Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 7. 4. 2021 12:37

Kolik jsi na motorce vubec najel?
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 12:43

12t. + 28t.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 7. 4. 2021 12:55

28 je skutr si tipnu. takže začatečník. :-)
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 13:42

No pro někoho možná ano, pro někoho ne.

Jezdím tak jak jezdím... a sem spokojený. Rozhodně bych se nesrovnával s tím, jak sem jezdil do prvních 3000 km. A taky vím, že už s ohledem na to, že mám nějaký pud sebezáchovy, tak nebudu jezdit jako někdo, kdo jezdil na silnějších motorkách od 15 let. To se asi nezmění ani s tím, až pokud vůbec budu mít najeto 300t. km. Nemyslím si, že se teď už něco na mé jízdě nějak zásadně mění, ať už k lepšímu nebo horšímu. Prostě jako 17 letý nevybouřený kluk už jezdit nikdy nebudu a ani o to nestojím. Pro mne je daleko důležitější bezpečná a předvídavá jízda (proto taky chodím na kurzy, když je čas). Sem rád, že nebudu zpomalovat :-)

Ale jasně, pro někoho do argumentace se to může hodit, že to je jen 12 t. km. Na rozdíl ale od mnohých jezdím na motorce od dubna do října v podstatě nonstop a to bez ohledu na vzdálenost.

Ale to je bez tak jedno.

Podle nejlepších zdejších expertů (čest vyjimkám) sem neměl to co mám ani zvládnout...

:-)

Za začátečníka se ale nepovažuju (na dvoukolech už jezdím dost dlouho a v podstatě kdy jen to jde), ale jak sem spal an začátku. Ani ze sebe nedělám nějakého ostříleného bikera, co si po večerech píše zamilované esemesky s Pepínem...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 4. 2021 14:00

z toho, co se nabízí, bych volil v-stroma, i s ohledem na výšku / váhu tazatele.
Použitej dvouvál je hodnej a ty kW tam skoro nejsou znát.
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod X123 7. 4. 2021 14:17

Já vzal jako úplný moto začátečník Versyse (ale mám 190 cm, 75 kg). Chtěl jsem verzi s ABS, což je výhradně jen dovoz z DE. Ač bych si jí mohl z DE dovézt, tak v běžné inzerci jsou dražší než u nás - ale většinou lepší stav a poctivý servis - záleží... Tak jsem koupil tady za 70.000 docela pěknou s ověřenou historií (42.000 km), dokoupil padací rám za 3,5 a zkoušim. ABS po půl hodině asi přestane fungovat (rozsvítí se kontrolka), ale kdo ví. Vlastnosti nepoznám vůbec, sedí se na tom celkem vzpřímeně a tak, asi bych letos mohl jezdit na čemkoliv a bylo by to úplně jedno. Jinak pěkný Versys zmizí z inzerce okamžitě - tak od ledna jsem to sledoval téměř pořád... Na 1 jsem si poslal mechanika z okolí za 1000 Kč, páč to bylo někde v řiti a bylo to dobře, protože to bylo celé takové nic moc. Jestli je moto 2 nebo 4 válec jsem zatím nepoznal a prostě netuším nic, jsem rád, že jsem rád. :D
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 4. 2021 14:32

už bych vyjel, kua. Minulej týden sem tady poskákal nějaký polňačky, ale projel bych se po pěkným asfaltu, třeba na sedlo, pak červenou vodu . .
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 7. 4. 2021 15:20

Letos chceme dát Rumunsko, ale moto na vlek a dojet do Aradu páč ten přesun 800km furt rovně je na vyliž*****

Pokud to samozřejmě půjde...:hm
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod pech. 7. 4. 2021 16:33

V-strom je sice prasopes, ale z daného výběru a podmínek, nic lepšího nevyleze a sloužit to bude....

Rozhodně je na to využití řádově lepší, než jakýkoli jednoválec. Ty jsou akorát do bláta a nebo do malorážek.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 4. 2021 17:15

Škoda že se nepodivate do inzerci...

Ale co už...

Ono je super prostě doporučen jen jednu věc, která v zásadě neexistuje...

:-))
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka