Znacky zacatek a konec mereni v Prostejove

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 1. 6. 2009 21:55

pepek: nebo budou svou nízkou inteligenci medializovat podobně, jako Mgr. Kotrouš, který prosnul svým výrokem: jsem přesvědčen, že měření probíhá v souladu se zákonem a případný spor u soudu Magistrát vyhraje :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pepek 1. 6. 2009 21:59

Přece kluk jeden ušatá nebude kopat proti svému chlebodárci. Jinak by to byl asi jeho poslední hrdinský kousek
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod balance 1. 6. 2009 23:41

Hustoles píše:
iso9004 píše:a ten předpisový rozměr uzakonils ty? že víš jaký rozměr to má mít.?

Jasně. Šířka 1000 mm, výška 1500 mm. Ještě nějaký dotaz ty ISOvemeno?

Tohle se nakonec neschvalilo?

Ministr Bendl vychází vstříc obcím, značky budou menší
http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpravy/TZ_02_03_2009.htm
balance
Nováček

Odeslat příspěvekod pepek 1. 6. 2009 23:51

Hloupý kladenský hasič už spadl do propadliště dějin. Teď už tam úřaduje Slámečka, což je čech jak poleno :oboze
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ka-spel 2. 6. 2009 00:31

Snail píše:
Prostějov - Z šesti stálých radarů, které v Prostějově měří rychlost, ukradl někdo antény. Zařízení sloužící k bezdrátovému přenosu dat zmizela během soboty.

http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_reg ... 90531.html

:-)

2kreveta: NE

Ti šmejdi těma mr_kama akorát ruší už dost zarušené 5G wifi pásmo. Valí to v 99% případů těmi největšími šmejdy zařízeními (nano station apod. šunty s všeměrovými panelkami). Pokud to někdo šlohl, tak nějaký blb, protože u soudných ISP takové zařízení nepovolí používat. U nás ve freenetu jedině parabola a router s regulací výkonu.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod řidič BOB 4. 6. 2009 15:39

Koukal jsem dnes, že ne jenom v Prostějově neumějí číst...ale i ve Vyském Mýtě s tím mají docela problém...dopravní značky, které označují měřený úsek jsou přišroubovány na stojanu, který je zabetónovaný v zemi :hm Ale kucí v LB to mají ukázkově zvládnuté :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 6. 2009 15:43

škoda že na těch záběrech nic nevidím... :D

ale jinak posloucháš v autě stejné ***** jako já 8-D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Weeper 21. 4. 2011 22:32

No jo Velikonoce a jsou zase všude jak krysy. Ale k věci - chci se zeptat jak je to s povinností označovat úseky měření obecní policií? Protože dnes měřili měštáci bez cedulí nebo jsem je alespoň prostě nezaregistroval a to jsem fakt dával pozor. Někde jsem zahlédl podezřelej nadpis, ale byl jsem zrovna v časovym presu a nevěnoval jsem tomu pozornost.

Takže moje otázka zní, jestli to nějaká novela upravuje, popřípadě s odkazem na info. Kdyžtak děkuju ;-).

Nemůžu najít nějaký relevantní info

edit - tak jsem přišel na tohle viewtopic.php?f=828&t=1064207, uvidíme jestli najdu odpověď
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod piErcE 21. 4. 2011 23:31

Zatím to zrušeno nebylo . Pokud tam neměří ve spolupráci se státníma, musí mít usek označený značkami.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Předchozí stránka