Nebezpečná místa - Královéhradecký kraj

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:47

Nebezpečná místa v Královéhradeckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elv1s 30. 3. 2006 17:27

ad nebezpecny mista: Kdo to znate v Hradci Kralove, tak kdyz sjizdite z viaduktu smerem ke Kauflandu, tak uz se mi dvakrat stalo, ze padla zelena ja jel z vedlejsi a najednou si to z vrchu priritil kamion (evidentne na cervenou) a ja musel uhejbat hodne ke kraji, aby me nesejmul. Hodne blbej pocit, kdyz se tesne kolem vas proriti 30 tun v sedesati sedmdesati kilometrovy rychlosti. Nejsem sam komu se to stalo, od nas z rodiny prakticky kazdymu a je jen otazkou casu, nez tam nekoho sejmou. Ty semafory sou tam odstupnovany docela nakratko, ale da se to. Jenze ty debilove si zrejme myslej ze to jeste stihnou a je jim to u *****, protoze jim se v pripade srazky nic nestane, kdezto ja bych byl na kasi :( Ted uz si na to davam bacha a radsi se vzdycky pro jistotu kouknu. Sem jeste moc mladej na to, abych takle bidne zhynul pod koly kamionu :D 8)
Elv1s
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 31. 3. 2006 10:47

jo to s tema kamionama a oktavkarema na cervenou plati po cely delce obchvatu pro transit, takze do Carefouru az po kruhac CKD. Vzdy se na zelenou at uz jako chodec nebo ridic podivat jeste jednou.

Dale evergreen vypadovka na Holice a Vys. Myto, sice je to uz pardubicky kraj...pote co to tam dost neumele zaflikovali a z der mnohdy 35cm hlubokych a 3m dlouhych udelali 5 cm vysoky hrboly s ostrou hranou, se zacina zase rozpadat, takze od Byste az do Holic davejte opravdu majzla...z niceho nic po jizde po zaplatach se pred vama objevi opet dira nekecam 100*100*30cm, silnice uzounka a pred vami a v protismeru kamion a to uz je fakt o zivot. Bacha tam je to rovina a svadi to k vysokym rychlostem a tech hrobecku tam je uz opravdu nejak moc. Denne tam jezdim, tak vim o cem mluvim.

Silnice 1/11 byla jiz probirana...to je pruser po cele delce.

Naopak musim pochvalit kvalitni silnici 1/35 na Hořice. Velmi kvalitni asfalt, ani po letech drsneho provozu se nic nevymila. Holt jeste kvalitni bolsevickej asfalt:)
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod CHiP 1. 4. 2006 15:04

kysela rybicka píše:jo to s tema kamionama a oktavkarema na cervenou plati po cely delce obchvatu pro transit, takze do Carefouru az po kruhac CKD. Vzdy se na zelenou at uz jako chodec nebo ridic podivat jeste jednou.


Bohužel je to tak :x , nejhorší bych řekl, že je to při výjíždění z Kydlinovský na A. Dvořáka. Osobáky v levém pruhu zastaví a není nic neobvyklého, když z Kydlinovský svítí zelená a projedou klidně i tři kamiony ve směru od Kauflandu. To samé když se vyjíždí z Průmyslové na A. Dvořáka, ikdyž tam už je to možná M.Retigová, teď jsi nejsem stopro jistej, tam taky když padne zelená, tak to je impulz pro to začít koukat doleva/doprava odkud se valí kamion a jestli vůbec brzdí :|
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 3. 9. 2006 10:06

kysela rybicka píše:Dale evergreen vypadovka na Holice a Vys. Myto, sice je to uz pardubicky kraj...pote co to tam dost neumele zaflikovali a z der mnohdy 35cm hlubokych a 3m dlouhych udelali 5 cm vysoky hrboly s ostrou hranou, se zacina zase rozpadat, takze od Byste az do Holic davejte opravdu majzla...

Už je tam nový parádní povrch :), bohužel ale jenom od Býště do Chvojence :D, zbytek cesty stále stojí za prd :(
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 4. 9. 2006 10:12

vsak taky zaplatpanbu, hned se mi dojizdi lip a auto je taky nejaky veselejsi :)
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod CHiP 18. 10. 2006 19:31

Je to jenom dočasný, ale vůbec nechápu, proč to tak debilně udělali. Na A. Dvořáka před mostem přes Labe, včas je daná 30 km/h plus značka že levý pruh končí a pravý je průběžný, ale proč levý uzavřeli těsně za zatáčkou opravdu nechápu. Když jsem tam jel poprvé, tak jsem čuměl jak bulva, napravo mi jel kamion, takže uzavření pruhu jsem zahlédl pár metrů před a prudké brzdění, jezdím tam často a když pozoruju ostatní, jak je to překvapí jako tenkrát mě, tak občas tam o krizovky není nouze :D
Nechápu, proč levý pruh nezavřeli o 20m dřív, bylo by to pozorovatelný už z ohromný dálky :hm
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 18. 10. 2006 19:56

Chip: jj, souhlas.
A vždyť tam nedávno taky s tím mostem něco dělali ne? a už zase?
Koukal jsem ale, že po těch kamionech je ten pravý pruh samá nerovnost, takže asi je to třeba.
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 18. 10. 2006 20:03

Red_Dwarf: Dělali to loni, nejdřív jednu stranu a pak druhou a svědčí to jedině o kvalitě asfaltu. Není možný aby jenom tam se ten asfalt tak vymačkal. Výtluky tam nebyly, byl tam jenom vytlačený asfalt, takže někde promáčklina, jinde zase vypuklina, no hrůza a ani bych se nedivil, že po dokončení jedný strany se dají do druhý :?
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRAAFF 18. 10. 2006 20:14

No myslím, že do tý další půjdou zcela určitě, protože ten pravej pruh je fakt děsnej. Snad to udělá Chládek a Tintěra v pohodě, aby se to zase za půl roku znova nerýpalo.
Hele a nejezdíš taky s Avií, že do mě u nádraží jeden s poštovní Avií dnes málem nacouval :D
Fabia 3 Combi 1,0 TSI 6MP Style MY21 - blind spot, adaptivní tempomat, care connect, DAB, parksystem P/Z...
Ex.Fabia 3 Combi 1,0 TSI DSG Style + 2x Škoda Rapid FL 1,0TSI ambition

Opel Vectra B 1.8 16V CD sedan 306000km
RRAAFF
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 18. 10. 2006 20:16

Red_Dwarf: Ne :)
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 18. 10. 2006 20:45

Taky bacha na predjizdeni na rovne silnici smer HK-Chlumec. Ono to svadi k predjizdeni,ale ty znacky zakaz predjizdeni tam nejsou jen tak. Spousta ridicu si neuvodomuje,ze tam jsou takovy hupy,za ktery se snadno skryje auto. Kazdy tyden je tam nejaky smrtak.

Jinak v HK pozor na blbce,ktery jezdi na okruhu na cervenou. Takovych mist je nekolik.

Vylozene nebezpecny misto bych ted nove nazval ten paskvil co udelali na Benesovce. Nevim jestli ma s vodorovnym znacenim co spolecnyho,ale je to zmatek na zmatek a zvlast cyklisti jsou tam pro MHD lovna zver.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 19. 10. 2006 12:01

to jo, zjistili, ze z toho paskvilu na Benesovce nikdy centrum a bulvar nebude, takze tam je dvouproudovka na nic. Tak udelali tohle, uz kvuli parkovani, ale je to opravdu skoc na me z boku...tak blbe vymysleny a realizovany opatreni jsem jeste nevidel...a to jsem videl kone blit a hada chcat
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod Ota 19. 10. 2006 13:01

Ardeth: Predjizdeni mezi Podebrady-HK je velka zabava. Specialne od Vlkova smerem na HK, tam se celkem normalne jezdi rychlostma, ktery benga sbiraj i na dalnici :-). Jinak na useku Chlumec-HK je nekolik plnych car kvuli vedlejsim silnicim, na ktere je dobre videt. S dodrzovanim techto plnych car mivam obcas trochu problem :-/. Pravda, tu cestu jezdim hodne casto.

Jinak blbce jezdici na cervenou mame i u nas, to neni specialita Hradce. Nedavno jsem videl v devet vecer (docela tma) borce s nerozsvicenejma svetlama, ani obrysovky nebo denni svetla.
Ota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ardeth 19. 10. 2006 13:29

To jo,ale ja mam cestu do Prahy docela rad,je zajimava,ale krizovka do Chlumce to je hrozny. Kdyby uz byla dalnice,tak kolik by se usetrilo zivotu. :hm
Ardeth
Inventář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků