Policejní kontroly - Praha

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zelvotron 24. 5. 2022 13:48

Já právě taky, akorád mi to přijde o hubu tam ject 60 už od tý první benzinky nesmyslně a právě sem to profrčel 90 tacho jako normálně ale dost lidí jelo tak 70 max, tak sem si řikal jesi by to nemohla bejt úsekovka. Ale fakt že to bylo v sobotu takže asi jelo dost víkendářů.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 24. 5. 2022 13:52

Já na to taky *****ám, včera jsem to profičel 120.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 5. 2022 14:15

Pokud se dá není důvod tak nejet.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 14. 6. 2022 21:13

Jak to s měřením na příjezdu na D8 do Prahy? Začíná už před odbočkou na Kbelskou?
Podle značení by už od značky obce měla být 80 km/h, většina ale valí dál kilem.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2022 21:19

Jeden úsek je na křížení s Ďáblickou, takže ano.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 14. 6. 2022 21:22

Tam jsem snad ani nejel.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 6. 2022 21:22

To je dobře
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 14. 6. 2022 21:23

Kua
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 6. 2022 21:25

Mně kdysi říkal kámoš, že tolerance tam byla hodně nad limit, bo by to nestíhali. Ale dneska to bylo stejně zasekaný, že nemá cenu tam ani jezdit :-S
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 14. 6. 2022 21:35

Jako clekově mi řpijde, že v prahé je to celý nějak jinak, než třeba šlapanice, kde tě budou jebat i za 54 na 50, třeba na barrandov jezdím od autismu vždykcy 73 a teprve nedávno jsem si všiml, že tam vlastně ta 70 není, tak že tam asi je 50, ale nic nepřišlo doteď :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 14. 6. 2022 21:35

Jsem tam jel do PRahy kolem 13h a právě se frčelo a 80 nejely ani kamiony. Zpomalilo se až právě za sjezdem na Letňany.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2022 21:38

tslany píše:Jako clekově mi řpijde, že v prahé je to celý nějak jinak, než třeba šlapanice, kde tě budou jebat i za 54 na 50, třeba na barrandov jezdím od autismu vždykcy 73 a teprve nedávno jsem si všiml, že tam vlastně ta 70 není, tak že tam asi je 50, ale nic nepřišlo doteď :D

No to bude asi tím, že na Barrandově v celém úseku žádná úsekovka není.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2022 21:38

Já tam jezdím kolem kilča a zatím nikdy nic nepřišlo. Na příjezdu D8
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 6. 2022 21:39

Protože jediná skutečná úsekovka, která se obesílá ve směru D8 - most Barikádníků, je právě ta poslední před mostem.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 14. 6. 2022 21:40

MELLO píše:
tslany píše:Jako clekově mi řpijde, že v prahé je to celý nějak jinak, než třeba šlapanice, kde tě budou jebat i za 54 na 50, třeba na barrandov jezdím od autismu vždykcy 73 a teprve nedávno jsem si všiml, že tam vlastně ta 70 není, tak že tam asi je 50, ale nic nepřišlo doteď :D

No to bude asi tím, že na Barrandově v celém úseku žádná úsekovka není.

Tutéta? Protože tomtom mi to hlásí.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků