Policejní kontroly - Moravskoslezský kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 3. 4. 2018 16:51

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 4. 2018 16:52

PeTr7650 píše:Kdyz uz tam nekdo vylezl, aby tam napsal "Havirov", tak si mel pribalit do kapsy i stipacky.

Taky pravda, mohlo mě to napadnout.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 4. 4. 2018 09:58

Jsem myslel, že Ráj je v Karviné, ale zatím to vypadá spíše na Havířov.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 4. 2018 10:18

Zatim mi vzali 3 figurky, ale ja se nevzdavam a šach mat je ještě daleko.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 7. 4. 2018 10:10

tak dneska jsem po haluzi vybruslil policajtom z odchytu, ráno v jarošově jezdili ochcou a měřili a nasledně brali řidiče , jak cestou z jarošova tak po hodince zpět brali též, hodil sem nohu z plynu a podle vyhlášky jedu dom. z vracova do vacenovic to roztáhnu dycky na 130, vyřadím a o 4 km dál na ceduli mám jetě 70 a co čert nechtěl proti mě cajti, jak mě míjeli tak na sedadle spolujezdce seděla baba a cosi na mě gestikulovala, já nic, jedu dál a vidím jak se asi 200 m za mnou otáčejí, pustili majáky, tak sem na to šlápl a v dědině o 200 m dál místo domů sem hodil 2 x doprava, 5 min sem čekal schovaný v uličce a pak vyjel, ty kundy na koci dědiny na mě asi čekali tak sem zatočil doleva a objel je zákazem přes rudník, myslíte že i v tomto případě , pokud nechytnou, posílají nějaké foto? když už blikali? :hm Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod yndezit 7. 4. 2018 12:17

Bučovice police chase :-)
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 4. 2018 13:19

metyn píše:tak dneska jsem po haluzi vybruslil policajtom z odchytu, ráno v jarošově jezdili ochcou a měřili a nasledně brali řidiče , jak cestou z jarošova tak po hodince zpět brali též, hodil sem nohu z plynu a podle vyhlášky jedu dom. z vracova do vacenovic to roztáhnu dycky na 130, vyřadím a o 4 km dál na ceduli mám jetě 70 a co čert nechtěl proti mě cajti, jak mě míjeli tak na sedadle spolujezdce seděla baba a cosi na mě gestikulovala, já nic, jedu dál a vidím jak se asi 200 m za mnou otáčejí, pustili majáky, tak sem na to šlápl a v dědině o 200 m dál místo domů sem hodil 2 x doprava, 5 min sem čekal schovaný v uličce a pak vyjel, ty kundy na koci dědiny na mě asi čekali tak sem zatočil doleva a objel je zákazem přes rudník, myslíte že i v tomto případě , pokud nechytnou, posílají nějaké foto? když už blikali? :hm Meta

Je to rebel! :D I když něco pošlou, tak si s tím můžeš vytřít zadnici.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 7. 4. 2018 15:57

dík za morální podporu jární, sem si to myslel ale uvidíme, no šak ty dobře víš jak to tam je, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 7. 4. 2018 18:27

Pičo, vidím, že silný zážitek, když jsi i zapomněl ze kterého kraje seš.
Naposledy upravil Koleckobetonucimalty dne 7. 4. 2018 18:30, celkově upraveno 1
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 4. 2018 18:28

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod robbert 5. 9. 2018 17:04

Feberová? to je pi*a, nechala si na zastupitelstvu schválit ošatné. zastupitelé ji to po diskusi schválili, protože nioc tak horzného ještě neviděli a stejně jí to nepomohlo...
Doufám, že ji nezvolí...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 7. 9. 2018 14:52

*****, ten Havířov začíná být taková slezská Praha co do měření.
Ještě, že do té ***** nemusím.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 7. 2020 18:22

Havirov, krizovatka Hlavni Trida x Dlouha trida x Delnicka - je tam kamera na prujez cervene?

A jeste dva hloupé dotazy - automaticky sofer dostane body a na objektivni odpovednost to nejde, ze? A body se prictou k datu ukonceni rizeni o prestupku, nebo k datu spachani prestupku?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 27. 7. 2020 19:01

Měřený úsek/jízda na červenou dává pokutu majiteli, neřeší se kdo řídil. Tedy bez bodů.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků