Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 5. 1. 2022 12:51

Na KTM EXC (nebo XC) jezdím přes dvacet let a příští moto bude zase EXC
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod pech. 9. 1. 2022 13:06

BMW už nejsou držáky... KTM měla vždycky svoje mouchy... Triumph, tam jsou povedené typy a i ty horší.... Já bych vzal Japonce :-)
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 9. 1. 2022 13:09

Japonce ktereho? Jaoonce vyrabeneho v italii? Japonce vyrabeneho v indii? Japonce vyrabeneho v malajsii? Jaoonce vyrabeneho v jine asijske zemi? Japonce vyrabeneho v japonsku?
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 1. 2022 13:26

:-)

Nemáš to kompletní... Nemáš... Chybí ti tam Holandsko... Např.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 1. 2022 13:27

goes píše:Japonce ktereho? Jaoonce vyrabeneho v italii? Japonce vyrabeneho v indii? Japonce vyrabeneho v malajsii? Jaoonce vyrabeneho v jine asijske zemi? Japonce vyrabeneho v japonsku?

Snad uznáš, že je důležitý i ten návrh, ne jen místo výroby.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 9. 1. 2022 14:21

Uznavam cokoli co prinese klid do duse tve
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 9. 1. 2022 16:06

goes píše:Japonce ktereho? Jaoonce vyrabeneho v italii? Japonce vyrabeneho v indii? Japonce vyrabeneho v malajsii? Jaoonce vyrabeneho v jine asijske zemi? Japonce vyrabeneho v japonsku?

Japonce vyrobeného v Japonsku. Nicméně s těmi Japonci z Itálie také nebývají problémy....

Já mám tedy Japonce z Japonska...

Místo S1000 XR bych prostě vzal raději litrový tourer z Japonska... Versys, Velkýho Tracera, Crostourera... BMW má sice o pár kobyl víc na papíře, ale BMW je BMW a to nemám rád, protože jsou to vrtošivé stroje, ze kterých mají majitelé nezřídka orošená čela, mrzutou náladu a vyvětranou peněženku, byť neradi přiznávají závažnost důvodu nefunkčnosti stroje.....

-- 9. 1. 2022 16:08 --

Arnie J píše:

Snad uznáš, že je důležitý i ten návrh, ne jen místo výroby.

No návrh je návrh, ale tyhle exotiky, s tím mám trochu morální problém, přestože po 15 letech v automotive jsou mi ty globalizační fígle dobře známé.... Obecně menší "Japonské" motorky se v Japonsku už dlouho nedělají... Hektolitry zpravidla ano, nikoli však výhradně...
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 10. 1. 2022 14:43

Dneska se sere kde co. I japonci, jen asi bude pravda, ze pripadna oprava japonce bude mozna levnejsi nez oprava hi-tech BMW
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 10. 1. 2022 18:24

Tak já jsem se rozhodl, že svého Japonce z Japonska budu mít, dokud bude žít... Několik lidí, co se motají kolem motorek a spravují je, mi nezávisle na sobě řekli, že pokud to někde nerozstřelím, už si asi nekoupím nikdy nic... :-)

Ale ono je to už staré jak nebesa, dnešní produkce se může lišit... Ale vzhledem k tomu, že BMW jsou vyhlášené sráče už řadu let, napříč několika generacemi a kategoriemi, tak bych těm Japoncům, stejně věřil víc...
pech.
Inventář

Předchozí stránka