Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 22:10

To jo. Ale ve 170 už to ve 13 stupních není žádná hitparáda... Jako nejedes tak pořád... Ale stejně.
No začnu už zase jezdit s kuklou.

Dneska mi do helmy /uzavřené/ vlitla Mucha. Nechápu jak se jí to povedlo... Být to vosa... Ups.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 9. 2019 22:19

Jezdil sem dva pod nulou. Asi ne 170 to nejezdim ani normalne ale slo to v pphode njen termo pradlo a hubik hadry
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 22:37

Taky nejezdím tak rychle, jen kdyz je potřeba něčemu poujet... Kolem těch 130-140 je to v pohodě...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 9. 2019 15:49

Tak jsem prohnal litrového Versyse, cca 2 tkm a libová motorka. I z 50 km/hod, se to sbírá na 6 "neskutečně". Na 6 s tím lze jezdit defacto furt....v nizkých otáčkách defacto necuká. Nechá si líbit cokoli. Uživatelsky přijemné moto a i to jede jako kráva, vše lineární,hutný spodek(na 4řvál) drží stopu a zatáči na 1 *. Kdo to koupí, neprohloupí.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 16. 9. 2019 16:01

No vidis. Jeden ti muzu strelit
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 9. 2019 17:11

No 415 je na mne moc a ona je otázka, o kolik je ten podvozek lepší. Vím není to jen o podvozku, jsou tam i jiné věci....vzhled je lepší v tom co máš. O tom není diskuze. cenu máš ale nastavenou dobře, jen holt na tuhle cenu je málo zákazníků. A hodně lidí využívá odpočet....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 16. 9. 2019 17:41

T.E.CH píše:Tak jsem prohnal litrového Versyse, cca 2 tkm a libová motorka. I z 50 km/hod, se to sbírá na 6 "neskutečně". Na 6 s tím lze jezdit defacto furt....v nizkých otáčkách defacto necuká. Nechá si líbit cokoli. Uživatelsky přijemné moto a i to jede jako kráva, vše lineární,hutný spodek(na 4řvál) drží stopu a zatáči na 1 *. Kdo to koupí, neprohloupí.

Tohle mi někdy u mýho dvouválce chybí, že i při pohodičce musím furt řadit sem a tam. Jinak já byl včera na půl hoďky projet po 3 týdnech, ať se to protočí a dotankovat, jinak nejezdím a jezdit už asi moc nebudu, motorka bude daleko ode mne.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2019 19:06

No já že 6 na 5 obvykle Radim při vjezdu do dědiny. Jako dali by to tu 50 i na 6ku, ale už to není ono. Na 5 je to v pohodě.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod one-z 16. 9. 2019 20:42

Já jak kdy, někdy jen do IV, spíš III výjimečně II.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2019 20:47

II jen na dojezdu ke.krizovatce, málokdy na kruhacu, ale to spis tři. Město 4, spíš 5. Okreska 6, výjimečně 5, když to potřebuju osolit. Ale je to tak silné, že ti ani není potřeba.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 16. 9. 2019 21:38

To je jak v autoskole kde ma kadze misto svuj kvalt bez ohledu na situaci. Ja radim 1-6 vsude
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod one-z 16. 9. 2019 22:06

:D

Jinak kolik to točí, ta 900? Abys to zas nepodtáčel. Mi pětka v 50 točí tuším 2500 ot., větší objemy mívají delší kvalty.
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2019 22:33

No joooo

-- 16. 9. 2019 22:35 --

goes píše:To je jak v autoskole kde ma kadze misto svuj kvalt bez ohledu na situaci. Ja radim 1-6 vsude

Tak nějak myslel sem běžné situace... Jinak jo, dle potreby
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 9. 2019 09:33

Tak sem dneska koukal. Na šestku to při 60 točí mírně přes 2000...

Jinak dneska je takový jalový počasí, přes Buchlaky se muselo opatrně, silnice mokrá, teplota 12 stupňů, ještě tam kus úseku opravují..
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 17. 9. 2019 09:35

Jj blba situace. Kus cesty tak jiny onak apo
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka