Nebezpečná místa - Praha

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 11:49

Praha je nebezpečná celá. Ale díky těm, co v ní jezdí :-)
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 2. 2010 11:50

Naopak. Pražáci sou v pohodě a narozdíl od vidláků si vyhoví a není problém se dostat.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 11:54

To slyším na Zelený vlně:-) :-) :-) Vždycky to začíná: Lanový most, Barrandov, Černý most, Legerova, Muzeum ...

je zajímavý, že jinde to neslyším. Např. Warszawa, Miláno. vídeň... Tam je rpovoz na krapítek vyšším stupni, ale jeden rozdíl tam je - nejezdí tam Pražáci :-) A proto mají daleko méně DN :-)

Hoši, už si to jednou kuwa přiznejte:-) :-) :-)
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 2. 2010 11:55

Ty si kus vola.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod spitfireIX 12. 2. 2010 11:55

3MPS píše:je zajímavý, že jinde to neslyším. Např. Warszawa, Miláno. vídeň... Tam je rpovoz na krapítek vyšším stupni, ale jeden rozdíl tam je - nejezdí tam Pražáci :-) A proto mají daleko méně DN :-)

A to víš, nebo si to jenom myslíš?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 11:57

To vím, protože jsem tam asi 14,5 roku jezdil denodenně. A věř mi, že za tu dobu (firma , pro kterou jsem dělal, sídlí v Miláně-Ossoně) jsem tam neviděl tolki, co tady v Praze za jediný rok. (mj, kancl jsem měl v Hněvkovské, v Roztylech, takže o Praze za těch 14 let vím taky dost. Buď v klidu).
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 12. 2. 2010 11:58

MELLO píše:Ty si kus vola.

vždyť má pravdu ... tolika naschválníčků na jednom metru čtveřečním jako v Pha, abys pohledal ... >:-(
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 12:00

A když o tom púíšu, spal jsem povětšinou v Cukrovarnický, v penzionu SPort. Tzn., ráno jsem musel projet vždy celou Prahu, abych se dostal do kanclu kolem 8.30. A to, co jsem vídával, mě přesvědčilo v tom, že asi tak polovina pražáků za volantem to nemá v palici v pořádku. berte si to, jak chcete...
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod spitfireIX 12. 2. 2010 12:01

Aha, takže tvoje dojmy a pocity...
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod spitfireIX 12. 2. 2010 12:01

peacefulwarrior píše:

vždyť má pravdu ... tolika naschválníčků na jednom metru čtveřečním jako v Pha, abys pohledal ... >:-(

A někteří dokonce vozej vykosťovák :mrgreen:
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 12:05

Naschvály - ano, to je to pravý slovo. jen příhoda jedna za vše... Kdysi se mi stalo, ještě po nástupu k fimrě, jsem byl z provozu v Miláně úplně vedel... Jednou jsem propstě zblbnul odbočení v Miláně a ráno, kolem 8.30 -což je největší špička - jsem potřeboval u Banky Popolare odbočit do protisměru na svtělech - tedy z druhé strany, když naskočí zelená, tak ve 4 prozích to tma sviští jako na Monze. Představte si, že cizí značka je pro ně asi něco jako signál k tomu, že když viděli blinkr doleva přes střed přes koleje, mi daly všechny ty 4 pruhy přednost a nechyl mě to dokončit. V praze bych o tom mohl ránoi napřů na Letné silně pochybovat....

Ten zásadní rozdíl totoiž je v tom, že některým chybí určítá minimální míra tolerance a nedovedou se oprostit odf toho, že ne všichni jsou z Prahy. Bohužel. A nebo bohudík? Možná bohudík...
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 2. 2010 12:06

spitfireIX píše:Aha, takže tvoje dojmy a pocity...

Ne. Zkušenost za 14 roků ježdení jinde, než jen v Praze.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 12. 2. 2010 12:11

spitfireIX píše:
peacefulwarrior píše:

A někteří dokonce vozej vykosťovák :mrgreen:

A právě proto někteří vozí i vykošťovák ... ^^
peacefulwarrior
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 2. 2010 13:05

Stejně ste OT a zaujatý
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod spitfireIX 12. 2. 2010 13:15

peacefulwarrior: K čemu je dobrej takovej vykošťovák? Vykosťovák se používá na vykosťování, vykošťovák má něco společnýho s koštováním? :mrgreen:
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka