Policejní kontroly - Praha

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Driver 14. 5. 2006 12:40

v Mrazovce jsou mereny useky, pak to pocita prumernou rychlost a podle toho to posoudi, jestli poslou predovali (nikoliv fotky!!!). Kamos to na ty 70 projel 94kmh a uz mu to poslali, takze zadnejch 30plus tam netolerujou!!!

Proste kdybys na to nalitl ve 120 a pak to rychle zbrzdil a ta vysledna prumerna rychlost, za kterou si ten usek projel, by neprekrocila +15kmh povolene v tom useku, tak ti nic neprijde.
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2006 15:33

to Driver: Ty si něco jen myslíš, já něco vím. Takže je asi bezpředmětné ti něco vysvětlovat. Takhle je to u tebe jen JPP (jedna paní povídala).
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Driver 14. 5. 2006 15:37

pepek: jo jasne jasne, ty jses tady Pepek nejchytrejsi :D :D :D :D :D Ja to vim, a vim taky, za co z Mrazovky chodej predvolani, takze mi tady laskave nic nevysvetluj. Jel si nekdy vubec Mrazovkou?
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2006 17:05

to Driver: Nejchytřejší tady nejsem, ale o tomhle vím určitě podstatně víc než ty, takže se uklidni a nekomentuj to svými jen zčásti ověřenými informacemi.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Driver 14. 5. 2006 17:57

pepek: ja jsem napsal to, co vim. Stejne jako ty. Jen za to, ze se nase informace lisi, za to nemuzu. Ale muzes mi napsat, odkad to vis? Urcite mas nejakej zdroj, ze kteryho ses dovedel to, co tady pises. Tim mym zdrojem je mestska policie Praha a muj kamos, kterej se s nima bavil primo o Mrazovce a o tom, jak to tam funguje. Podrobneji jsem to popisoval v jiny diskuzi, bohuzel uz si nemuzu vzpomenout, jaka diskuze to byla :(
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 14. 5. 2006 18:20

Muhehe, zdroj informací městská policie? Tak to je úplně stejně hodnověrný zdroj jako tisková mluvčí vlády nebo absolvent silně zvláštní školy Mr. Green .
Tomáš Marný
Nováček

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2006 18:20

to Driver: Jak říkám - JPP - "můj kámoš se bavil s MP a MP " :| MP v Praze ví o Mrázovce úplné ho.no, protože ten měřicí systém tam neservisuje, neobsluhuje a ani z těchto míst neřeší žádné podezření z přestupku. Systém je jednou ze součástí řídícího systému pražských tunelů, který je ve správě TSK a záznam přestupků pořízených systémem UnicamVELOCITY zpracovává a řeší PČR. Obecná informace byla třeba tady http://www.novinky.cz/03/87/25.html .Takže tvoje info jsou opravdu mimo
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kepke 14. 5. 2006 18:52

2pepek : stáli na nějakym placku za barakem..cca 5-10m od silnice
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2006 19:02

to kepke:Tak to je vidět opravdu blbě :(
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kepke 14. 5. 2006 19:09

jo jo,nemělo cenu ani brzdit :-D jen jsem ted zvědav,jestli mi přijde něco domů...
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 14. 5. 2006 19:44

Ale pokuty vybira policie, takze o tom musi neco vedet
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 14. 5. 2006 19:59

to Driver: Nějak začínáš měnit, od které policie máš info - nejřív MP, teď PČR. Příště se pro info můžeš obrátit na Voj. policii :P
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Driver 14. 5. 2006 22:37

pepek: :) aby to zas nebylo to tvoje JPP, tak se radsi zeptam jeste jednou...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Driver 15. 5. 2006 16:31

pepek: tak jsem se ho ptal a tu pokutu platil na Kongresový, takže MP s tím nemají co dělat. Takže to, co jsem psal puvodne, mu tim padem rekli tam :)
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod MAR 15. 5. 2006 17:36

Jesli von Pepek nebude nahodou od nich??!! :wink:
MAR
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka