Nebezpečná místa - Praha

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 2. 2010 17:04

No to teda. Omlouvám se :love:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 18:48

sparrow75 píše:
3MPS píše:To vím, protože jsem tam asi 14,5 roku jezdil denodenně. A věř mi, že za tu dobu (firma , pro kterou jsem dělal, sídlí v Miláně-Ossoně) jsem tam neviděl tolki, co tady v Praze za jediný rok. (mj, kancl jsem měl v Hněvkovské, v Roztylech, takže o Praze za těch 14 let vím taky dost. Buď v klidu).

Hněvkovská je konec světa 8-)

Tím chceš naznačit co?
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 18:50

pepek píše:
3MPS píše:
spitfireIX píše:Aha, takže tvoje dojmy a pocity...

Ne. Zkušenost za 14 roků ježdení jinde, než jen v Praze.

Myslíš jako ježdění stylem klobouka v Jeseníkách, milý Zdeňku? :pozor

Milý Josefe,

jsem to asi sice já, ale věř, že mluvím o jiném místě, kde jsem jezdil ale JEN Jeseníky to nebyly:-) I když, tady jezdím nejradši. A hlavně teď, v zimě:-)
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 12. 2. 2010 21:06

To si piš Zdenečku, že jsi to ty a nějaké slinty o nebezpečném ježdění po Praze si nech od cesty. Pokud nejsi v Praze schopen jezdit, zůstaň doma a jezdi za barákem po poli a nejezdi do civilizovaného světa. Navíc by sis ještě mohl zvýšit spotřebu a to se přece takovému šetřilkovi nehodí do krámu. A tvoje ježdění v zimě? Vždyť sis v prosinci pořádně stříknul do textilu
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sparrow75 12. 2. 2010 22:53

3MPS píše:
sparrow75 píše:
3MPS píše:To vím, protože jsem tam asi 14,5 roku jezdil denodenně. A věř mi, že za tu dobu (firma , pro kterou jsem dělal, sídlí v Miláně-Ossoně) jsem tam neviděl tolki, co tady v Praze za jediný rok. (mj, kancl jsem měl v Hněvkovské, v Roztylech, takže o Praze za těch 14 let vím taky dost. Buď v klidu).

Hněvkovská je konec světa 8-)

Tím chceš naznačit co?

že tam skoro auta nejezdí ;-)
ale neboj četl jsem že si každý den fičel přes Prahu takže máš najeto 8-)
Podle mě jsou nejvetší prasata ty s "S" kam se na ně hrabou Pražáci :-P
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod piErcE 13. 2. 2010 18:32

peacefulwarrior píše:
MELLO píše:Ty si kus vola.

vždyť má pravdu ... tolika naschválníčků na jednom metru čtveřečním jako v Pha, abys pohledal ... >:-(

Tak Ti nevim. ale ja mam naopak pocit, ze v praze (a opbecne, ve velkych mestech) jsou nejtolerantnejsi ridici. a "naschvalnicci" se pohybuji zejmena mimo mesta, na venkove. a provoz v praze (a ridice) povazuji za ty nejtolerantnejsi.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.man 17. 2. 2010 13:04

Další nepříjemný místo je sjezd z D1 na Opatov, Háje, ve směru od Průhonic. Místní a ti co si všímají značek vědí, že se tam dává přednost těm co jedou z mostu přes D1. Ale velmi často jsou tam nehody a strkanice.

----------------------------------------------------------------------------------------

Co se řidičů týče, připadá mi že řidiči s "A" a "S" na RZ si můžou podat ruce, co se stylu ježdění týče.
Jinak po 14 dnech intenzivního ježdění po Itálii mam před tamními řidiči respekt, na to jakej frmol a ohromné množství aut se tam pohybuje jsem neviděl jedinou nehodu. Občas trouběj, ale díky tomu nedochází k vážnějším kolizím, hlavně při popojíždění po městech. Ani na dálnicích neprasej jak u nás.
m.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomx76 17. 2. 2010 15:07

No tak já jsem sice Pražák ale poměrně často se pohybuju po Praze ze zlínskou RZ a musím říct že se mi jezdí 100x lív v Praze se Z než s A někde jinde... kde si každý musí něco na "pražáčkovi" dokázat
Je sice pravda že kokotů tu jezdí dost (zdaleka ne všichni s místní), ale to že se přeci jen člověk dostane kam potřebuje, svědčí o tom, že nějaká ta tolerance a předvídavost tady na rozdíl od venkova je.
tomx76
Nováček

Odeslat příspěvekod siol.a 17. 2. 2010 15:15

piErcE píše:
peacefulwarrior píše:
MELLO píše:Ty si kus vola.

vždyť má pravdu ... tolika naschválníčků na jednom metru čtveřečním jako v Pha, abys pohledal ... >:-(

Tak Ti nevim. ale ja mam naopak pocit, ze v praze (a opbecne, ve velkych mestech) jsou nejtolerantnejsi ridici. a "naschvalnicci" se pohybuji zejmena mimo mesta, na venkove. a provoz v praze (a ridice) povazuji za ty nejtolerantnejsi.

Taky ti nevim, ta divočina v Praze je podle mě daná spíš hustotou provozu, ale většina lidí má rozum. Že pak potkáš jednoho dva kokoty, který tě vytočí na celej den je jiná věc, ale na celkový množství aut to není až tak zlý.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 2. 2010 15:42

Já si myslím, že je to docela v klidu, znám mnohem horší města co se provozu týče
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod apex 17. 2. 2010 15:47

m.man píše:...
Jinak po 14 dnech intenzivního ježdění po Itálii mam před tamními řidiči respekt, na to jakej frmol a ohromné množství aut se tam pohybuje jsem neviděl jedinou nehodu. Občas trouběj, ale díky tomu nedochází k vážnějším kolizím, hlavně při popojíždění po městech. Ani na dálnicích neprasej jak u nás.

Jo, nebouraj dokud nezaprší... a na dálnici jezdí podobně jako my, akorát tam jsou radary a zřejmě se jim nechce platit dvakrát. :hm
Support Bacteria - it´s the only culture some people have!
apex
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod spitfireIX 17. 2. 2010 15:49

siol.a píše:Že pak potkáš jednoho dva kokoty, který tě vytočí na celej den je jiná věc, ale na celkový množství aut to není až tak zlý.

Jj, pozdravuju tímto pyču ve žlutý odtahovce Mercedes s HIDama, co jela dneska okolo 11:30 po JS...
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sparrow75 17. 2. 2010 16:00

MELLO píše:Já si myslím, že je to docela v klidu, znám mnohem horší města co se provozu týče

třeba Hradec ;-)
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod Předseda 17. 2. 2010 16:13

sparrrow: +1 ikdyž tam je provoz o ničem, ale řidiči předvádí svojí kreativitu blbosti..

Jinak nebezpečný je krátký připojovací pruh na spojku ze Strašnic - resp. sám o sobě je v pohodě, ale nesmí na něj umělci najíždět 50kou a pak kulej voči když se nemužou zařadit před kamiony co valej 80-90..
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod sparrow75 17. 2. 2010 16:16

to jo je to tam krátký musíš to rozjet
sparrow75
Missák Garáže 2010

Předchozí stránkaDalší stránka