Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 8. 2019 22:16

Spotřeba 4,4/100.

Myslím, že budu úspěšný v ekonomy run, když mi nepůjde závodění. Pěkně na 6ku 80... :-)

Jinak.

Samozřejmě zatím skoro sama pozitiva. Krom toho že to je velký a těžký čehož sem se nejvíc bál a zůstává to jako největší potíž, být celkem už s tím úspěšně bojuju mám zatím jen /krom samých pozitiv/ dvě negativní zkusenosti.

Když s tím člověk jede, tak na kousku to nepostřehne, ale po delší době už cítím brnět trochu ruce. Takže vibrace tam jsou. Není to dvouválec ale ani čtyřválec.

A druhá negativní zkušenost, teda věc co sem čekal že bude fungovat líp. Zatímco na kolena nejde žádný vzduch a jsou v klidu a bezpečí a ta aerodynamika je super, tak štítek sem doufal že bude zejména ve vyšší poloze fungovat líp. Jako funguje,. Ale že bych nevěděl že jedu třeba 100, tak to vím.ice nic nemlátí nebo tak, ale cítit to je.

Jinak jak říkám, sem nadšený. Ale jako jasné, zatím mám najeto prd.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2019 22:29

Co to je ten Tracer?
Daj fotototo
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod goes 20. 8. 2019 22:39

Wolf: taky sem u versyse myslel zebbude mene doukat na ramena a ruky apod. Jak pises nohy v cajku sle nahore fouka vic jak na mp3 apod. Ale za chvilu sinzvyknes a neprijde ti to

-- 20. 8. 2019 22:40 --

Brneni mam taky a to mam ctyrvalec. Ono si to sedne az neco najedes a tyk treba u vetsyw zalezi na benalu. Jak dam vervu 100 tak to brni brutalne. Na 95 pohoda
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 8. 2019 00:21

Brnění ( ruce) je dost často od toho, že člověk nejede uvolněně, ale v křeči. Strach, soustředění....atd. To odezní...samozřejmě jsou otačky, kdy to brní, do stupaček. Že by to bylo benzínem jsem teda nikdy nezaznamenal. 100vku tankuji pouze na zimu....používám VIF.

Tak jedeš na motorce a seš začátečník, takže vnímaš všechno, co neznáš. Vždycky bude nějak foukat. Pokaždý pocitově jinak, až ti to bude divný proč to tak je. Ve vedrech pak budeš nadávat že na tebe vůbec nefouká. V zimě zase naopak....svez se na nahači, tam fouká, tady určitě ne. To spiše mne vždycky štve hluk od štítku...na to je zlatej naháč, tam je ticho....pokud máš cajk přilbu.

Až budeš mít něco odjeto, tak se budeš smát co jsi řešil na začátku.....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 21. 8. 2019 01:08

To nechapu no jak to treba v asii davaj na tech skutrech vve vedru bez klimy
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 8. 2019 07:06

Hluk od štítků zatím dobrý. Ten ve srovnání se skútrem fakt není. To je cajk. Ale jel sem zatím nejvíc 100...

Jo, tak zatím jsou to první dojmy a aby řeč nestála...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 21. 8. 2019 09:05

To brnění to rukou je nepříjemný a dělá to hodně motorek, na počtu válců to nezávisí. Po několika hodinách jízdy to může být značně nepříjemný, další věc proč mám rád skutry, tam tohle není, motory jsou lépe izolovaný. Kupodivu brnění do rukou jsem dostal i po hodině jízdy s X-ADV
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 8. 2019 09:06

maincoonsback píše:Hluk od štítků zatím dobrý. Ten ve srovnání se skútrem fakt není. To je cajk. Ale jel sem zatím nejvíc 100...

Jo, tak zatím jsou to první dojmy a aby řeč nestála...

Tak hobluj, den co den.... :-D
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 21. 8. 2019 09:09

ace2 píše:To brnění to rukou je nepříjemný a dělá to hodně motorek, na počtu válců to nezávisí. Po několika hodinách jízdy to může být značně nepříjemný, další věc proč mám rád skutry, tam tohle není, motory jsou lépe izolovaný. Kupodivu brnění do rukou jsem dostal i po hodině jízdy s X-ADV

zatim sem nepotkal skutr, ktery by nebrnel taky, byt ne jako motorky u kterych je ten prenos diky celemu konceptu motorky a tomu ze motory jsou casto soucasti ramu apod. vetsi. Ale brnela/vibrovala mp3, forza, ted tmax i xmax v takove jine urovni.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 8. 2019 09:15

karpální tunel, křečovitý posez, křečovité držení řidítek ,moc utažené rukavice... no možností je hodně.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 21. 8. 2019 09:15

já jsem tedy mravenčení v prstech u žádného skutra nikdy nezaragistroval a to ani po hodinách jízdy. U Forzy už vůbec ne, to je zdaleka neklidnější skutr na kterým jsem jel. I ve vysokých otáčkách je příjemně klidný a hladký. I bez rukavic. Na moto i s moto rukavicema jsem měl za hodinu nepříjemný mravenčení v prstech a jeden by se pomalu bál aby to z dlouhodobého hlediska nemělo pak nějaké důsledky.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 21. 8. 2019 09:18

mravenceni je hodne z krecovitosti o tom zadna, treba vibrace do stoupacek tezko u skutru clovek zazije
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod PeTr7650 21. 8. 2019 09:22

presne tak, mravenceni v prstech je z krecoviteho drzeni riditek
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 21. 8. 2019 09:29

Jj je to tak, být uvolněnný je základ. Holt když se začíná, je člověk poděla-nej. Normální....a i později, když se jede "kudla" v bandě. někdo je rychlejší, někdo pomalejší a ten se pak snaží více, jede za svoji hranu a je to hned.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 21. 8. 2019 09:32

proto vždy jezdím sám, tyhle skupinový jízdy akorát skončej tak že to někdo přecení
ace2
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka