Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2010 14:22

Haldo píše:Nic to ale nemeni na tom, ze mi lavoprudary vadia pokial blokuju cestu :).

Mě ne, sám sem jeden z nich 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod aaakecal 1. 3. 2010 18:40

Nenaučil jsem se vkládat sem obrázky, tak alespoň takhle: http://cz.fotoalbum.eu/aaakecal/a214021/00000023
Jsou tam napsaná nová pravidla provozu na poz. komunikacích... 8-P
aaakecal
Nováček

Odeslat příspěvekod pepek 1. 3. 2010 18:50

A to má být vtipné, pravdivé nebo co? :oboze
btw. Při tvé duševní jednoduchosti se ani nedivím, že ty obrázky neumíš vkládat 8-)
Naposledy upravil pepek dne 1. 3. 2010 18:51, celkově upraveno 1
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 3. 2010 18:51

Staré a trapné.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 3. 2010 18:53

Takže nemá cenu na to klikat, ok.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Weeper 1. 3. 2010 19:40

Mě se spíše líbí 11tá fotka alba, jak vystihující komentář - Ku*va, že bych něco zaspal?!!!!
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod aaakecal 1. 3. 2010 20:13

pepek píše:A to má být vtipné, pravdivé nebo co? :oboze
btw. Při tvé duševní jednoduchosti se ani nedivím, že ty obrázky neumíš vkládat 8-)

Od Tebe jsem nic jiného ani nečekal 8-P
aaakecal
Nováček

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 1. 3. 2010 20:50

aaakecal píše:Nenaučil jsem se vkládat sem obrázky, tak alespoň takhle: http://cz.fotoalbum.eu/aaakecal/a214021/00000023
Jsou tam napsaná nová pravidla provozu na poz. komunikacích... 8-P

Děkuji za bezva zpestření :lol: . 8-)
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 27. 3. 2010 21:38

zdravim cocot.a z tmaveho Saabu, co dnes na JS od Barrandaku v prvnim merenem useku jel 60km/h v levem pruhu a pak v nem pokracoval 70-80 dal. Uz se na tebe nekde vari voda...
PiratSilnic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod spitfireIX 29. 3. 2010 15:07

PiratSilnic píše:zdravim cocot.a z tmaveho Saabu, co dnes na JS od Barrandaku v prvnim merenem useku jel 60km/h v levem pruhu a pak v nem pokracoval 70-80 dal. Uz se na tebe nekde vari voda...

Kde vidíš problém?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 29. 3. 2010 20:07

spitfireIX píše:
PiratSilnic píše:zdravim cocot.a z tmaveho Saabu, co dnes na JS od Barrandaku v prvnim merenem useku jel 60km/h v levem pruhu a pak v nem pokracoval 70-80 dal. Uz se na tebe nekde vari voda...

Kde vidíš problém?

Vpravo jel "vlacek", kde byla dycky mezera max tak na 2 auta, takze ho neslo "objet z prava". Noha by mu neupadla, ruka by se nezlomila, kdyby se zaradil do "svyho vlacku", ja bych projel a on by se pak klidne mohl dal plouzit. Minuly tyden jsem jezdil 3 dny po Nemecku a Rakousku a tohle jsem tam fakt nevidel. Proste tolerance, nic vic, nic min. Kdyz me dojede vrah a pozirac deti v tmavem audi nebo bmw, takm mu proste uhnu a je mi to sumak. Takze tak...
PiratSilnic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Posraldescu 29. 3. 2010 20:32

MELLO píše:
Haldo píše:Nic to ale nemeni na tom, ze mi lavoprudary vadia pokial blokuju cestu :).

Mě ne, sám sem jeden z nich 8-)

Já se taky hlásím
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod Weeper 29. 3. 2010 22:27

PiratSilnic píše:Kdyz me dojede vrah a pozirac deti v tmavem audi nebo bmw, takm mu proste uhnu a je mi to sumak. Takze tak...

Přesně. To se mi libí na vyspělejších zemích - žádná závist, prostě někdo jede 200+ a lidi to berou - je to jeho věc, nemám důvod ho nepustit. Česká rep.? Nejedu já, nejedeš ty. Německo běžně levej sviští kolem 160-180, pokud jedete přes 200+ ani tolik se nemusím omezovat. V Čechách je to brzda plyn nebo jízda, která se té bezpečné neblíží ani na kilometry (podjíždění natěsno, odstavný a další prasárny).

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 3. 2010 22:28

Jenže v D ne rychlost neomezená, kdežto u nás 130
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Weeper 29. 3. 2010 22:38

MELLO píše:Jenže v D ne rychlost neomezená, kdežto u nás 130

Stejně to nic neznamená, 130 max. pro duševně vyrovnaného člověka nemůže být důvodem k brždění rychlejších než tato mez. Na to jsou tu policajti.
No já mluvil víc obecně. Sice hlavně o D, ale i třeba o Francii a Reichu.

Weeper
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka