Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2021 13:16

Znám taky jednoho...
Říkal si dobrý duch...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2021 13:18

můžeš prosímtě nasdílet nějaký jeho příspěvěk, kde se nějak teatrálně loučí a pak zase vítá apod? Psal jsem tu i pod oficiálním jménem.

ale v pořádku, teď mi to můžeš nanadat zase jak jsem mimo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 10. 2021 13:22

maincoonsback píše:Ale to mu nevysvětlis. Je to zase jedna z jeho bajek...

Jinak já ho mám rád a on mne nejspíš taky. Obvykle se chová takto idiotsky jednou za měsíc a to se dá vydrzet. Měl jsem to s kolegyní v kanceláři... Prostě si zvykneš.
:-)


Jen s kolegyní v kanceláři? :hm
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 18. 10. 2021 13:28

Ano psal si tu pod 3 možná vícero ucty..

A mně je to jedno, jen ty se vzdycky točíš na něčem co si v hlavě vyfabulujes a pak se toho držíš jak houno košile...

A mimoto co je ještě horší, než to ze víš prd je fakt, že se tě to vlastně ani netýká a přes to se na tom točís a unikají ti pak užitečné a dulezite věci... Třeba to, že o tom jak jsem jezdil v zimě na skútru jsem tady psal...

Pak bys neměl problém rozlišit zazimuji motorku x jel jsem ve dvou stupních. A jak píšeš... Já si můžu zazimovat milionkrat a můžu o tom milionkrát psát protože stejně jako ty mám garáž a mám tu možnost, není to tedy odklízení někam, kam se člověk v zimě nedostane/, ale pořád nevidím důvod to dávat do nejakych tvých imaginárních souvislosti a dělat z toho zvrácené zkratkovite závěry.

;-)

Tož tak.
Mimoto, celou tuto srajdu si zase začal tím, že jsem naznačil že 7 stupňů není žádná Sibiř, což je věc,.kterou každý člověk co kdy jel na motorce chápe a neměl by problém to přijmout. A to tento je teplota, která se dá jet v dobré zimní motobunde s vložkou v tričku je taky pravda. Takže celý ten tyatr si udělal zbytečně.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2021 13:31

a ze jsi nad veci dokazuji zase tech 5 odstavcu co?
anonymni

Odeslat příspěvekod Žulda 21. 10. 2021 11:49

A já myslel, že po NC DCT budu muset upgradovat až na GoldWing ... https://www.motorkari.cz/clanky/moto-no ... 46455.html
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2021 12:23

pěkné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 10. 2021 12:46

goes píše:a ze jsi nad veci dokazuji zase tech 5 odstavcu co?

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 13:25

Žulda píše:A já myslel, že po NC DCT budu muset upgradovat až na GoldWing ... https://www.motorkari.cz/clanky/moto-no ... 46455.html


tak to je velka vyzva... v podstate nastupce velkeho crostourera.. pro mne by to byl typove ideal. Prootze Versys byl sice super mega, ale toto ma Automat a hlavne to ma car play... jen je to motorka a nema ulozny prostor :( ale to bych byl schopny asi i ozelet... mno tak to budu pekne v ***** a xadv se dost otrasa v zakladech, protoze preci jen toto pojede lip... byt to ocividne nema blastry...

Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2021 13:56

velkej crosstourer ma o 70 koni vic nez toto, tohle je nahrada CBF1000 tim, co plni E5
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 21. 10. 2021 13:56

Blástry budou mít na Ali.
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 10. 2021 13:59

K86 píše:velkej crosstourer ma o 70 koni vic nez toto, tohle je nahrada CBF1000 tim, co plni E5


s ohledem na to, ze uz neni je to jedno. O vykonu to prece neni. Proste bude to u Hondy jediny silnicni cestak no. pro mne treba cajk motorka. Pravda provedeni zatim v low verzi, ale veim, ze k tomu casem prihodi aktivni podvozek a kde co. A pravda, ze kardan by byl prima. Ale pro mne to ma hlavni body z tovarny (stavitelne plexi, navi, automat...)

a jako jo... desing je takovy divny no...
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2021 14:52

mně se ten design líbí, prostě zase posun někam
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 21. 10. 2021 14:53

viz bmw nový, taky posun
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 10. 2021 14:58

no to je ale posun někam bokem :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků