Koněvova

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 8. 2008 19:23

Ono je to z kopce? Tak to se pak musí využít, že :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrer 26. 8. 2008 19:30

Byl mimo přechod. Pořád jim to ještě nedochází. :hm
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Zbynas 26. 8. 2008 19:33

S-Tony: nemam chut se na tebe dívat až se tam rozstřelíš a bude okolo tebe pět sanitek a dvacet policajtů...

Nejkritičtější jsou tu křižovatky Lukášova x Koněnova, Rokycanova x Koněvova a Rokycanova x Prokopova.
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 8. 2008 20:02

Zbynas rulezzz :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Childeater 26. 8. 2008 20:02

Výborná byla kdysi Zborovská, kdy se na křižovatce s Lidickou svého času vypínaly semafory přes noc a tím pádem se stala Zborovská vedlejší ulicí. Bydlel jsem v Lesnické a slyšel jsem tupé rány snad každou noc, někdy jich padlo i víc...
Childeater
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sparrow75 27. 8. 2008 00:43

Já nevím myslím že to s tou rychlostí trochu přeháníš jezdím tam často i v noci a že by tam jel někdo víc jak 70 jsem nezažil :hm
jedíně snad na konci před Jarovem :hm
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 27. 8. 2008 01:14

Najít po Praze místa kde se jezdí podle předpisů snad ani nejde. Jo vlastně, tunel Mrázovka. Tam jedou všichni 70, resp stačej první vlevym a pravym pruhu, a další už musej :-))))))

Tam co řikáš chodim každej týden na florbal do toho sokola naproti, a nepřišlo mi to tam tak hrozný ... A v tom paneláku na rohu bydlí jedna moc fajná kočenka :-D
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 27. 8. 2008 06:40

Tak on zbynas je rád že vidí z okna silnici.

Vždy me nejvíce rozesměje, když člověk, který je nebezpečný i při 30kmph moralizuje a ostatním řidičům říká, jak by měli jezdit :oboze
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 27. 8. 2008 14:02

Wow, debilni chodec leze mimo prechod a "ten autobus jel urcite rychle", to je jak ti ***** pote, co jim svou debilitou zhynul kapo, kdyz nedal prednost. "No jo, to ten ridic jel urcite rychle".

Ne ze bych mel potrebu se zastavat prasicich autobusaku nebo jinak neprimerene jedoucich blbu, nicmene mi hlava nebere, jak muze nekdo v jasne situaci hledat stuj co stuj chybu u toho druheho. Jestli leze chodec na neprehlednem useku mimo prechod do silnice, je to jen jeho blbost a az v druhe rade je to chyba toho, kdo tam jel - pokud to jeho chyba vubec je. Ale primarne tady nadavat na rychlost, to je proste mimo.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motorol 27. 8. 2008 14:52

To místo neznám, protože je to v podezřelých končinách :mrgreen: , ale vždycky mě dokážou fascinovat chodci co skáčou mimo přechody před auta. Že někdo skočí před rozjetej autobus mi uniká úplně. Teda jestli to nebylo způsobeno tím, že autobusák málo svítil a chudáček chodec ho přehlédl.
I když tuhle mě chodci taky pěkně vyděsili. Úzká okreska nedaleko horní dolní, proti auto a najednou se mi v mém směru proti mě u krajnice zakymácel nějakej chodec - naštěstí mu došlo koho by to bolelo víc a naštěstí šel teprve do hospody a ne z ní (no a samo, že měl slušivé černé oblečení, aby byl na té krajnici vidět, teda šlo jich víc, ale vidět nebyl žádnej).
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbynas 27. 8. 2008 17:16

Neřekl jsem, že za to může určitě řidič. Navíc jsem celou situaci viděl až po nárazu... Je to jen moje doměnka a nikomu to nevnucuju... Přechody tu moc nejsou a on aby šel na přechod, by to měl minimálně 100 metrů. Je jeho chyba, že se nerozhlíd. Bylo to za dne. Uznávam že je to primárně jeho chyba ale taky si myslim, že k tomu vůbec nemuselo dojít, pokud (a jestli) ten bus jel moc rychle. Celej den mam otevřený okno a slyšim co 5 minut skřípění brzd nebo podhraby pneumatik. Prostě tu lidi jezdí jak dobytci a myslim si, že kdyby tomu tak nebylo, tak se to nestalo. Možná...
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 8. 2008 17:45

Zbytečný filozofický kecy..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 27. 8. 2008 17:47

Zbyňasi uka kde se to tam stalo, bo jsem žižkovák co chodil pár metrů vedle na základku tak to tam znám jak vlastní boty .. myslíš někde u tunelu nebo vejš, co je teď Billa nebo co to je ?
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbynas 27. 8. 2008 21:03

Hned u Billy.

přesně tady: mapy.seznam.cz

Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.
Ten mrtvej je u toho stříbrnýho auta u reklamní tabule v tom velkym davu. :oboze
Obrázek
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 27. 8. 2008 21:35

Hele a jak to mají vůbec autobusáci s pojištěním při újmě na zdraví, když mu někdo skočí pod kola, on to zašlápne a půlka lidí se mu zraní a ten viník uteče? :D Nemají prudké brždění zakázané? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků