Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 12. 2009 16:38

A podlé.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 26. 12. 2009 16:41

:-[ :D
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaakecal 26. 12. 2009 16:45

Jakej "fakáč" ? To nepoznáš pravej smysl tohoto znaku? Tím chtěl jenom říct, že jsi jednička. Takhle nějak jsem to teda viděl (myslím) na nějakém jednání vlády... :mrgreen:
aaakecal
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 12. 2009 16:49

No jo, ale politik si to může dovolit :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 26. 12. 2009 19:40

aaakecal píše:Jakej "fakáč" ? To nepoznáš pravej smysl tohoto znaku? Tím chtěl jenom říct, že jsi jednička. Takhle nějak jsem to teda viděl (myslím) na nějakém jednání vlády... :mrgreen:

Že jsem jednička mi může ukazovat jen má žena, což taky občas dělá :D
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 26. 12. 2009 19:42

p.w.: no zenska by to snad praveze robit nemala, alebo sa mylim ? :hm
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 26. 12. 2009 19:45

hyza: mýlíš sa. ;-)
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 27. 12. 2009 19:50

3MPS píše:
A je tu jezdec píše:Zdravím všechny,kteří nepřekážejí rychleji jedoucím vozidlům v levém jízdním pruhu 8-) .

Ostatní žádám,
uvědomte si,že předpisy porušujete vy věční brzdiči levých pruhů , kromě toho se nedivte,když se vám někdo z nás podívá do kufru- policie se k banalitě do 100tis. nevolá, SUV něco vydrží a "viník" najednou není.... :-D :-D :-D :-D :-D .



Tak tohle jsi napsal úplně přesně. Jsi King. Za to ti patří můj obdiv. A jsem si jist, že jsi v příspěvku napsal o sobě.

Nechci se znovu vracet k dlouhé diskuzi o inteligenci těch, co mají ŘP a patenty na rozum, ale ty jsi to popsal dokonale na pár řádcích, jak to na našich silnicích vypadá. A o tom to přesně je.
Arogance, nadutost kombinovaná s blbostí a chybějící sebemenší mírou sebekázně a respektu k někomu jinému než jen k sobě samotnému. Jsi prostě jednička.



Pro 3MPS :
Velmi děkuji za náádherný příspěvek :-) :-) :-) :-) :-) . 8-)
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 28. 12. 2009 14:44

To má být nějaká snaha dokázat platnost tvrzení "kde není myšlenka, tam je o to víc smajlíků"?
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod speleo 28. 12. 2009 14:49

m4lcolme neprovokuj, nebo ti svým SUV nabourá kufr a ujede!!!! Tady končí veškerá sranda kamaráde!!! :-D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2009 14:52

Což by jeho Italská plečka šeredně odskákala. :-P
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 28. 12. 2009 14:52

speleo píše:m4lcolme neprovokuj, nebo ti svým SUV nabourá kufr a ujede!!!! Tady končí veškerá sranda kamaráde!!! :-D

To snad ne, to by pak musel dát do příspěvku o tom aspoň 15 smajlíků. :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod m4lcolm 28. 12. 2009 14:53

MELLO píše:Což by jeho Italská plečka šeredně odskákala. :-P

Aspoň bych měl konečně jednou pořádnej vodpich 8-D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Posraldescu 28. 12. 2009 16:50

A je tu jezdec píše:
3MPS píše:
A je tu jezdec píše:Zdravím všechny,kteří nepřekážejí rychleji jedoucím vozidlům v levém jízdním pruhu 8-) .

Ostatní žádám,
uvědomte si,že předpisy porušujete vy věční brzdiči levých pruhů , kromě toho se nedivte,když se vám někdo z nás podívá do kufru- policie se k banalitě do 100tis. nevolá, SUV něco vydrží a "viník" najednou není.... :-D :-D :-D :-D :-D .



Tak tohle jsi napsal úplně přesně. Jsi King. Za to ti patří můj obdiv. A jsem si jist, že jsi v příspěvku napsal o sobě.

Nechci se znovu vracet k dlouhé diskuzi o inteligenci těch, co mají ŘP a patenty na rozum, ale ty jsi to popsal dokonale na pár řádcích, jak to na našich silnicích vypadá. A o tom to přesně je.
Arogance, nadutost kombinovaná s blbostí a chybějící sebemenší mírou sebekázně a respektu k někomu jinému než jen k sobě samotnému. Jsi prostě jednička.



Pro 3MPS :
Velmi děkuji za náádherný příspěvek :-) :-) :-) :-) :-) . 8-)

No jestli jezdí tak dobře jak píše, tak se ho vůbec nebojím, pravděpodobně by moje auto minul 8-)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Speedy G. 25. 1. 2010 22:03

Koukám, že se to tu už na "pár" stránkách řešilo, ale dnes jsem si udělal velký výlet Plzeň - Praha - Brno a zpět a nerozumím, proč musí na tříproudé dálnici všichni jet uprostřed a vlevo, když pravý pruh je volný. A taky nechápu, proč celá D5 je v poho průjezdná vlevo 160-170 tacho, zatímco na D1 musí neustále někdo překážet v levém pruhu, zatímco vpravo je půlkilometrová mezera mezi kamiony. Navíc tak z 90% se jednalo vždy o auta, která měla na RZ písmeno "T". Asi nějaká lokální varianta aut bez zrcátek.
Superb 3.6 FSI V6 4x4 191kW DSG
Speedy G.
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků