Mobilní radar

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Michal220 18. 6. 2019 07:52

a v zákazu předjíždění taky bez bodu?
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jean ViC 18. 6. 2019 07:53

to je jina situace ovsem... jste si psali o prejeti cary
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 6. 2019 07:56

V každém případě s obálkou je to bez bodů, a to je hlavní. Pokud teda člověk není úplné jelito, že ?
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Japhy 18. 6. 2019 07:58

Tak hlavně Výzva k uhrazení určené částky provozovateli vozidla by měla chodit jen z automatických systémů a ne, když si s tím švestka hraje.
Když ses ovšem tak geinálně vrátil, případně nedejbože i legitimoval... To by si tě do Správka asi i pozvat mohli, no.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod Michal220 18. 6. 2019 08:39

Snad neměl Robotom v tok úseku i značku zákaz předjíždění.Občas se tu dozvím věci co neznám.Díky
Michal220
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 18. 6. 2019 09:15

A proto značky zákaz předjíždění rostou jak houby po dešti
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robotom 18. 6. 2019 09:21

Zákaz předjíždění tam určitě není.
Vrátil jsem se, ale nechtěl po mě doklady.
Jde o to, jestli v tom dalekohledu, radaru, nebo co to teda bylo, má i kameru, což si osobně myslím, že nemá.

Klidně dám pak vědět, jak to dopadlo, ale než přijde případná obálka, může prý trvat i několik měsíců...
robotom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 6. 2019 09:26

pokud nechtěl doklady a měřil to z ruky, tak zafunguje odmítnutí výpovědi
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 18. 6. 2019 09:29

robotom píše:Zdravím,
minulý týden jsem v obci předjel auto, které jelo asi třicítkou, přejel jsem přitom plnou čáru. O 100 metrů dál stál policista, který držel v ruce mobilní radar (takovou malou rouru o velikosti několika desítek centimetrů, do které se díval). Bylo mi jasné, že jsem jel rychleji. Čekal jsem, že o něco dále bude další hlídka, která mě stopne, ale nebyla. Když jsem už ujel několik set metrů a stále nic, tak jsem se vrátil na místo měření a zastavil u toho policisty. Vyslechl jsem si krátkou přednášku, jel jsem prý 62 km/h. Chtěl jsem to řešit na místě, ale to prý nešlo a přijde mi domů obálka. Prý to bude tisícovka za rychlost a dva tisíce za plnou čáru. To mi přijde jako docela pálka, ale jsou to horní limity, tak třeba by to byla někde uprostřed.
Moje otázka ale zní, jestli není možné, že vlastně nic nepřijde? Neslyšel jsem, že by někoho hlídka změřila a pak mu přišel domů dopis. Nechodí ten jen v případě, že řidiče změří stacionární radar? A když už tedy něco přijde, bude tam i ta plná čára? Nechodí takové pokuty jen za rychlost nebo jízdu na červenou?

Předem díky za odpovědi.

Tvl, v životě by mě nenapadlo vracet se sám od sebe za policajtem a ještě se v podstatě naprášit :D
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 18. 6. 2019 09:36

Myslel si, že je to známka punku...
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robotom 18. 6. 2019 11:10

Nissan350Z píše:
robotom píše:Zdravím,
minulý týden jsem v obci předjel auto, které jelo asi třicítkou, přejel jsem přitom plnou čáru. O 100 metrů dál stál policista, který držel v ruce mobilní radar (takovou malou rouru o velikosti několika desítek centimetrů, do které se díval). Bylo mi jasné, že jsem jel rychleji. Čekal jsem, že o něco dále bude další hlídka, která mě stopne, ale nebyla. Když jsem už ujel několik set metrů a stále nic, tak jsem se vrátil na místo měření a zastavil u toho policisty. Vyslechl jsem si krátkou přednášku, jel jsem prý 62 km/h. Chtěl jsem to řešit na místě, ale to prý nešlo a přijde mi domů obálka. Prý to bude tisícovka za rychlost a dva tisíce za plnou čáru. To mi přijde jako docela pálka, ale jsou to horní limity, tak třeba by to byla někde uprostřed.
Moje otázka ale zní, jestli není možné, že vlastně nic nepřijde? Neslyšel jsem, že by někoho hlídka změřila a pak mu přišel domů dopis. Nechodí ten jen v případě, že řidiče změří stacionární radar? A když už tedy něco přijde, bude tam i ta plná čára? Nechodí takové pokuty jen za rychlost nebo jízdu na červenou?

Předem díky za odpovědi.

Tvl, v životě by mě nenapadlo vracet se sám od sebe za policajtem a ještě se v podstatě naprášit :D


Nevím, co je na tom k nepochopení, věděl jsem, že jsem jel rychleji a chtěl jsem to vyřešit na místě, když už mě změřil. Na místě by pravděpodobně byla pokuta nižší. Že bych se naprášil bych taky neřekl, doklady jsem mu neukázal a kdyby mě vyfotil, tak už to je stejně jedno. Děláš, jako bych zajel na stanici a řekl, že jsem jel 62 km, tady máte líťo a nazdar... :-D
robotom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 6. 2019 11:12

O prachy nouze obvykle není, s bodama je to horší
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robotom 18. 6. 2019 11:15

Arnie J píše:pokud nechtěl doklady a měřil to z ruky, tak zafunguje odmítnutí výpovědi


Nevím, čeho bych toho dosáhl. Jestli mě vyfotil, tak je to daný, jestli ne, tak mi těžko přijde obálka se slovy: "Dne ... jste jel v obci 62 km/h, nemáme sice důkaz, ale bude to za 1 000 Kč"
robotom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pierr3 18. 6. 2019 11:16

lobotom :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robotom 18. 6. 2019 11:18

Vana666 píše:O prachy nouze obvykle není, s bodama je to horší


Body jsou mi jedno, ještě jsem nikdy body nedostal, měl jsem nějak štěstí... :-D
robotom
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků