Pokuta - jak se odvolat?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 09:40

pri nouzovem brzdeni z tech 140 pri 30 stupnich a slunecno budou ty zimni gumy na tom brutalne hur nez letni, kvuli tvrdosti smesi a zahrati gum o asfalt, to pojede spis jak po masle.
a vedet to nemuzes, nicmene bezne dojedu auto, ja zacnu mirne zrychlovat chvilku driv nez se uhne, on se uhne, ja jedu. kdyz se neuhne a muze tak treba pustim levy a bliknu dalkovyma, kdyz muze a je normalni tak uhne. ale snazim se uz nedelat takove to ze ho porad dojizdim. ten co casto ridi predse tusi do jake doby drtiva vetsina lidi uhne do praveho kdyz ho ma volny a da se s tim pocitat, neuhne jenom minimum protoze fakt nechce, a tam je to zbytecne konflikt se dale blizit a blikat.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 4. 2015 09:43

Velmi maly vliv? Pouzite pneu maji prave zasadni vliv.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod dali007 21. 4. 2015 09:46

Ano na brzdeni obecne, ne kdyz jedes za jinym autem. Muze mit lepsi gumy nez ty - nedobrzdis, kdyz ma horsi dobrzdis, vis jake gumy na aute ma?
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonym 21. 4. 2015 09:49

Hyza píše:velice dlouhe...

Tady jsem skončil :D
anonym

Odeslat příspěvekod dali007 21. 4. 2015 09:51

Hyza píše:pri nouzovem brzdeni z tech 140 pri 30 stupnich a slunecno budou ty zimni gumy na tom brutalne hur nez letni, kvuli tvrdosti smesi a zahrati gum o asfalt, to pojede spis jak po masle.
a vedet to nemuzes, nicmene bezne dojedu auto, ja zacnu mirne zrychlovat chvilku driv nez se uhne, on se uhne, ja jedu. kdyz se neuhne a muze tak treba pustim levy a bliknu dalkovyma, kdyz muze a je normalni tak uhne. ale snazim se uz nedelat takove to ze ho porad dojizdim. ten co casto ridi predse tusi do jake doby drtiva vetsina lidi uhne do praveho kdyz ho ma volny a da se s tim pocitat, neuhne jenom minimum protoze fakt nechce, a tam je to zbytecne konflikt se dale blizit a blikat.

Tak to je pravda, ale spolehat se na to ze uhne nejde, ani na to ze ten blinkr da. Obecne ne ze neuhne minimum, ale neuhne spousta aut, protoze kilometr pred nim v pravem jede kamion, tak proc by uhybal. Mozna je to na slovensku jinak, ale na D1, 2..., a kdo tam jezdi casto mi da za pravdu, to tak bohuzel je.
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 09:54

dali007 píše:Ano na brzdeni obecne, ne kdyz jedes za jinym autem. Muze mit lepsi gumy nez ty - nedobrzdis, kdyz ma horsi dobrzdis, vis jake gumy na aute ma?

a proc bych to ja potreboval vedet? nerozumim kam miris. odpovedny je kazdy za sve auto. ja vybiram gumy hlavne s ohledem na bezpecnost, nejezdim nizke vzorky ani stare gumy, ani letni na snehu ani zimni v letnim horku. kdyz nekdo jede 2 metry za mnou, porusuje bezpecnou vzdalenost. kdyby ho chytla hlidka a videla by ze ma navic jeste zimni gumy, tak by to dle meho mela byt jedna ze zasadnich skutecnosti pro tvrdy postih.

-- 21. 4. 2015 10:58 --

dali007 píše:
Hyza píše:pri nouzovem brzdeni z tech 140 pri 30 stupnich a slunecno budou ty zimni gumy na tom brutalne hur nez letni, kvuli tvrdosti smesi a zahrati gum o asfalt, to pojede spis jak po masle.

Tak to je pravda, ale spolehat se na to ze uhne nejde, ani na to ze ten blinkr da. Obecne ne ze neuhne minimum, ale neuhne spousta aut, protoze kilometr pred nim v pravem jede kamion, tak proc by uhybal. Mozna je to na slovensku jinak, ale na D1, 2..., a kdo tam jezdi casto mi da za pravdu, to tak bohuzel je.

prave proto ho nebude clovek dojizdet, kdyz je evidentni, ze nebude uhybat. a vsude uhybaji lidi ruzne, je spis potreba si zvyknout na dane prostredi. ja treba necekam ze bude kvuli me spomalovat a spis cekam ze si necha rezervu, takze se zaradi spis do delsich mezer, nez do tech uzkych, kde by musel spomalit nez se stihne zaradit spaky do leveho.
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod dali007 21. 4. 2015 10:07

No vidis a to ti automatizovane sledovani rychlosti na mytnych branach zajisti, jelikoz nebude kam spechat, vsichni pojedou v levem svych 135 real a svet bude veselejsi a bez nervu... :D

-- 21. 4. 2015 11:18 --

To byl jen sarkazmus, to jste doufam pochopili :) Ale vim kam miris, nicmene pokud se u nas lidi nenauci jezdit podle predpisu (na dvou a hlavne viceproudych silnicich vpravo), davat blinkry ne jen kdyz je to zrovna napadne, pouzivat zip... apod. tak je cista utopie ze se to na nasich silnicich zlepsi.
dali007
Moderátor

Odeslat příspěvekod guru jára 21. 4. 2015 10:39

Lepe uz bylo.
guru jára
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 4. 2015 11:37

tvl Hyza jezdíš jako prase, tolik pokut sem nikdy nedostal, měli by ti sebrat papíry za to agresivní chování vůči nám slušným :mrgreen:
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 11:43

:mrgreen:
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod 4x110mm 21. 4. 2015 11:52

mouchoji, vždyť ty překračuješ povolenou rychlost i na kruháči :P
jenže hyza má veliký osobní šarm, proto se k němu orgáňi chovaj vždycky tak přívětivě, já podjíždět přes zastávku, tam mi i zrecyklujou auto :D ...a navíc je to bitkař :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 11:57

to nebyla zastavka, to byl odstavni predelany na bus pruh.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2015 12:02

I tak prasarna....btw, kterou cas od casu praktikuju v Michelske taky :-[ :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 12:38

to nebylo ze bych se branil, ale ze jsem uvedl veci na pravou miru :) jinac jo je to holt jedna z tech horsich veci.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod 4x110mm 21. 4. 2015 12:49

se nedelej, bejt to zastavka, tak to tam taky posles :mrgreen:
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka