Čtyřkolky...

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 5. 2009 10:16

Máte ? Pochlubte se... :)

Access Warrior 450ccm, cca 55PS
Obrázek
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Tarwas 3. 5. 2009 10:20

nemám, páteř si radši zlámu při jené činnnosti :)
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Kibitz 3. 5. 2009 10:21

cina? uz to za neco stoji?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Lukasoj 3. 5. 2009 10:22

OK, pochlubil ses... Ale co my stím?

:D
Lukasoj
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 5. 2009 10:24

Kibitz: Taiwan, a na rovinu, stojí... už to není taková jebka, jako jsou ty dvoustovky za 30papouchů :-)

LK: Čekám, až se pochulbí i ostatní majitelé, pakliže se tu nějací najdou. O:-)
Naposledy upravil TomeekHoleek dne 3. 5. 2009 10:24, celkově upraveno 1
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod HondaMan 3. 5. 2009 10:24

Jezdil jsem, ale vůbec mě to nenadchlo -> nemám
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 5. 2009 10:24

HM: Na čem?
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod HondaMan 3. 5. 2009 10:28

Už si to nepamatuju, ale byla to taky nějaká čína. 350ka... Neměl jsem při jízdě pocit "sucha a bezpečí". Spojení řidítek a 4 kol se mi vůbec nezamlouvalo.
Motorka je super, auto mám taky rád, ale tahle kombinace mě za srdce nechytla.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod Kibitz 3. 5. 2009 10:30

TH: no jak to mas dlouho? Zajimaji me spis dlouhodobe zkusenosti... Kolik to stalo?

Jinak ja jezdil na tomto

Obrázek

Vystridal jsem jeste dve slabsi, ovsem ty byly bez staleho 4*4 a do vetsiho terenu nic moc.

Moje zkusenost je asi takova, ze je to na vyblbnuti rekneme 1x za tyden, spis 1x za mesic. Clovek je z toho rozlamanej. A to jeste je potreba mit moznost s tim radit na nejake drsne trati, skoky, brody, blato, rychle zatacky smykem, to je fajn. Na nejaky jezdeni po polnacce natoz po silnici je to k prdu.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 5. 2009 10:38

Nemáme to dlouho, řekněme 3,4 měsíce? Až teď jsme povolili šroubek na páčce plynu, který omezoval vyšší otáčky. Než se to zajelo...
Stálo to 135k...
A taky to není 4x4, je to čtyřkolka sportovní, né do lesa, ty se 4x4 většinou nedělají... To co jsi sem dal, je imho uplně o něčem jiným, chce to vyzkoušet vážně něco sportovního...

Jinak poprvé, co jsem sedl na 4kolku, byla to právě taková čínská jebka, za cca 35000,- nová se dá dnes pořídit, taky mi to přišlo nestabilní, měl jsem pocit, že se v zatáčce překotím, ale vše je o zvyku, dneska se mi na tom jezdí líp než na mašině. Ježdění po polňačce je naprosto v pohodě, super, ale na silnici už by to chtělo silniční pneu, za prvé by to bylo stabilnější, a za druhé silnice děsně užírá "krossová" pneu.
TomeekHoleek
VIP Galerie

Odeslat příspěvekod Kibitz 3. 5. 2009 10:44

TH: no ty dve mensi co jsem jezdil byly prave jak ty rikas "sportovni" ovsem tahle velka suza si je dala ve vsem k snidani. Mozna se zda tezkopadna, ale diky 4*4 se s ni dalo blbnout asi tak o milion procent lip ;-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod dopr 3. 5. 2009 11:00

neco pro HM :) :
Obrázek

Jinak jsem na zadne 4kolce nikdy nejel 8-P
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :.
dopr
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 3. 5. 2009 11:05

Vyhledal jsem si název té malé, LTZ 400...trošku líp ovladatelná byla, to ano, ale vzhledem k podmínkám kde jsem s tím jezdil, neměla na tu 7stovku :-)
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Pickuper 3. 5. 2009 11:07

tomeek: a jezdíš s tím jako kde? Mě se to líbí, ale jelikož nevlastním pole, lesy ani louky, tak mám obavu, že bych si s tím neměl ani kde zajezdit..... :-|
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tarwas 3. 5. 2009 11:10

no už jsem viděl pár magorů, co s tím lítají ulicema Prahy :) teren je naprosto srovnatelný :-D
Tarwas
Moderátor Galerie

Další stránka