Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 14. 3. 2009 19:56

Pro yoggi : Mimo jiné vyhlaška také říká,v obci může řidič použít jakehokoliv jízdního pruhu, nesmí ale bránit v jízdě rychleji jedoucím vozidlům v levém jízdním pruhu... 8-)
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Posraldescu 14. 3. 2009 20:05

A taky je ve vyhlášce napsáno něco o dodržování maximální povolené rychlosti. Já Ti neuhnu, můžeš mi políbit ***** 8-)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 3. 2009 20:07

goes píše:si pis, na moje semeno se stoji fronta az do Popradu

já myslel, že máš manželku Polku - a najednou fronta v Popradě? :hm :hm :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod A je tu jezdec 14. 3. 2009 20:19

Pro Pos raldescu : Ano,ale tachometr je pouze orientační... Zda je překročena dovolená rychlost kontrolují "složky" policie a ani to není vždy přesné 8-) .
A je tu jezdec
A je tu jezdec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaakecal 14. 3. 2009 20:29

V obci není předjíždění , pokud auta v pravém pruhu jedou rychleji než v levém, takže pokud někdo zavazí, můžeš jinam... Jinak, taky jezdím v obci v levém, když se pak z levého stane odbočovací doleva... Je to bezpečnější jako se 100m předtím tlačit přes 2 pruhy.
aaakecal
Nováček

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 14. 3. 2009 20:31

***** píše:A taky je ve vyhlášce napsáno něco o dodržování maximální povolené rychlosti. Já Ti neuhnu, můžeš mi políbit ***** 8-)

Nevím jak ve městě, ale na dálnici rychlejší pustím jak to jenom jde a brzdící rumuny v oktávkách klidně podjíždím.. 8-P
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod Předseda 14. 3. 2009 20:37

***** píše:A taky je ve vyhlášce napsáno něco o dodržování maximální povolené rychlosti. Já Ti neuhnu, můžeš mi políbit ***** 8-)

:pozor musíš uvolnit cestu rychleji jedoucím vozidlům. Takže misto polibku ti tu ***** někdo nakope.
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod ITTI 14. 3. 2009 20:43

Technická: jak mne vybrzdí kokot v SUV, když většina z nich má delší dráhu ze 100 na nulu než je mých 37m?
To ještě dělaj,tahle nesmyslnná auta?
Pardon, i šáde začíná, jj, další blbost na silnici....
S tím laškováním: nedávno sejmul jeden modrý passat paní, která jela v levém,neb pravý je tankodrom, lepili se,ona přidala a až to bylo o 40 km/h víc, předjeli a pustili záznam.
Což je mi té dámy dost líto... spíš by měli věnovat pozornost blbům,co si myslí, že jim patří zatmavený svět z auta, které do terénu NIKDY nepojede, s výjimkou prototypů u výrobce.Nebo je to jinak?Pak jezdí 5 krát denně do myčky,ti co to mají. Auta jsou to možná hezká, ale smysl žádný. Osobně mi může blikat jak chce, zejména, když je v levém kamion a on pyčus bliká a bliká a myslí, že asi vzlétnu, bo co také. :oboze
ITTI
Servismen

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 3. 2009 20:57

Moc pěkně.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Majkie 14. 3. 2009 21:07

Povinnou výbavou všech benzínových aut by měl být systém NOS. Použití by bylo povinné při probliknutí řidičem zezadu.
Nafťáky mají krouťák, ty NOS nepotřebují a nikoho nebrzdí.
Ignorance is bliss
Majkie
Štamgast

Odeslat příspěvekod kimikula 14. 3. 2009 21:57

A je tu jezdec píše:Pro Pos raldescu : Ano,ale tachometr je pouze orientační... Zda je překročena dovolená rychlost kontrolují "složky" policie a ani to není vždy přesné 8-) .

ano,jak píše jezdec, pravomoc kontrolovat rychlost vozidel mají pouze dané složky,totéž levý pruh na dálnici je určen k předjíždění, ne k omezování ostatních. Ty nemáš ŽÁDNÉ právo umravňovat ostatní účastníky silničního provozu,čili jakmile je to možné, je zákonem dáno uvolnit daný jízdní pruh.
kimikula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaakecal 14. 3. 2009 22:07

"jakmile je to možné - já dobrovolně brzdit na 80, abych debila pustil o 15 m dopředu nebudu a ani zákon mi to nepřikazuje.
aaakecal
Nováček

Odeslat příspěvekod Major Kure 14. 3. 2009 22:09

kimikula píše:
A je tu jezdec píše:Pro Pos raldescu : Ano,ale tachometr je pouze orientační... Zda je překročena dovolená rychlost kontrolují "složky" policie a ani to není vždy přesné 8-) .

ano,jak píše jezdec, pravomoc kontrolovat rychlost vozidel mají pouze dané složky,totéž levý pruh na dálnici je určen k předjíždění, ne k omezování ostatních. Ty nemáš ŽÁDNÉ právo umravňovat ostatní účastníky silničního provozu,čili jakmile je to možné, je zákonem dáno uvolnit daný jízdní pruh.

ty taky nemas ZADNE pravo me nutit uhnout, kdyz predjizdim a necitim ze by to bylo bezpecne...
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod kimikula 14. 3. 2009 22:18

nepsal jsem,že máš uhnout při předjíždění, ale jakmile je to možné,t.j. zbytečně neblokovat. já také v klidu dokončím předjíždění a POTÉ uhnu.
kimikula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bob 14. 3. 2009 23:24

aaakecal píše:"jakmile je to možné - já dobrovolně brzdit na 80, abych debila pustil o 15 m dopředu nebudu a ani zákon mi to nepřikazuje.

to je zajímavý, jak tu každej blbeček neustále popisuje situace, jak vpravo furt jede řada kamionů 80 a jsou 50 metrů od sebe ...
Přitom oni to mastěj vlevo nebo uprostřed furt, zpětný zrcátka neznaj a že někomu vaděj jim nevadí, ale dělá jim to dobře, jste prostě čuňata a jen se snažíte hloupě vymlouvat
Bob
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka