Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 3. 2009 18:49

Weeper píše: můžete se mi smát, můžete mě nenávidět já na tom nic nezměním a ani vy. Prostě mě pod 140 na dálnici jet neuvidíš pokud mě zrovna někdo nezblokuje.

No právě, začneme tě houfně bokovat :-P
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 3. 2009 18:49

Weeper píše:Bylo, ale zaprvé bych při předpisové jízdě brzo usnul a za druhé mě k jízdě nad 180 nutí skoro vždy okolnosti... A navíc jsem už od narození takovej, že nedokážu jet pomalu, můžete mi nadávat, můžete se mi smát, můžete mě nenávidět já na tom nic nezměním a ani vy. Prostě mě pod 140 na dálnici jet neuvidíš pokud mě zrovna někdo nezblokuje.

Co na to říct, snad jen: http://www.meteleskublesku.cz/media/01/snd/17.mp3
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 18. 3. 2009 19:47

Pokud někdo na dálnici někoho vyblikává, tak porušuje zákon.
Beat:v té Tvé ústavě máš chybu,blikáním žádný zákon neporušuješ.
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 3. 2009 20:10

No použití světelkný houkačky je povolený stejně jako klakson, k upozornění nebo odvrácení nehody (anebo upozornění na hlídkující cajty :D) ne? To by na dálnici ,v případě že mi tam někdo vjede, bejt mohlo....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 18. 3. 2009 20:20

Pro aaakecal : Děkuji za vložení §12 pro všechny brzdiče levých pruhů ... 8-) .

Mimo jiné ,když čtu o těch naschválech,ve kterých si někteří libují je s podivem,spíše náhoda,že jim vycházejí. :lol: .
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 3. 2009 20:24

A je tu jezdec píše:Mimo jiné ,když čtu o těch naschválech,ve kterých si někteří libují je s podivem,spíše náhoda,že jim vycházejí. :lol: .

O jakých naschválech píšeš? Jako o blikání a najíždění na nárazník? :hm
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod aaakecal 18. 3. 2009 20:24

a nechcou to pochopit a nechcou...

Právo jedného končí tam, kde začíná právo druhého.

Pro nechápavé vysvětlím:
pokud jedu po dálnici 130, řadím se do pravého pruhu, vždy, když je to možné ( v pravém pruhu je rychlost cca 80 až 90). Jedu v pravém pruhu, dojíždím kamion, blinkr a šup do levého (pokud v levém pruhu jede někdo tak rychle, že stačí mně ubrat plyn abych ho nechal předjet, tak ho uberu já). Jinak ten, co jede v levém pruhu 150+ ubere plyn, nechá mně předjet a pak ať si dělá co chce. Takhle se chovám i já, když "letím na dvoukolovém přibližovadle". A to proti motorce nemají řidiči už žádnej respekt. Já se na ně za to však nezlobím, ani jim zato nenadávám, prostě uberu a pak až se zařadí tak tradá...
Nepatřím mezi brzdiče provozu (možná spíš obráceně), jedinej rozdíl je ten, že já, jelikož jedu rychleji a nejsem tak bezpečně obložen plechovou budkou (tyto zkušenosti jsou k nezaplacení), musím prostě pořád počítat s tím nejhorším co by se mohlo stát a podle toho se vždy zařídím. Jinak snad ani nejde přežít.
Podle mně je menší zlo, když někdo jenom ubere plyn, jako když někdo (většinou má slabší motor než rychlíci) musí brzdit o 50 km/hod a pak se znova rozjíždět.
Tato moje teorie neplatí vždy, protože vždy se najde nějaký blb, co se vymyká...
A o těch vyhledávačích problémů jsem už taky psal, stačí si přečíst fórum kousek z5.

Nejsem blb, nejsem brzdič, pouze si myslím, že jsou to právě ti rychlejší, co by mohli mít víc rozumu, zkušeností, návyků a odpovědnosti. Ne každý řídí auto rád, ne každý má svého "miláčka", jsou i lidi kteří berou auto jako nutné zlo pro přesun (kloboučkáře a rukavičkáře taky nelze vynechat ...) a po těchto lidech nemůžete chtít, aby se chovali dle "nějakých pravidel všeobecně známých pro každodenní brázdiče našich dálnic".

Tímto ukončuji svoje příspěvky v tomto vlákně, už mně nemůžete vyprovokovat, klidně se pozabíjejte...
aaakecal
Nováček

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 18. 3. 2009 20:59

Pos raldescu píše:
A je tu jezdec píše:Mimo jiné ,když čtu o těch naschválech,ve kterých si někteří libují je s podivem,spíše náhoda,že jim vycházejí. :lol: .

O jakých naschválech píšeš? Jako o blikání a najíždění na nárazník? :hm

Mám na mysli bezohledné brzdiče,kteří ráádi "vychovávají"...8-) .
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 3. 2009 21:17

To je zase nějaká provokace ne? :hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 3. 2009 21:22

A je tu jezdec píše:
Mám na mysli bezohledné brzdiče,kteří ráádi "vychovávají"...8-) .

Já nevychovávám, ale nasírám, a to je prosím rozdíl :!: :pozor
Posraldescu

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 18. 3. 2009 21:50

Pro aaakecal :

Děkuji Vám za příspěvky v mém tématu i za založení příbuzného "Co s blikači".

Přeji Vám spoustu štastných kilometrů a žádné brzdiče..... :-) :-) :-) .

Zdraví A je tu jezdec 8-) .
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 3. 2009 21:51

***** píše:Já nevychovávám, ale nasírám, a to je prosím rozdíl :!: :pozor

Tak to musí bejt skvělej smysl života :)
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 3. 2009 21:55

Mikey89 píše:
***** píše:Já nevychovávám, ale nasírám, a to je prosím rozdíl :!: :pozor

Tak to musí bejt skvělej smysl života :)

Rozhodně je to ten nejzábavnější o<:)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod Mikey89 18. 3. 2009 22:02

Pos.raldescu píše:Rozhodně je to ten nejzábavnější o<:)

Věřim, věřim... Bohužel mě by někdo rozbil hubu dřív než bych to vůbec zkusil...
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod Posraldescu 18. 3. 2009 22:07

Mikey89 píše:
Pos.raldescu píše:Rozhodně je to ten nejzábavnější o<:)

Věřim, věřim... Bohužel mě by někdo rozbil hubu dřív než bych to vůbec zkusil...

To máš blbý ... musíš víc papat 8-)
Posraldescu

Předchozí stránkaDalší stránka