Formule 1 - 2019

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 17. 11. 2019 21:47

_maty_ píše:Hamilton by mel dostat kop z otocky od Chucka Norrise..

Ale prd.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod robbert 17. 11. 2019 21:57

Ham? Dostal 5'' takže cajk. Ale Binotto prostě nezvládá. Priorita by mělo být 3 místo v hodnocení jezdců. Týmová režie ve Ferrari je katastrofa.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod _maty_ 17. 11. 2019 22:36

Ale 5” dostal az po vyhlaseni
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 18. 11. 2019 07:12

To je taky traparna, no ne? Slaví a v podstatě nemá co. To měli odložit o pár minut to vyhlašování. A tohle ale není první podobný případ
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 09:14

anebo naopak, někteří neslavili a přitom by mohli stříkat o 106, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 11. 2019 09:23

jako takto, Hamilton se postaral o vzrušení a emoce, bez něj by ten závěr byl nuda, Sainzovi by pódium spadlo do klína, ale už jen za to, jak tedy Ham sestřelil Albona, který mohl dosáhnout životní úspěch, si tu penalizaci zasloužil hned a ne až po vyhlášení..

Ferrari, to byla trapárna non plus ultras, ale zase je o čem psát, kdyby to nudně dokroužili, zase bychom řekli, další nudný závod, takhle to mělo zas nějaký náboj a po dlouhé době závod na který se dalo koukat..
_maty_

Odeslat příspěvekod brasci 18. 11. 2019 09:31

Aha ho experta :lol:

A vieš aj to, že v tom čase už bolo 6 pilotov, medzi nimi aj Sainz, vyšetrovaných za podozrenie z iného priestupku? Vôbec nebolo isté, že keby aj Ham dostal tých 5 sekúnd hneď tak by sa Sainz na tom pódiu udržal. Mali toho dosť tak to odložili celé až po pretekoch. Nebolo to prvý krát a ani určite nie ani posledný. Nakoniec nikoho z tých 6 nepotrestali.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 11. 2019 09:32

to o tom vyšetřování nevím, to si koukal na jiný program, kde to říkali ?
_maty_

Odeslat příspěvekod goes 18. 11. 2019 09:33

Vy na to fakt dokazete koukat?
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 09:38

jako na start a sem tam na průběh + výsledky na netu, to de ne? dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 18. 11. 2019 09:39

goes píše:Vy na to fakt dokazete koukat?

Nie.
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod brasci 18. 11. 2019 09:51

_maty_ píše:to o tom vyšetřování nevím, to si koukal na jiný program, kde to říkali ?

Neviem kde si pozeral, ja na sport2 (alebo 1 to je jedno). Lenže toto je trochu slabosť modernej F1. Ak sa o to nezaujímaš ako ja, denne nečítaš články, nestaráš sa o zákulisie, po pretekoch nesleduješ jednotlivé správy aj z iných kanálov tak ti proste takéto veci ujdú a nemáš kompletný obraz. Takže áno, z priameho prenosu si sa to nemal ako dozvedieť. Čo je škoda.

-- 18 lis 2019, 09:51 --

Závod, kvalifikáciu, tréningy a v podstate stále denne sledujem nové správy čo sa deje, čo sa môže udiať atď...
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 11. 2019 09:56

tak to máš zapálení, to i moderátor který to komentuje neví na které sadě jel Bottas.. prostě maj přehled no..
_maty_

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 10:18

no to sem sa čudoval, že mu dali hard a lec sa po něm opičil, to nemohli na té dadě dojet, to bylo vidno hned, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 11. 2019 10:42

ne
Tomas B
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka