Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 16. 5. 2018 09:45

poloauto
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 5. 2018 10:06

one-z píše:goes: pěkná mašina. Jinak asi souhlas, jako větší problém vidím, pokud nesedí ergonomie a člověka na tom něco po pár km tlačí, bolí apod. a nejede uvolněně. Ale i tak ten litr nechci. Ta první motka bude průkopník, třeba mi ukáže, že takhle fakt ne a budu vědět už více, jakým směrem se vydat. Seděl jsem dnes pro rozšíření obzorů na hornetu a přišlo mi, že jsem tam víc na rukách a pocitově i menší jak ta kawa er6n, která je zatím pořád favorit.

TECH: ty ojetiny po kterých koukám ABS a TC většinou nemaj, budu to muset mít v ruce, snad úplný dřevo nejsem.

mistr: nevím proč, ale přijde mi, že ten raptor, cos měl, k tobě šel víc než toho bmw

Kup hodnýho litra....

Apropo, jak tu motorku budeš používat? Budeš dělat delší cesty? Cenovej budget?

-- 16. 5. 2018 10:08 --

K86 píše:Zase se z toho ABS a TC moc nepo....
tak moc spasny to neni

spousta lidi jezdila bez toho a zijou.

Jo jasný, ale pokud "začiná"....tak to je dobrej pomocník proti strachu, hlavně v dešti, mokru.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 16. 5. 2018 10:44

At si kazdej zacina na cem chce, ale cim vic thle pomocniku, tim mensi zazitek z jizdy.
To same jako u aut.

Aby ti pomocnici u zacatecnika nevyvolali pocit, ze se nic nemuze stat a prvni prepalena zatacka mladika nevyskolika do bezvedomi.

K86
Guru

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2018 10:50

Vacsina tych pomocnikov ta neobmedzuje ani v aute by som povedal.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod K86 16. 5. 2018 10:53

Tak to bys rekl docela spatne, treba takovej nefungujici asistent pred srazkou v kolone (nebo jak se to jmenuje) by me vylozene sral. A ze nefunguje u aut na pric vyrobcema, detekuje kde co a auto panicky brzdi.

V mnoha lidech to vyvolava pocit falesneho bezpeci

K86
Guru

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2018 10:54

Da sa to vypnut ne?
Alebo asi aj ne :hm
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 5. 2018 11:06

Ducati se chysta na radarove tempomaty a podobne elektronicke pomocniky od roku 2020. To uz nebude mit se svobodnym jezdenim nic moc spolecneho. Jeste radi budeme vzpominat na motorky bez asistentů.

http://www.bikesrepublic.com/featured/2 ... echnology/
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2018 11:11

jj zlata Babetta bez asistentov, len ja a stroj :D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod K86 16. 5. 2018 11:19

Adaptak je furt jen comfort, kterej muzes, ale nemusis mit. Na rozdil od TC, ABS a "ESP"

K86
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 5. 2018 11:20

glider píše:jj zlata Babetta bez asistentov, len ja a stroj :D

:D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod gewehr 16. 5. 2018 12:52

garážmistr píše:
goes píše:Problem je u sestek ze jsou obecne o dost mensi. A pri mych 188 jsou proste male. Proto sem zacinal s litrem. A uprimne kvuli toho mne to nechytlo. Nejde o vykon hondi 4valec je klidas sle proste je to velke tezke a budi to respekt a je problem se uvolnit.

Jenze zase sestilila jsou male

On je one taky trochu přerostlej, možná by nebylo od věci kouknout na stroma, versys, atp.

Nojo, presne toto som riesil, zacat jazdit moto s vyskou postavy 192 je problem. Liter som na zaciatok nechcel a 600vky su proste male. Na Hornete 600 som vyzeral ako medved na bicykli v ruskom cirksuse a citil ako panna na drevenom koliku, ani sa natiahnut dopredu, ani rovno posadit... Ako riesenie sa ukazal Vstrom ktoreho 650 je postavena na 1000om rame. Nie je to uplny ideal, ale prva motorka na ktorej precestujem 200-300km v kuse a nemam pocit ze chcem umriet. Je jazdne dobre citatelna, ten motor je posadeny do nizsich otacok je fajn na naucenie, vela odpusti aj ked clovek pred zatackou neodhadne a malo podradi potiahne vzdy. Ziadny zavodak ale odpusti dost chyb.
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2018 13:16

192cm mam tiez a Vstrom sa mi lubi...dobre vediet.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Anorex 16. 5. 2018 13:38

[quote="PeTr7650"]Ducati se chysta na radarove tempomaty a podobne elektronicke pomocniky od roku 2020. To uz nebude mit se svobodnym jezdenim nic moc spolecneho. Jeste radi budeme vzpominat na motorky bez asistentů.

A proto nakupovat starší stroje a držet to při životě. To co mám teď je v podstatě poslední generace toho modelu, která nebyla narvaná elektronikou ve smyslu nějakých pomocníků. Nemá to ABS, trakci, palivový mapy a podobně.
Při mým ročním nájezdu mi asi vydrží dlouho a pravděpodobně budu spoko. Dokud se na to poskládám... :D
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 5. 2018 14:10

glider píše:jj zlata Babetta bez asistentov, len ja a stroj :D

hele, počuvaj, chystame o prazdninach trip na babetach na slovač, mame te cestou nabrat? :-D
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Noclaf 16. 5. 2018 14:14

glider píše:192cm mam tiez a Vstrom sa mi lubi...dobre vediet.

VStrom 1000 a 184cm. Par cm navic mi prijde ze se tam vejde naprosto v poho. Naopak jsem obcas rad, ze nemam o nekolik cm kratsi nohy.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka