těch 120 - 130...

Ale ano... Smyk a podjeti předního kola neriskuju..., Ale že bych jel na spotřebu, to si taky nemyslím. Zatím mne nikdo na moto nepredjel, já už docela dost lidí. Ale jak říkám,.zabít se.enchci, a kde jsou oprávněná omezení, tak je drzim


Asi tuším jak jezdíš, nebude to vyloženě na spotřebu, ale že se tě někdo snažil v bawu 4 držet 2 km, myslím že zbytečně se tady pasuješ do role rychlíka :hm
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2019 23:30

To sem.nikde.nepsal.

Naopak se braním nějaké nálepce hlemýždě.

Přiznávám, že někdo.jezdi rychleji. Ale.je.mi už nějaký pátek přes 40, mám rodinu a 120 koňovou motorku... Riskovat.nebudu, ale plazit se za autem taky ne. Tak ať si to přebere ve vztahu ke spotřebě každý jak chce...

Když napíšu, že v Německu po dálnici jezdím i 180, tak zase budou rypakovat jiní. To si prostě nevyberes.

Za.mne je fakt, že se skútrem jezdím za 3,2, s Tracerem sem měl zatím max 4,8 a víc to prostě nejde. A já sem prostě počítal se spotřebou vyšší, takže já sem spokojený. Pravda, jak sem psal, na okruhu pod půlhodinovou zátěži plný.plyn by to bylo jisté víc. Ale já se prostě bavím o spotřebě na trase 400 km, co sem najel dneska /okresky, dálnice, město/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 16. 10. 2019 06:11

goes píše:Prodano...


nekoupil ji nějakej Jirka M.?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků