Úvaha o moderní F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod snebka 17. 3. 2014 21:35

Doufám že na tomto fóru je povolené dávat odkazy na konkurenční weby protože na tomto odkazu http://f1news.autoroad.cz/grand-prix/47 ... ym-smerem/ je podle mě velice dobrá úvaha o dnešní Formuli 1 nemám rád lid co na F1 nadávají jenom kvůli tomu že nemají stroje už takový zvuk jako předtím, no na druhou stranu se mi taky spoustu věcí nelíbí..
V případě porušení nějakých pravidel fóra ten článek smažte, ale myslím si že to je docela zajimavé téma které se ted hodně probírá :-)
snebka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 3. 2014 00:08

K pravidlům: Nelze jednoznačně říct „Je možné vkládat libovolné odkazy“, ani „Nelze vkládat žádné odkazy“. Záleží na situaci.

Takhle je to samozřejmě v pořádku. Kdyby ale někdo svou existenci ve fóru spojil s častým a odkazováním jediného webu, kdy bude zjevné, že se jedná o reklamu, půjde rychle pryč i s těmito odkazy :-)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků