Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 7. 4. 2021 11:37

Kolik jsi na motorce vubec najel?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 11:43

12t. + 28t.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 7. 4. 2021 11:55

28 je skutr si tipnu. takže začatečník. :-)
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Nováček

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 12:42

No pro někoho možná ano, pro někoho ne.

Jezdím tak jak jezdím... a sem spokojený. Rozhodně bych se nesrovnával s tím, jak sem jezdil do prvních 3000 km. A taky vím, že už s ohledem na to, že mám nějaký pud sebezáchovy, tak nebudu jezdit jako někdo, kdo jezdil na silnějších motorkách od 15 let. To se asi nezmění ani s tím, až pokud vůbec budu mít najeto 300t. km. Nemyslím si, že se teď už něco na mé jízdě nějak zásadně mění, ať už k lepšímu nebo horšímu. Prostě jako 17 letý nevybouřený kluk už jezdit nikdy nebudu a ani o to nestojím. Pro mne je daleko důležitější bezpečná a předvídavá jízda (proto taky chodím na kurzy, když je čas). Sem rád, že nebudu zpomalovat :-)

Ale jasně, pro někoho do argumentace se to může hodit, že to je jen 12 t. km. Na rozdíl ale od mnohých jezdím na motorce od dubna do října v podstatě nonstop a to bez ohledu na vzdálenost.

Ale to je bez tak jedno.

Podle nejlepších zdejších expertů (čest vyjimkám) sem neměl to co mám ani zvládnout...

:-)

Za začátečníka se ale nepovažuju (na dvoukolech už jezdím dost dlouho a v podstatě kdy jen to jde), ale jak sem spal an začátku. Ani ze sebe nedělám nějakého ostříleného bikera, co si po večerech píše zamilované esemesky s Pepínem...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 4. 2021 13:00

z toho, co se nabízí, bych volil v-stroma, i s ohledem na výšku / váhu tazatele.
Použitej dvouvál je hodnej a ty kW tam skoro nejsou znát.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 7. 4. 2021 13:17

Já vzal jako úplný moto začátečník Versyse (ale mám 190 cm, 75 kg). Chtěl jsem verzi s ABS, což je výhradně jen dovoz z DE. Ač bych si jí mohl z DE dovézt, tak v běžné inzerci jsou dražší než u nás - ale většinou lepší stav a poctivý servis - záleží... Tak jsem koupil tady za 70.000 docela pěknou s ověřenou historií (42.000 km), dokoupil padací rám za 3,5 a zkoušim. ABS po půl hodině asi přestane fungovat (rozsvítí se kontrolka), ale kdo ví. Vlastnosti nepoznám vůbec, sedí se na tom celkem vzpřímeně a tak, asi bych letos mohl jezdit na čemkoliv a bylo by to úplně jedno. Jinak pěkný Versys zmizí z inzerce okamžitě - tak od ledna jsem to sledoval téměř pořád... Na 1 jsem si poslal mechanika z okolí za 1000 Kč, páč to bylo někde v řiti a bylo to dobře, protože to bylo celé takové nic moc. Jestli je moto 2 nebo 4 válec jsem zatím nepoznal a prostě netuším nic, jsem rád, že jsem rád. :D
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 4. 2021 13:32

už bych vyjel, kua. Minulej týden sem tady poskákal nějaký polňačky, ale projel bych se po pěkným asfaltu, třeba na sedlo, pak červenou vodu . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 7. 4. 2021 14:20

Letos chceme dát Rumunsko, ale moto na vlek a dojet do Aradu páč ten přesun 800km furt rovně je na vyliž*****

Pokud to samozřejmě půjde...:hm
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 7. 4. 2021 15:33

V-strom je sice prasopes, ale z daného výběru a podmínek, nic lepšího nevyleze a sloužit to bude....

Rozhodně je na to využití řádově lepší, než jakýkoli jednoválec. Ty jsou akorát do bláta a nebo do malorážek.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 16:15

Škoda že se nepodivate do inzerci...

Ale co už...

Ono je super prostě doporučen jen jednu věc, která v zásadě neexistuje...

:-))
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod yeaah 16. 4. 2021 22:07

Dnes dovalily nove pneu Metzeler Roadtec 01, tak sem zvedav jaky budou. Bude i retezovka a komplet desticky. Ocekavam pocit jako na nove motorce:D
yeaah baby!
yeaah
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 4. 2021 23:35

yeaah!
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 4. 2021 08:14

Nevim jak jako na nové motorce. Ono je to asi kus od kusu. Já spíš když má nová pneu ještě kulatej tvar, tak si prostě zvykám, že to padá do zatáčky tak nějak snadno. Stačí pár km a je to dobrý. Je to spíš u toho bezprostředního presednuti. Ale někdo to třeba ani nepostřehne....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 20. 4. 2021 17:22

da se nekde zjistit kolik kusy w800 cafe se v CR prodalo?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 20. 4. 2021 17:42

na co to potřebuješ?
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků