Přišla mi fotka od MP po 8 měsících...

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Orfeus83 10. 3. 2009 13:13

Příšla mi po 8 měsících fotka ze stacionárního radaru od MP z Moravských Budějovic, ze jsem jel o 23 km/h více (ano je to ten radar, který je před cedulí konec obce a v okolí ani chodník, ani barák, proste nic a který nedávno byl vylepšený krumpáčem od občanů, kteří si cení práce MP ohledně udržování bezpečnosti na silnicích;). Jel jsem otcovým autem a na fotce jsem celkem k poznaní. Tedy otcovi přišla fotka s formulářem na nabonzování. Takže jak postupovat? Už mám sepsaný list o osobě blízké a odmítnutí výpovědi i s uvedením příslušných paragrafů. Myslíte, že inteligence MP bude sahat na tolik, že budou pátrat po osobě blízké? No zase si říkám, že každopádně to pošlu a maximálně to oddálím na nějakou lhůtu. Třeba se povede i lhlta promlčení do jednoho roku:)
Nebo jaké rady a zkušenosti máte vy?
Děkuji předem za odpověď

P.S. pro moralisty: nejsem silniční pirát. Mám již hodně naježděno a bez nehody (tuk tuk tuk). Jezdím tak, abych nikoho neohrozil a rozhodně nejsem žádnej tuner v orezlým golfu s žehlícím prknem místo křídla, co si něco kompenzuje. Ve městech rozhodně dodržuji 5Oku, jen tady u výjezdu jsem na to mírně dupnul,pac nikde nikdo a nic....
Orfeus83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Goggy 10. 3. 2009 13:14

Nedudou, ať otecko pošle odmítnutí výpovědi, potom si ho možná pozvou, udělají bububu a tím to končí.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2009 13:19

Orfeus83 píše:
P.S. pro moralisty: nejsem silniční pirát. Mám již hodně naježděno a bez nehody (tuk tuk tuk). Jezdím tak, abych nikoho neohrozil a rozhodně nejsem žádnej tuner v orezlým golfu s žehlícím prknem místo křídla, co si něco kompenzuje. Ve městech rozhodně dodržuji 5Oku, jen tady u výjezdu jsem na to mírně dupnul,pac nikde nikdo a nic....

A proč nás o tom ubezpečuješ? Nám je to jedno. Resp. si to budeme myslet stejně. :-P
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Orfeus83 10. 3. 2009 13:30

Neubezpečuju, je mi fuk, co si kdo myslí. Jen nechci, aby mi to tady někdo zapatlal bezpředmětnýma příspěvkama...
Orfeus83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2009 13:31

Máš dodržovat a ne se potom ohánět tím, že jezdíš bezpečně. Překročil jsi v obci o 23 km/h. Jsi vrah.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2009 13:32

Orfeus83 píše:Jen nechci, aby mi to tady někdo zapatlal bezpředmětnýma příspěvkama...

Myslíš jako třeba ten předchozí? :-P
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Mitch 10. 3. 2009 13:39

Oni posilaji primo fotku? Muzes to ji dat do galerie s odkazem sem.

Jinak 50ku beru ze se jezdi opravdu tam kde jsou lidi, jinak kdyby clovek jel 50 vsude tak to trva dvojnasobne dlouho. Predpisy jsou orientacni, hrube je muze dodrzovat jen blb.
Mitch
Lambokiller

Odeslat příspěvekod divxfan 10. 3. 2009 13:49

Hele a dá se řešit, když mi odtáhli auto a při jeho vyzvedávání jsem dostal i lístek od MP? Vůbec nemám čas tam jít a ptát se, proč vlastně k odtažení došlo a večer nebo o víkendu už tam nejsou, takže bych jim jen poslal pozdrav o osobě blízké..
divxfan
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 10. 3. 2009 13:49

Lambokiller má pravdu, předpisy a zákony jsou jen omezující svinstvo a plevel, které prokazatelně a zcela mimořádným způsobem narušuje práva jednotlivce a proto společně hledejme cestu, jak je vymýtit!!!!

:D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 3. 2009 13:59

Pravidla a omezení pro každého.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Orfeus83 10. 3. 2009 14:00

Koukám samý příspěvky k věci :-) DOufám, že jim tam zase někdo brzy daruje krumpáč...
Orfeus83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 10. 3. 2009 14:13

divxfan píše:Hele a dá se řešit, když mi odtáhli auto a při jeho vyzvedávání jsem dostal i lístek od MP? Vůbec nemám čas tam jít a ptát se, proč vlastně k odtažení došlo a večer nebo o víkendu už tam nejsou, takže bych jim jen poslal pozdrav o osobě blízké..

počkat si až příjde dopis a na ten teprve odpovědět v poslední možný den lhůty :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 10. 3. 2009 14:15

Orfeus: Goggy má pravdu. Otec podle pravdy odpoví, že se jedná o osobu jemu blízkou a je na MP buď si tuto osobu vyhledat (což je otázkou podle jakého vodítka by postupovali), nebo to odložit. Na 99% zvolí druhou možnost.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Joe King 10. 3. 2009 14:26

Orfeus83 píše:rozhodně nejsem žádnej tuner v orezlým golfu s žehlícím prknem místo křídla, co si něco kompenzuje.

To taky vime, ze si na Golfa jeste nenasetril a jezdis autem pujcenym od tatinka ;-)
Joe King
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod audis 10. 3. 2009 14:27

orfeus:
ano, postupoval bych stejne.

predpokladam ze dopis prisel na otce.

pokud tam opravdu nikde nic, barak, chodnik, neni, plati tam 90ka! doporucuju fotografie z ruznych uhlu zdokumentovat, ze tam nic neni. 90ka plati proto, protoze 9.ka plti mimo obec. v obci plati 50ka. obec je definovana v zak. 361 o provOzu na poz. komunikacich, JAKO ZASTAVENE UZEMI, KTERE JE OZNACENO ZNACKOU ZACATEK A KONEC OBCE. neni-li, zastavene, neni obec, 90ka. takto jim to rekni, kdyby slo do tuhyho. a nebo si vyber, oboje je cesta k uspechu. ale pokud jsi na foto poznat, mohou si te take predvolat. i kdyz teda o tom pochybyjy.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast

Další stránka