Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pech. 24. 8. 2018 21:27

ace2 píše:mimochodem jsi dnes sarkastická ***** a máš radost z cizího neštěstí..

...což je fajn. Taky to tak dělám

Mno vidíš.. Já když chtěl Hondu, tak jsem sedl k počítači v sobotu večer, v Neděli dopoledne jsem to domluvil a pondělí odpoledne byla doma....

(Sice to byla ojetina, ale Honda je Honda a jezdí jak kule)

-- 24. 8. 2018 21:34 --

garážmistr píše:
ace2 píše:jo pěkná, je jenom nevím těch 54 koní a klepe se to fakt dost silně tedy. Dobrý je že to má kardan, což jsem nevěděl. Jestli mi nedodají do konce září skutr tak to snad zruším a koupím si tohle.

Při tom jak jezdíš na motorce, je 54k úplně v pohodě, navíc to má oproti fz6 větší objem a půlku válců. Pojede to úderně už dole a vršek ti chybět nebude.

Však o no je to cleý tak nějak retro i motorem... podle ohlasů se to dole dobře sbírá, to nejlepší to odevzdá ve středních otáčkách a přetáčet to nemá cenu...

jenže když už retro, tak na drátech a s chromem a to už je ta dražší varianta...

-- 24. 8. 2018 21:36 --

garážmistr píše:Z výkonu bych neměl obavu. Když se svezeš, riskuješ, že jí budeš potřebovat. Bude tě pálit prkenice. Máš kliku, že už sezóna končí.

Mno ono s tím půjde docela dobře žít a pro začáteníka to bude určitě lepší než sportovní šestka čtyřválec, kterej dole sotva dejchá a nahoře se splaší jak kráva...

Prostě motorka pro vybouřené, co nepotřebují posílat otáčkoměr za desítku když jim ***** v kouli... :-)

-- 24. 8. 2018 21:36 --

goes píše:R1200 rt chcu

Si jí kup no...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 8. 2018 09:43

Tak musím říct, že tohle mě minimálně designově hodně zaujalo...
https://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/honda/honda-cb1000r-honda-jakou-jsme-chteli-39591.html

Obrázek
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod one-z 31. 8. 2018 12:56

Dotaz asi na pecha, tip na gumy na jizdy za kazdeho pocasi, nejake univerzaly, které i podrzi? Na SV je lehce pres 6000 km a gumy co jsem koukal nejak hori. K9ukal jsem na pirelli angel st, gt?

-- 31. 8. 2018 12:57 --

Anorex: taky jsem cetl, parada :)
one-z
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 31. 8. 2018 18:09

Anorex: o tehle tady už básním pár týdnů....
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 31. 8. 2018 18:17

Na ježdění od sněhu do sněhu se mi osvědčily Dunlop Streetsmart (Gt501). Chovají se slušně na vodě, i za nízkých teplot, sada vydrží tak 15kkm (pro mne dvě sezony). V tvém rozměru se ale nedělá zadní...Nicméně dělá se Roadsmart s údajně stejnou směsí. Metzelerky vydrží max 10kkm, pirelli se za nepříznivého počasí chovají trochu svinsky. Každopádně kup pneumaziky cestovní, nekupuj sportovní. Sportovní pneumatiky jsou v chladnu pro běžné použití poněkud problém.
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 1. 9. 2018 00:19

Dělá se pro (třeba cestovní) motorky něco jako pro skůtry Tucano deka, na kolena hlavně?
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 01:09

ach jo ja to asi desne moc potrebuju...

https://youtu.be/JGd9Q3Ho0ZM

v matne zeleny verzi
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 01:27

Jen ten budík není uplně v ose.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 1. 9. 2018 01:45

Už nad tím slintá 4.týden
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 9. 2018 07:34

Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 08:04

garážmistr píše:Jen ten budík není uplně v ose.

daj se dva :D
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 09:55

Ta je o kilo dražší. Mě se ten základ v military edition líbí taky. A teda Carbonu ještě o trochu víc.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 9. 2018 09:57

Chromová nádrž? Trochu kýč imho
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod ace2 1. 9. 2018 10:56

Ten carbon vypada líp na fotkach než v realitě IMHO co jsem to na showroomu obhlížel. Paradoxně mě nejvic zaujala ta nejlevnejší verze ve té vojenské matně zelené. Už jsem v Casablance nakoupil kozeny bundy kdybych do toho fakt sel :D Super je ze to nema retez ale kardan coz jsem zjistil az na showroomu. Se moc nevidi.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 1. 9. 2018 11:05

Já jsem na to teda ještě mladej, ale někomu staršímu jako tobě by to sedlo.
rwd
garážmistr
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka