Vyber motorky - jakou

O motorkách a lidech kolem nich

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 9. 2019 22:00

Nehrotíte to už trochu moc? Vždyť se to maže proto,a by tam byl olej (mazivo)..., tak je jasné, že to asi nebude v těch válečcích 10000% těsné, že by se tam nikdy nic nedostalo. Proto se to snad čistí a maže.
Kdyby to bylo zapouzdřené, tak to by to bylo celkem zbytečné, ne? Proto sem tam taky dává to vzlínavé mazivo, aby vytěsnilo vlhkost...

Ale jako nevím..., jen si neumím představit, jak by to bylo udělané, aby to bylo tak dokonale udělané.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod pech. 10. 9. 2019 20:50

maže se povrch řetězu pro styk kolo/řetěz/kolo. Osičky a válečky jsou u O-kroužkových a X-kroužkových řetězů originální mazivo od výrobce a když chcípnou těsnící kroužky, tak vylítá to původní mazivo a dostane se tam bordel... Protože řetěz obvykle po dlouhé době mírného natahování následně odejde poměrně náhle, po konci životnosti těsnění....

Osičky a válečky se mazaly vnějším mazivem naposled netěsněné a to buď namočením do převoďáku nebo rozehřáté vazelíny.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sell: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 9. 2019 08:22

Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 9. 2019 08:34

Wolff už to vrací, jo? :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 9. 2019 08:44

Už to vojel, je to na něj moc silný , tak de z domu. :-D
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 11. 9. 2019 09:49

No není to tak dobra cena. Tohle není GT, ale obyč verze s priplatkovyma položkama, který z toho dělají skoro gt verzi /měkký boční kufry, vyhřívaný hefty a myslím že tam jsou i nějaké protektory/ Ale jako jo pro laika je to téměř stejný..., Takže jo, je to ten můj...

Ale nějaká drobná sleva tam asi je, v podstatě ty příplatky zadara. Takže kdo chce, má možnost a třeba něco ještě ukeca.

Mimochodem tento je předváděcí.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 15:51

Už mám najeto 1600 km. Oficiálně tedy 100% zajeto. Už to dostávám celkem pěkně do ruky, už s tím ani tak moc nebojuju ani na místě, tak super.

Každopádně...

Pravdou je, že už teď vím, že kdybych koupil tu sedmičku a nebo možná i tu Guzzinu, že bych už teď si říkal, že bych udělal chybu. Teď mi přijde, že je toho výkonu akorát, resp. že mám tak akorát rezervu pro všechno co potřebuju a co může přijít...

Takže ty řeči o tom, že mne to otráví, že se s tím budu prát atd... Byly pravda max tak prvních 500 km a kvůli tomu se nevyplatí kupovat něco, co pak nebude už 100%.

Takže u mne 100% spokojenost. To co sem od toho čekal to fakt plní perfektně, což se v poslední době stává málokdy.

Jediný co, tak pokud budu chtít jezdit "skoro" celoročně, tak budu muset pořídit nějaké vhodné hadry, boty... A bude to cajk úplně.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 9. 2019 18:25

Hubik to resi
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 20:08

Jo bund 33 tis., K tomu kalhoty za desítku... A to ta bunda.nema.myslim ani bag. Hustý.

Jako chudej nejsem, ale tohle mi přijde masakr...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 9. 2019 21:36

Cele to stalo asi 45. Ale je to nepromok.na miru. Teplo i v minusovych teplochat. Kvalitni matros. Bag mam vestu.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod PeTr7650 13. 9. 2019 21:48

To mi prijde trochu overkill, ale verim, ze to funguje, na hubik peji vsichni jenom chvalu
Ja mam nepromok za 150 kacek z pracovnich odevu a taky ziju :-)
Naposledy upravil PeTr7650 dne 13. 9. 2019 21:48, celkově upraveno 1
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 21:48

Jj, to tak vychází... Sem.koukal
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 9. 2019 21:53

PeTr7650 píše:To mi prijde trochu overkill, ale verim, ze to funguje, na hubik peji vsichni jenom chvalu
Ja mam nepromok za 150 kacek z pracovnich odevu a taky ziju :-)

Hele o to nejde. Ja mam nekonfekcni velikost. U hubika mam na miru. Vse mi sedi apod. Ja vim ze ty jsi takivy punkovy a ja fiflena :)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 13. 9. 2019 22:02

Krásne si to napsal. Moc.
Já. Se díval po sestave od Dainese z goretexu, to mne přišlo taky super. Ale i tam bunda 15 litrů...

Ale já si zvykl na kůži, tak si říkám jestli to není zbytečný. Ono zrovna tohle by chtělo vyzkoušet.

Abych dal za hadry třeba 30 litrů a nebyl v tom nějaký poznatelný rozdil..., To by mne nastvalo.

Spíš teď přemýšlím nad poradnyma botama a to je taky min. Osmička..

-- 13. 9. 2019 22:04 --

Jinak ta kožená bunda je super, ale.je pravda, že ve velkým dešti to.prochcije, i když to.mam.navoskovane a při 13 stupních to už profoukne i s vnitřní vložkou.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 9. 2019 22:08

Zase versys chrani nasobne vice jak skutr. Blastry taky dost pomuzou apod
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka