ANOOOOOOO !!!! F1 - Renault dostal Banana pro tlumice

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 19:21

tak proc mi rikas, ze jsem idiot :(
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2006 19:23

goes má rád modrou? Hm :hm :D Já vím jenom, že nemám rád rudou, červenou a oranžovou :D
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 19:24

ruda je dobra :)

a jsou auta, ktere bych jine nez cervene nechtel (Ferrari, Corvetta ...)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2006 19:25

marepa: to jsem nikdy nerekl
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 19:27

goes: ono to tak vyplynulo .. 8-) ale jo ja vim, zes to tak ani nemyslel :) jsme prece nejlepsi kamaradi :D
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2006 19:30

marepa: mno ti nejlepcejsi z nejlepcejsich
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 19:30

z nejlepcejsich :)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 8. 2006 19:35

tak si podejte pacičky a zase kamarádi, jo
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 24. 8. 2006 19:44

marepa píše:z nejlepcejsich :)

to uz zavana homosexualitov....
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod acoLaco 24. 8. 2006 19:46

Podstatný je, ŽE JE TO DISKRIMINACE VŮČI RENAULTU. Když si něco vymyslim a někdo mi to zakáže používat, tak je to diskriminace, která by ve sportu neměla co dělat. Jsou jasně daný pravidla a pokud vím, tak tam nic o zákazu těch tlumičů nebylo, až když je měli a vyhrávali, tak to začalo vadit. Ale jaký by pak mělo smysl dělat dál pokroky a snažit se vymyslet zas něco nového, co by se třeba dalo použít pak i na OA-když to bude funkční, tak to zas FIA zakáže, jako ty tlumiče....
acoLaco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 19:49

acoLaco: je hodne pravdy na tom co pises, .. ale asi tam o neco slo. Stejne jako nekomu vadilo, ze se zadni kridlo u ferrari prohyba vic (pri vysokych rychlostech) nez je povoleno (jenomze ono je to tak, ze pri urcite rychlosti se to musi prohnout o tolik a tolik.. a to ta kridla splnovala) ...tak je taky zakazaly.. takze ted je to to same u renaultu ;)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 8. 2006 19:58

acoLaco píše:Podstatný je, ŽE JE TO DISKRIMINACE VŮČI RENAULTU. Když si něco vymyslim a někdo mi to zakáže používat, tak je to diskriminace, která by ve sportu neměla co dělat. Jsou jasně daný pravidla a pokud vím, tak tam nic o zákazu těch tlumičů nebylo, až když je měli a vyhrávali, tak to začalo vadit. Ale jaký by pak mělo smysl dělat dál pokroky a snažit se vymyslet zas něco nového, co by se třeba dalo použít pak i na OA-když to bude funkční, tak to zas FIA zakáže, jako ty tlumiče.... /quote]

houbeles, je to jenom fair - Rencek to chtěl vobčůrat a přišli mu na to ... jen ať maj všichni rovný podmínky a stejnej typ tlumičů :tleskani :tleskani
anonymni

Odeslat příspěvekod marepa 24. 8. 2006 20:01

je to presne o tom.. jsou nejaka pravidla, a kdyz je nekdo obchazi az moc, .. tak mu to zakazou ;)

ale bud jak bud..pristi zavody ukazi :)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 8. 2006 20:02

a co jim dát všem sériový fóbie 1.2HTP 40kW, ať se pak předvedou, ne?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 24. 8. 2006 20:04

acoLaco píše: je to diskriminace, která by ve sportu neměla co dělat.
Jsou jasně daný pravidla a pokud vím, tak tam nic o zákazu těch tlumičů nebylo, až když je měli a vyhrávali, tak to začalo vadit.
z/quote]

Vážení a milí fanoušci,F1 není vrcholové odvětví automobilového sportu,nýbrž nvrcholový byznys..

Zajímalo by mě,jestli ty tlumiče byly předem na hraně použitelnosti dle pravidel,nebo byly od začátku zakázané?
MAN737
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka