Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 22. 7. 2019 14:41

u jamahy usetris za mazani retezu zase no
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2019 14:43

To bych i lehce oponoval, je tu Wunderlich....ale jo, tak se ti lidé oblečou, mají peníze, mají z toho radost, proč ne. Mohou si to dovolit, mají velký výběr, je to bussines.

Taky to ber tak, že BMW se s doplňkama dá koupit a je výběr....kdežto ostatní, to by jeden poplakal a musí jinam. Ostatní na to dost kašlou. Taky se dá to BMW slušně nakonfigurovat, mód koncern. Vybereš si co chceš. To je jinde problém.....třeba dokoupit nizkou sedačku je komedie. Třeba na tu tvoji. Vysokou mě nechají a musím dokoupit za 11 litrů nizkou a mám dvě sedačky. 11 litrů v hajzlu... to u BMW nehrozí. Nebudu BMW přechvalovat, jspou to jenom motorky, ale vyloženě špatně to fakt nedělají. Všude je něco a nic není ideální a to včetně BMW.

Já myslím že největší šulíni jsou ortodoxní Hondaří. Na ty nikdo nemá....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 22. 7. 2019 14:47

:D jakto? :D
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2019 14:50

K86 píše:Neni na miste porovnavat servisni narocnost motoru, ktery maji projev uplne jinej nez boxer a koncepcne tak postavena cela motorka. Nerikam, ze KTM a Ducna jsou nejake servisni lidovky na servis, ale I BMW ma sve a taky umi dost potrapit.
Pak tu mas treba Yamahu 1200 S.T. to by mohl byt adept na servisne nenarocne velke enduro.

Kamarád má Multinu , takže vím co to vše stojí. Občas je to strašný....asi bych to nechtěl. I klíče na to potřebuješ "nestandartní " a náš servisák si je musí "vyrabět´", aby to mohl opravovat. Ještě že je šikovnej, fachman, zkušenej...... po třiceti tisích mu odešel polomotor. Tak kupoval jinej.... starší. Servisní náročnost je vysoká. Tak to je...

U BMW je možnost pět let záruky a zbytek je (snad) v klidu a to je i výhodné, když se to rozbije na dlouhých cestách v zahraničí, oprava zdarma, dovoz domů atd.....že bude nějaká wifikundace, je mi jasné. To je všude....to si nevybreš. V tom už mám jasno....nic není dokonalé. NIC.

-- 22. 7. 2019 14:51 --

K86 píše::D jakto? :D

Se koukni na hondaclub. :mrgreen: ( autaři)
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 22. 7. 2019 14:53

T.E.CH píše:To bych i lehce oponoval, je tu Wunderlich....ale jo, tak se ti lidé oblečou, mají peníze, mají z toho radost, proč ne. Mohou si to dovolit, mají velký výběr, je to bussines.

Taky to ber tak, že BMW se s doplňkama dá koupit a je výběr....kdežto ostatní, to by jeden poplakal a musí jinam. Ostatní na to dost kašlou. Taky se dá to BMW slušně nakonfigurovat, mód koncern. Vybereš si co chceš. To je jinde problém.....třeba dokoupit nizkou sedačku je komedie. Třeba na tu tvoji. Vysokou mě nechají a musím dokoupit za 11 litrů nizkou a mám dvě sedačky. 11 litrů v hajzlu... to u BMW nehrozí. Nebudu BMW přechvalovat, jspou to jenom motorky, ale vyloženě špatně to fakt nedělají. Všude je něco a nic není ideální a to včetně BMW.

Já myslím že největší šulíni jsou ortodoxní Hondaří. Na ty nikdo nemá....

nemuzes si vytahnout jednu vec (sedlo) a na te postavit, ze diky tomu je BMW super. Ano v teto jedne veci mozna je, v jinych vecech jsou na tom zase lip jini. Zakladni prislusenstvi ma kazda znacka, pak uz zalezi na tom, co chces, hodne specialniho nema ani BMW a dokupujes bokem.

Ja zaroven nerikam, ze BMW dela spatne motorky, jen rikam, ze kor model GS proste k sobe pritahuje urcitou skupinu lidi, kteri to chteji protoze to je GS a ze takovych znam. Prijdou a resi "co je nejvice in? Jo GS.." tak koupi GS, k tomu vse GS apod. a to je presne to co jsem popisoval, ze toto bych nedal. Uniformita na druhou.

-- 22. 7. 2019 14:54 --

jinak sam sem vybiral RT, tam bych si mohl dovolit, aniz by mne fandove BMW zmlatili, oupit neorigo kombinezu :) a RT bych dnes asi nekonec vybral spise, byt nevim proc :)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod K86 22. 7. 2019 14:55

O Ducarne se nehadam, remeny, kladky, desmo to jsou rakety I za pravidelnej servis, na druhou stranu 150k enduro v roce 2008 bylo neco jako zazrak.

Tu zaruku mobility a opravu na miste ma dneska I KTM (asi vi proc a dost lidi ji vyuziva :D )

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2019 15:04

2Goes : Tak to není jen o sedlu, ale i o tom že většina dodáva ***** kufry, prostě malej výběr.... BMW má taky určitě mouchy, tak to nebylo myšleno..
Ale ta možnost konfigurace je prostě dobrá. Možnost naladit motorku na svoji velikost také. To jinde moc není....a když, tak se to řeší nižším sedlem, což není vždy idealní, bó to změní posed, někdy i zásadně.
Přijdeš do BMW a můžeš otestovat skoro cokoli. ( zaleží na roční době) Jinde to je někdy megaproblém.....a taky ti to dají na 30 minut. U BMW 2-3 hoďky není problém.

-- 22. 7. 2019 15:06 --

K86 píše:O Ducarne se nehadam, remeny, kladky, desmo to jsou rakety I za pravidelnej servis, na druhou stranu 150k enduro v roce 2008 bylo neco jako zazrak.

Tu zaruku mobility a opravu na miste ma dneska I KTM (asi vi proc a dost lidi ji vyuziva :D )

Taky to mají na 5 let a to včetně zaruky? Ono mobilitu má kdekdo, ale nech to spravit třeba ve Francii, v Rakousku že jo...., za své. :D
Naposledy upravil T.E.CH dne 22. 7. 2019 15:19, celkově upraveno 1

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 22. 7. 2019 15:14

Na jak dlouho to je nevim, ale 5 let tezko

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2019 15:21

goes píše:Ja neresim Blbecky, ty mas vsude, ale proste GS je nemoc, ktere podlehne 9 z 10ti majitelu. Krom HD a GS nevidim nikde takvou snahu mit vse tovarni, vse BMW, seda tovarni kombinaza, vsechno prislusenstvi apod. jak rikam to je nemoc dana tou znackou a ja verim, ze bych tom utaky podlehl. A proste nerikam, ze by to jinde nebylo, ale ne v takove mire.

Ale je to moje osobni subjetkivni hodnoceni

tak to je jak apple, ne?
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 22. 7. 2019 15:22

Dle meho najdes spoustu jinych prikladu. Jen nevim jakou to ma souvislost. A hlavne to na veci nic nemeni
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 7. 2019 15:23

jo však já neříkám že nesouhlasím :D jen mi to připomnělo jabko, jak jsem to četl
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2019 15:27

Apple určitě ne......kolega má Yamahu. Část oblečení Yamaha a trenky taky. :-) Prostě někdo tomu dá více a je rád ve značkovém a někdo zase ne.

Jinak zde je fórum a diskuze až na vyjimku zcela v pohodě.

https://www.baworak.cz/forum/index.php

T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 22. 7. 2019 16:02

Tech: hele u kazde znacky a modelu budou fanatici, to ja nerozporuji, stejne tak budou takovi, co budou naprosto uniformni. Ale u GS je to z meho pohledu (objektivniho) naprosto prestrelene mnozstvi.

Jinak osobnostne jsou zase vyjebari majitele HD, to je zase nemoc v chovani.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod glider 22. 7. 2019 16:07

Nastastie o komunite Versys nikto nikdy nepocul.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod goes 22. 7. 2019 16:09

furt sem cekal, kdo prijde jako prvni a zakomponuje zde kawu nebo versyse v nejake forme. SPlneno, muzeme jit dal.
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka