Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 25. 9. 2021 22:16

Já nadhled samozřejmě mám...

Ale zrovna ty pneu mě.s...ou.

Už bych to chtěl mít vyřešené. Letos něco kupovat a.mit.nejaky.pozadavek je za trest... A když dontoho tak blbe pinda..
, Tak to jeste víc nasere (ne to pindani, ale.ten stav věcí). A mě se.zrovna letos.to.shaneni pneumatik seběhlo...

A ta motorka mě čeká vyhledove taky... ať si pinda.kdo chce co chce, na sjeté jezdit nebudu. To sem ani na skútru nedělal.
Ono se staci dost často podívat na fotky z nehod motorek... HODNE často jsou to právě závodníci na těch pneu.... "To ještě dáš"...

A to sem psal... A zase někdo to může vzít a jiný ne... Na jízdách nám říkali, že by víc jak tři roky staré pneu měly jít z motorky pryč... A já s tímto názorem tak nějak souhlasím.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2021 06:39

Arnie J píše:Mr. Nadhled :D


Jj vylozene typek v klidu nad veci a bez mindraku
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 9. 2021 11:42

Tak dneska asi poslední projížďka ..., Nevim
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 9. 2021 14:49

Treba budes mit vic casu na ucebnici cestiny, tu potrebujes jako sul.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 28. 9. 2021 21:55

maincoonsback píše:
Žulda píše:Já jdu dneska na kolo. Na NC jsem od 3.6. nakroutil 11750 km a abych objednal garančku ...Ale vyjel bych, je to dilema.

Co zadní guma?

Budu muset příští sezónu už řešit. Už je to takové, že na suchu ještě dobrý, ale 140 v dešti po dálnici bych už se na tom bal...

To bude zase tortura co vybrat. Na ty Dunlopy každý nadává, ale mi přijdou na to moje cestovnejsi užívání docela dobre...


Který Dunlopy? Já jsem s nimi spokojen. Mají jen jednu nevýhodu, že jsou dost drahý...

-- 28. 9. 2021 23:00 --

maincoonsback píše:To vypadá na nějaký plochodrážní speciál, ne? A celé je to nějaké upravené.
Úplně nejvíc na tom je ten posed... Ale jak jsem na to koukal, taky se.mu to párkrát smejklo.


Ono se to v Japonsku jmenuje AutoRace a jezdí se s motorkama plochá dráha na asfatovým oválu... Mají jedne motor, nějakou 600ccm dvouválcovou Suzuki. To že zrovna tenhle bastl má svůj smyl je dokázáno tím, že si tam nakonec se všema vytřel *****...

-- 28. 9. 2021 23:04 --

garážmistr píše:Fantastická výdrž.



To už má dost po 10kkm... To jsou ty fóra, jak píšou lidi se stejnou motorkou, že na gumách najedou 30 000km a spotřebu mají 3,5 litru... I když ono to bude souviset :-) Když dá guma vzadu deset, je to nadprůměr a spotřebu mám 5,5-6L :-)

-- 28. 9. 2021 23:07 --

Main: No ony ty Continentaly mi dřív taky trochu lezly krkem, ale ony jou vážně dobrý a mají poměrně stabilní kvalitu... Takže kdo si nechce ***** a na nějakou stovku nehledí, s Continentalem do sněhu riskovat nebude...

-- 28. 9. 2021 23:09 --

maincoonsback píše:Já nadhled samozřejmě mám...

Ale zrovna ty pneu mě.s...ou.

Už bych to chtěl mít vyřešené. Letos něco kupovat a.mit.nejaky.pozadavek je za trest... A když dontoho tak blbe pinda..
, Tak to jeste víc nasere (ne to pindani, ale.ten stav věcí). A mě se.zrovna letos.to.shaneni pneumatik seběhlo...

A ta motorka mě čeká vyhledove taky... ať si pinda.kdo chce co chce, na sjeté jezdit nebudu. To sem ani na skútru nedělal.
Ono se staci dost často podívat na fotky z nehod motorek... HODNE často jsou to právě závodníci na těch pneu.... "To ještě dáš"...

A to sem psal... A zase někdo to může vzít a jiný ne... Na jízdách nám říkali, že by víc jak tři roky staré pneu měly jít z motorky pryč... A já s tímto názorem tak nějak souhlasím.


No takhle... Když bude dobrá a dobře skladová guma, tak špatná být nemusí... Ale jelikož to lidi skladují všelijak, těch tří let, by se měly v kondici dožít každé pneu i v mizerném skladování...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 29. 9. 2021 08:11

Ty 3 roky a gumy pryč je hovadina nonplus-ultra.
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 9. 2021 13:46

Obrázek
Mám tyhle Dunlopy...

-- 29. 9. 2021 14:48 --

Myslím, že dají tak ještě 2000 km a pak půjdou. Na jaře výměna.
Dám ještě jednou to stejné s předkem a tradá... Teď paradoxně najedu ještě nějaké km a na jaře bude obnova žádoucí. A zkusím Metzelerky, nebo co bude zrovna v tu dobu na trhu.

-- 29. 9. 2021 14:53 --

https://www.motorkari.cz/motorkari/?act ... e&hid=2839

Tady jsou nějaké reference. Těch 2000 km sem tipl celkem dobře... To, že to někomu vydrželo 6000 km beru spíš jako extrém, taky to bylo v menším rozměru, což by mohlo mít vliv (nevím).

Ale obecně sem naopak na to slyšel prostě kritiku... Ale já si nestěžuju...

-- 29. 9. 2021 15:11 --

CTR-OFFLINE píše:Ty 3 roky a gumy pryč je hovadina nonplus-ultra.


Každý si svoji bezpečnost na silnici může zvolit sám. V případě motorky to platí dvojnásob. Zbytečné se o tomto hádat... Jsou lidi co dojíždějí na dráty, pak jsou lidi co by 4 roky starou pneu na motorce nechtěli (nebo doslova nesnesli).

Já bych třeba 3 roky starou nesjetou pneu na motorce snesl, ale u 4 roky staré už bych rozhodně zvažoval její výměnu a to bez ohledu na vzorek. Protože pak už je prostě pozdě. Když si vezmu kolik stojí na motorku roční pojistné, tak jedna guma za 2 - 3 roky je zanedbatelná položka.

Ale jsou různí lidi a jak sem psal jinde... Když vidím někdy fotky z nehod motorek, tak se divím, že tam některé vůbec dojely.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 9. 2021 17:47

Jinak sem se dival tak voravo 0cm poserak. Vlevo asi 1 cm sle tam to mene nepude bo nahon
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 29. 9. 2021 17:54

Ja vlavo 0,89 a vpravo -0,13cm.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 9. 2021 18:22

goes píše:Jinak sem se dival tak voravo 0cm poserak. Vlevo asi 1 cm sle tam to mene nepude bo nahon


To víš že jo...

Příští týden jedu zase Zlínsko, tak pojeď jednou se mnou.... Pokud bude hezky, tak chci zase na moto... Stejně v práci děláš houno...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 9. 2021 18:24

Jenze wolfe zde je izy to prokazat. Jinak nepojedu se šuchlou co neklopi. By mne nekdo uvidel a byla by ostuda.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 29. 9. 2021 18:25

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 9. 2021 05:33

Tak izy to není. Díval sem se a na internetu není jediný obrazek Forzy se sjetou pneu, takže bys to měl těžký to dokázat....

Ledaže....bys tam dal jako jakoukoliv pneu z jakéhokoliv skútru, motorky či auta a tvářil se, že to je přesně ono... A všichni jsme se tomu zasmali... Tak jako vždycky.
To můžeme... Já nemám nic proti tvé funkci třídního Šaška...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 9. 2021 06:15

od maincoonsback 30. 9. 2021 06:33
Díval sem se a na internetu není jediný obrazek Forzy se sjetou pneu


Mello smajlík.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2021 06:17

Ze i toto ho tak vezme…
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků