Brno - špatné parkování a pekelný flastr od měšťáků

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 4. 2019 18:17

Bohuzel, to chovani je u brnenskych hovnosberacu standardem. A jeste horsi to je, kdyz se clovek oppvazi je poprosit o pomoc.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 26. 4. 2019 19:18

Hoď to za hlavu. Chvíli prudili, dali ti pokutu za celkem jasnou věc, život jde dál. Od MP nesmíš čekat rozumný přístup.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 26. 4. 2019 21:03

Pierr3 píše:Hoď to za hlavu. Chvíli prudili, dali ti pokutu za celkem jasnou věc, život jde dál. Od MP nesmíš čekat rozumný přístup.

Souhlas. Samozřejmě to hozený za hlavou dávno je. :-)
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 26. 4. 2019 21:13

Jo takova represe je nejucinnejsi prevence. Priste uz tam parkovat nebudes. :D
MiASX
Nováček

Odeslat příspěvekod Ludek_II 26. 4. 2019 21:31

ace2 píše:hele hned vedle ve Vídni by tě to stálo 264 euro. Takže jsi vlastně ještě ušetřil


Ve Vídni by zaparkoval jako člověk.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 27. 4. 2019 05:13

puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 4. 2019 06:42

Titulek tématu jak z blesku, "pekelný flastr" a nakonec se dočtu, že to není ani za 2000 Kč.

Podle titulku jsem si myslel, že někdo šel za špatné parkování sedět do chládku. :D
Naposledy upravil myšpulín dne 27. 4. 2019 06:44, celkově upraveno 1
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod Kevlarius 27. 4. 2019 06:44

MiASX píše:Jo takova represe je nejucinnejsi prevence. Priste uz tam parkovat nebudes. :D


Souhlasím. I když přiznám se, že konfrontace s tou strážnicí mě přinesla ještě jednu zkušenost - probleskl mě hlavou pocit uvědomnění si, že jsem vlastně happy, že nejsem v její životní pozici..... ;-)

Ludek_II píše:Ve Vídni by zaparkoval jako člověk.


Ono hlavně v danou chvíli prostě nebylo kde jinde zaparkovat. Vhodnější parkování jsem hledal dobrých 20 minut. Jel jsem na schůzku, kterou jsem měl domluvenou 2 měsíce předem a nedalo se to odložit. Vzhledem k tomu, že nás v té uličce parkovalo aspoň 5, tak jsem zjevně nebyl jediný, kdo v té chvíli řešil ten samý problém. Neparkoval jsem tam proto, že bych nějaký předpis chtěl porušit, nebo proto, že bych chtěl ušetřit - pokud se nemýlím, parkoviště, které je hned kousek vedle, má první půlhodinu zdarma a další čas za nějaký vcelku mírný poplatek. Kdyby mě dotyčná strážnice prostě jen napomenula, mělo by to ten samý účinek + bych měl pozitivní dojem z městské policie.
Kdybych se ve Vídni ocitl ve stejné situaci, tak bych nejspíš reagoval úplně stejně.

-- 27. 4. 2019 06:51 --

myšpulín píše:Titulek tématu jak z blesku, "pekelný flastr" a nakonec se dočtu, že to není ani za 2000 Kč.

Podle titulku jsem si myslel, že někdo šel za špatné parkování sedět do chládku. :D


Jojo, souhlasím, že ten titulek je tak trochu přehnaný. :D Na druhé straně vzhledem ke spáchanému přestupku považuji 14 stovek za nepřiměřené.
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod copper 27. 4. 2019 11:52

O tom, že by někdy služební auto strážníků dostalo botičku, nikdy neslyšel. „Auto ve výkonu služby nemůže spáchat přestupek, stejné je to u policie nebo u hasičů,“ dodal Rubeš.

Tak to je vyrok hodny genia.
~ Carpe diem ~
copper
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 27. 4. 2019 12:10

Městapo u nás v Šulingradě řeší vše po bolševicku, sami obyvatelé máme opakované zkušenosti.. :-) Co však čekat od ozbrojených zamindrákovaných absolventů blbšůle, které nechtěli vzít ani k ajznbónu na mazání výhybek, že..?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 4. 2019 15:31

:D blblšůle :D.............. gut, sem se zas zasmál.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kevlarius 27. 4. 2019 16:28

Mimochodem, do kontrastu k měšťákům jedna příhoda s PČR a jejich přístupem k řešení přestupku.

Někdy v lednu nebo únoru jedu večer po Křenové ve směru od hl. nádraží. Odbočuji vlevo na Špitálku. Na Špitálce mě pár desítek metrů od křižovatky zastavila hlídka PČR. Policista mi oznámil spáchání přestupku - nedovolené odbočení vlevo, nebo jak se to odborně jmenuje.....
Trochu mě to udivilo, protože jsem byl přesvědčenej, že se tam odbočit dá.
Policista mě upozornil, že došlo ke změně dopravního značení a přestupek prý řeší domluvou. Dodatečně jsem zjistil, že k té úpravě došlo někdy na přelomu roku v souvislosti s rekonstrukcí Křenové v té lokalitě. Celé to zastavení trvalo jen pár minut a já si teď už dokonale pamatuji, že podle nové úpravy značení se tam odbočovat už nesmí, což docela chápu, protože na tom úseku, kdy se tam auta motala kolem tramvají a autobusů.... byla často opravdu docela chaotická situace. :p
Kevlarius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 4. 2019 09:39

Tak to má být.. Btw já bych tam ten zákaz nechal nafurt, procpávat se tam pravým pruhem vedle odbočujících je psycho.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelHa 11. 5. 2019 08:55

Nejnovější zkušenost - MP Brno pokutuje/nechává za oknem lístečky za stání na parkovišti. Konkrétně 9.5.2019 roh Šumavské a Veveří. Následně jsem se na webu dověděl, že tam bylo plánováno blokové čištění, ale jaksi přenosné značení tam asi lemplové nestihli dát. Naštěstí mám onboard video příjezdu i odjezdu z parkoviště (normálně si člověk nefotí značení cestou kudy jede, aby mohl dokazovat že údajný přestupek nespáchal, nebo se nejde zeptat do výkupny kovů v okolí, jestli tam někdo neprodal dopravní značení z okolí, nebo máme před každým parkováním na parkovišti volat MP Brno, jestli se na značeném parkovišti v konkrétní den a hodinu může stát?), tak se těším na správní řízení...
Kdežto na Poděbradově bylo ještě 10.9. dopoledne značení blokového čištění ze dne 7.9. Tak nevím, městapo se zase (už po několikáté/nespočetněkrát) zase předvedlo ;)
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 5. 2019 12:06

Já se raději nebudu vyjadřovat
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků