Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 8. 2019 13:31

goes píše: Protoze ono neni moc kde bezpecne trenovat

Najdeš si nějakou pěknou, přehlednou, bezpečnou zatáčku a při každým průjezdu 5km/h přidáš.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2019 15:32

Jenze neni tam 30-100 metru kacirku bez stromu na klozani
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 8. 2019 15:40

V pěkný, přehledný, bezpečný zatáčce?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2019 16:26

To asi neni ale chapu jak to myslis
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 17. 8. 2019 16:35

Jedna věc je vědět nebo umět, když jsou optimální podmínky, druhá vyhodnotit jak to ve skutečnosti vypadá a přizpůsobit se.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2019 16:37

Hele jasne ze si anjdes klidnou cestu. Ono naklony v mirne rychlosti se dobre trenuji i na velkych parkovistich.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 8. 2019 16:39

Na parkovišti se nejlíp trénuje osmička :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2019 16:39

Osmicky jezdi amateri. Ja trenuji sedmnactky
anonymni

Odeslat příspěvekod one-z 17. 8. 2019 18:49

goes píše:Stoupacky uz asi tech 45 budou ne?

Jinak brno okruh motoskola - za mne dobra cvicna jizda. Clovek jede ve vlacku a tak vi ze kdyz ti prednim to naklopili a projeli ze on to da taky. Je to navic siroke a bezpecne. Mi to fakt pomohlo se naklopit na obe strany a vice si verit. Protoze ono neni moc kde bezpecne trenovat

To právě nevím, u každé motorky to bude jinak, i u toho mého SV, nahatá verze by je měla mít níže, moje polokapota výš a vzaději. Ze srandy by mne to zajímalo, asi by to šlo i spočítat.

Tak to je fajn a říkali ti i něco k posezu, držení váhy, plynu a tak? Protože že to projel někdo před tebou, nemusí být úplně záruka Já sem samouk a jít hned někam asi by mi to pomohlo, takhle jsem se učil z poserproužků a z toho jak se motorka chová a co jí vyhovuje. Teď jsem zrovna v testování zadní brzdy v pomalých zatáčkách, přijde mi, jak kdyby to fungovalo líp, mít víc přidáno a držet to na zadní brzdě, nevím, možná pičovina no :D

garážmistr píše:Jedna věc je vědět nebo umět, když jsou optimální podmínky, druhá vyhodnotit jak to ve skutečnosti vypadá a přizpůsobit se.

jj, teď jsem přilít ze Slavonic, cesta plná hadů, všude, ale myslím, že ten okruh na vyzkoušení si pořádného náklonu je ideální :-)
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 8. 2019 19:06

Ja nejak jezdim. Moc to neovladam se priznam
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 8. 2019 19:14

To je jak já se skútrem :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 17. 8. 2019 19:29

garážmistr píše:Řekl bych, že jde hlavně o nepoměr rychlostí rovinka/zatáčka. Každej druhej ocas naláme na víckrát zatáčku v rychlosti chůze a pak za to hrozně zatáhne do stratosferický rychlosti. Ve finále projede daný úsek pomaleji než průměrně jedoucí auto.

To same plati i pro auta. Jen neni ten nepomer tak velky. Dnes jsem potkal treba hezky priklad v ORS..
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 17. 8. 2019 20:30

Uz se neco koupilo? Sem tu tejden nebyl, tak at to nemusim cist vsechno
Sem potkal predevcirem typka na Col de la Bonnet, dole me predjel hodne nesmyslne v zatacce. Misto vejfucku roura, za nim fešná čičina
Tak sem se na nej povesil. Rovinky mi bez debat ujizdel, ale zatacky to byla tragedie, jezdil je co nejvic vnitrkem a jeste pomalu. Ja si je pekne vykruzoval ve svym pruhu a pritom sem ho tlacil . .
A to sem jel v plne polni, tri kufry, stan, picoviny a na sedadle spolujezdce privazanou rozkladaci zidlicku, co maji vsichni na kachli :-D
Obul sem Mitas Terra Force R a proti Trailsmartum, co sem mel 2 roky a uz meli pod 2 mm, to byla uplne jina liga. Sem z nich nadsenej, krasne drzi na asfaltu, na sotoline funguji, za deste taky cajk, za ty prachy neni co resit.
A v sedle mam dneska 1115 km za 11 hodin komplet s prestavkama. Pak, ze to nejde
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 8. 2019 22:12

To na té krosce?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 18. 8. 2019 07:05

Nn, na prasopsu
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků