Policejní kontroly - Královéhradecký kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:53

Policejní kontroly v Královéhradeckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 30. 3. 2006 11:40

no...nekdo musi byt prvni...:)

V HK je to okruh, pod nadjezdem u stadionu, stojej tam za pilirem a merej...o 200 m dal u mostu pres orlici to vybiraj.

Dale vypadovka na Pardubice...4 proudovka, klasika, jednoduchy a pruhledny

Posledni vyjezd na kruhovy objezd u CKD, do kopce 2 pruhy, s kopce1, dlouha rovina, svadi to, stojej zasity za barakem u byvaly benzinky.

V 90% procentech se mimo tato mista da jet treba 200km/h a nic:( Toho mnozi zneuzivaji, zdejsi policie je zoufale nevylezava.
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod Mirek-607 30. 3. 2006 13:30

Na I/11 smer dalnice na Prahu, tusim ve Vlkove (takova vesnice na kopci) se meriva...
Každá práce se udělá sama, jen se jí na to musí nechat dostatek času.

Honda Civic 8G 1.8i-VTEC Sport, Opel Astra G 1.4 16V, Gilera Runner 50DD
Mirek-607
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 30. 3. 2006 15:28

Mirek: tam joo no.Když je pěkně tak tam sou.A taky na konci dálnice u Poděbrad-hneka pod tim mostem ;) Tam bejvaj taky často.Sámo že jenom za přepokladu že je pěkný počasí.V dešti tam nikdy nejsou.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 1. 4. 2006 12:28

Kdyz se jede od HK na Tyniste tak tesne pred odbockou na Trebechovice u toho motorestu.

Posledni krizovatka Tynistem,stoji na odpocivadle pred tim najezdem nahoru. Smer Kostelec nad Orlici.

Cesta z Byste do HK, tesne za ceduli HK u benzinky Total.

Od kruhaku u CKD vyjezd doleva na Prahu,je tam ctyrproudovka. V lete je tam zasitej ve vysoky trave.

Najezd od Makra...sleduji tam s kamerou ty ktery prijizdi od Pardubic.

Okolo Hradce taky jezdi policejni cervena laguna SPZ: HKK...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod CHiP 1. 4. 2006 15:17

Takže doplním další místa :D :

Koutníkova ulice, poslední světelná křižovatka před výjezdem z města, jsou schovaný v postranní uličce, spozorovatelný až když je pozdě ... :D měří směr z města.

Schovaní ve Wonkovi ulici občas měří jak se jezdí rychle po A. Dvořáka, nejspíš měří směr do města.

Nezvalova/Malšovická - směr do Malšovic, schovaný za mostem za křovím, na tý cestě ke stadionu. Neznám nikoho kdo by tam jezdil 50, i v autoškole jsem tam upaloval skoro 70 Mr. Green Teď jak je opadný listí, tak jsem je tam neviděl :D

Benešovka - než se sjede po panelech dolů, tak je tam asi 100m 30 km/h, těsně před panelama je 20 km/h ... nevím jestli měří tu třicítku nebo dvacítku, ale dole je občas vidím vybírat :)

Brněnská: Jsou zašitý na parkovišti u Lidlu, vybírají na sjezdu k Petrofu, tam mě naměřených 98 km/h stálo 1000 Kč :D

Když si vzpomenu na další, doplním :)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 1. 4. 2006 15:20

Směr Praha, první odbočka na Lhotu pod Libčany, je tam na rohu křižovatky nějaký domek či co, to jsem nikdy nezkoumal, ale za tím domkem mají schovaný docela často postavený radar, je tam 70 km/h. Nevím jaký směr a kde vybíraj, ale parkrát jsem je tam už viděl :lol:
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 1. 4. 2006 15:24

Ardeth píše:Od kruhaku u CKD vyjezd doleva na Prahu,je tam ctyrproudovka. V lete je tam zasitej ve vysoky trave.


Nevím kde přesně myslíš, ale dřív bejvali zašitý v trávě přímo na křižovatce s Dvorskou :D , teď jim tam udělili kruhák, tak nevím, jestli se někam přemístili :? . Vybírali to o kus dál za mírnou zatíčkou v pravém pruhu.
Dvorskou jezdím často, po této čtyřproudovce mimimálně, tak 3x do za rok :D
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaK 1. 4. 2006 18:52

Kostelec - klasika, často stojí na výjezdu na Vamberk, někdy mají
ve městě radar a tam kasírují, někdy jen staví.
Častolovice - parkoviště u zámku, a výjezd z Častolek na Solnici. Vůbec poslední dobou mají v oblibě celou tuhle silnici, často jsou i v Domašíně, a na kraji Solnice. To značku "Solnice" na kraji lesa neberte na lehkou váhu, známého to nedávno stálo dva litry. Spěchal do práce a měl tam skoro kilo....
Tragédie této země spočívá v tom, že vždy když se v ní začne náhodou dařit lépe, přijdou politici a ve jménu vyšších zájmů všechno zkurví.
Líp už bylo......
JirkaK
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 1. 4. 2006 21:14

Heh, teď koukám, zapomněl jsem uvést, že vše co jsem napsal, se týká Hradce Králové :)

Vzpomněl jsem si na další místo, kde často měří - když se jede od letiště směrem do Předměřic, přes Správčice, tak sice netuším kde mají ten radar schovanej, ale dodržet 50 km/h až k ceduli konec HK se tam opravdu vyplatí, ve správčicích u Agropodniku to pak vybírají :D

edit: tak ještě jedno: Benešovka, každej kdo tam projel, tak si jistě všiml, že z připojovacího pruhu si Policie ČR udělala parkoviště pro svoje 3 auta, občas ale v tom prostředním sedí a měřej :)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 1. 4. 2006 21:24

Jo mas pravdu jsou tam ty kruhaky,tak nevim jestli tam budou i ted v lete ale treba se jenom posunou :D

Dalsi: Zastavka u Vocelovky (A. Dvoraka) casto tam stoji v noci a kdyz se jede rychle tak sou videt opravdu az na posledni chvili, pac je tam takovy tmavy misto.
Taky se nam stalo ze merili u Shellky...jak je ta velka navest s cenama benzinu tak staly za ni takze z toho mirnyho kopce nebyli videt a vybirali to za krizovatkou na zastavce.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 3. 4. 2006 11:02

jak se sjede z benesovky po panelech...tak tam stojej kvuli cyklistum...parkrat me lapli bez odrazek, smejdi:)
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod CHiP 3. 4. 2006 13:35

Dneska měřili rychlost na první křižovatce když se přijede do HK od Černilova. Jak často tam jsou nevím, skoro vůbec tam nejezdím :lol:
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 11. 4. 2006 20:36

Bacha,krome cervene laguny (nevim jestli uz je ve srotu) maji policajti dalsi civilni vozidlo. Dnes jsem je videl na Hradubicky. Modra O1 1H4...
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod CHiP 11. 4. 2006 21:03

Ardeth píše:Bacha,krome cervene laguny (nevim jestli uz je ve srotu) maji policajti dalsi civilni vozidlo. Dnes jsem je videl na Hradubicky. Modra O1 1H4...


Můžeš blíže specifikovat kde přesně? Jaký směr? :D
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků