Úroveň F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ahoj 5. 7. 2005 21:27

Co řikáte na nýnější závody, já už se na to nemoho dívat, protože to jejich kroužení za sebou už mě nebaví. Např ve Francii sem neviděl ani jedno předjetí (pořádný). Už se předjížděj jenov v boxech, který nejsou taky už zábavný, protože nepřehazujou gumy. Hlavně tyhle pravidla vymejšlej nějaký páprdové, ktarý viděli formuli jen na obrázky. :(
ahoj

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 5. 7. 2005 21:38

nj.. kde jsou doby Schumachera v Benetonu, Damona Hilla, Ayrtony Senny :(
tOplOaDer
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miljan 5. 7. 2005 21:42

Po dobrém nedělním obědě si u toho pěkně zdřímnu. Snažím se akorát nezaspat start. To se obyčejně něco děje v první zatáčce, jinak jak píše ahoj .
miljan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fri100 5. 7. 2005 21:49

No nudnější než vloni to (zatím) není (poslední třetinu šampionátu jsem už nesledoval), VC Francie byl asi první nudnější závod....ehm, když nepočítám VC USA. A ten zákaz výměny pneu mě taky s..e a to ještě nevíme jak to bude vypadat v příštích letech (hladké pneu, manuální řazení, osmiválce...) :hm
"Každé zbytečné slovo je zbytečné" - Jára Cimrman.
fri100
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 5. 7. 2005 22:01

Francie je teměř vždy naprosto nudná, je to dáno charakterem okruhu, kde je jenom jedno jediný zajímavý místo...
..jinak úroven F1 obecně je mizerná a tady se k tomu holt přidává ještě příšerný okruh.. :-( :x
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 7. 2005 22:55

No Mosley dela vsechno proto, aby zavody byly nudnejsi a nudnejsi, i kdyz tvrdi opak. Navic na ukor bezpecnosti (pneumatiky).
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod luk 5. 7. 2005 23:19

kosch: To není tak úplně pravda. Už jsem tam zažil hodně zajímavou VC (tak 2-3 roky zpátky?).
<--- Odpůrci aut fkombíku by si měli uvědomit, že...
luk
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 5. 7. 2005 23:22

jojo, luk ma pravdu, pred par lety tam byla jedna z nejlepsich, co jsem videl...navic, takovy hungaroboring nema ani jedno misto, huraa slava za france :D
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 29. 10. 2005 21:00

áááááááále táto sezóna nemohla byť až taká nudná, veď nezvíťazil M. Schumacher :)
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubax 29. 10. 2005 21:35

A hlavne mistr Alonso....Pokud vim, tak predvedl 2 slovy "dva" předjižděci manevry za celou sezonu...jinak poklidne jedouci spanelske taxi...takze stacilo nezaspat start a pak uz to v tom poradi vicemene dojelo...pozor2 pozor2

F1 2006:
McLaren & Kimi rulezz.. :wink: :wink:
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 29. 10. 2005 21:38

Jo a nejlepší byl článek ve čt. Blesku... Lauda řekl: Příští rok amjí šanci i pomalejší vozy, tedy i Michael Schumacher. Ach jo myslel sem si, že Lauda enní Blb, ale hluboce sem se spletl... :(
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 29. 10. 2005 23:16

Alonso je sice mistr sveta, ale nejlepsi byl celou sezonu naprosto suverenne Kimi. Co ten predvadel, nad tim zustava rozum stat. :)
Jinak k zabavnosti - minuly rok jsem formule doslova hltal, ted se mrknu akorat na prvnich pet minut a vim, ze uz s velkou pravdepodobnosti nic zajimavejsiho neuvidim. :?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Kubax 29. 10. 2005 23:23

p0etrik: Ty se muj clovek... 8) 8)

Nebyt problemu McLarenu, tak by formule vypadali uplne jinak...kdyz jsou Kimi/Juan v kazdem 2. zavodu posunuti na startu o 10 mist dozadu...tak ma tohle pravidlo vymyslene "stryckem Maxem" uplne opacny efekt...Al si to odkrouzi a hotovo... :? :?
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slaughter 29. 10. 2005 23:35

sledujete indy? nez sem to videl poprve, myslel sem jaka to je neuveritelna nuda, ale pritom vubec neni...
a DTM, to je taky kvalitka...
musim se ale priznat ze letos sem nevidel jedinej celej zavod F1...
Slaughter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 3. 12. 2005 00:09

Ja jsem letos videl vsechny zavody F1 a jsem s urovni sezony spokojeny..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků