V holesovickach

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 7. 2010 12:34

Nova usekovka... Směrem z kopce... Ach jo :(
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dusan 11. 7. 2010 12:37

piErcE píše:Nova usekovka... Směrem z kopce... Ach jo :(

Vazne? Jel jsem tam tusim vcera a jeste tam nic nebylo. Zadna cedule, zadna podezrela rampa. Pojedu se tam ted podivat, tak uvidim.

-- červenec 11, 2010, 2:25 pm --

Tak bych rekl, ze to usekovka neni. Podle mne je to ten samy system pro mereni hustoty provozu jaky asi pred pul rokem vyrobili mezi Hlavkovym mostem a Vaclavakem. Jednak tam nejsou zadne stopy po tom, ze by se osazovali cedule s varovanim a jednak jsem vubec nenasel druhou merici stanici krome te co je dole u skoly.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod siol.a 11. 7. 2010 14:00

Kde přesně by tam měla bejt? :hm
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 7. 2010 15:00

Jeden konec, ten co jsem videl, dolní, byl v míste toho starého stacionaru... Akorát tam malovali na zem cary...
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dusan 11. 7. 2010 15:13

piErcE píše:Jeden konec, ten co jsem videl, dolní, byl v míste toho starého stacionaru... Akorát tam malovali na zem cary...

Ten jsem videl taky, ale nevidel jsem zadny jiny a to jsem to jel od Bulovky az dolu.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Weeper 11. 7. 2010 20:53

Nejsou cedule, není měření ;-)
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 7. 2010 22:28

a tak nidko nerika, ze maji merit hned od zitra :) to postavi, a pak jednou vztyci i cedule :)
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ferdax 11. 7. 2010 23:44

bejt váma tak neřeším informativní dopravní systém a spíše v holešovičkách dávám z dálky pozor na ten most ...
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Weeper 12. 7. 2010 00:05

Jak by řekl Mello - Já jsem v klidu.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod piErcE 12. 7. 2010 09:25

Ferdax píše:bejt váma tak neřeším informativní dopravní systém a spíše v holešovičkách dávám z dálky pozor na ten most ...

Jj... most je jejich oblibeny.. .ale nejenom v holesovickach. Uz jsem je nescetnekrat zazil i na jinym moste, uz prakticky na D8, kousek pred mekdonaldem .. hajzlici :( :)
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Bigduck 15. 7. 2010 15:18

piErcE píše:
Ferdax píše:bejt váma tak neřeším informativní dopravní systém a spíše v holešovičkách dávám z dálky pozor na ten most ...

Jj... most je jejich oblibeny.. .ale nejenom v holesovickach. Uz jsem je nescetnekrat zazil i na jinym moste, uz prakticky na D8, kousek pred mekdonaldem .. hajzlici :( :)

tam stavaji bud u Meca na parkovisti mezi auty (prakticky neviditelni), nebo jsou nahore na moste nebo jsou v prostrednim zelenem pruhu, ted tam stoji prakticky denne, smejdi tam narvali docasnou 60ku uplne k hovnu a meri a meri....

-- 15. 7. 2010 16:19 --

Dusan píše:
piErcE píše:Jeden konec, ten co jsem videl, dolní, byl v míste toho starého stacionaru... Akorát tam malovali na zem cary...

Ten jsem videl taky, ale nevidel jsem zadny jiny a to jsem to jel od Bulovky az dolu.

vrchni cast tehle budouci usekovky je uz asi pul roku presne na sjezdu z D8 na Bulovku, druha cast je nyni dole u stareho starionaru
Bigduck
Štamgast