Konec éry Sebastiana Vettela & Red Bullu?

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 13. 4. 2014 21:58

Naprostý souhlas tady s Funferrem.
Do Vettela už lidi kopou jen z principu. Je spěšný, tak si na něm vyléčím svůj mindrák, komplex méněcennosti, a nevím, co všechno ještě... :D To je jejich způsob "uvažování". Z urážení Vettela se stala jakási pokřivená móda. Lidé jdou, jako stádo tupých, neuvažujících ovcí, a kopou do Vettela, jak jen můžou, aniž by měli sebemenší povědomí o tom, kdo to je, a co už dokázal, jenom proto, protože to tak dělá většina ostatních kolem. :/ Všechno to ovšem pramení v obyčejné závisti. Závidí mu jeho obrovský úspěch, a proto ho zpochybňují. :D
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 4. 2014 23:05

jak jsem psal, na volné dráze s vyhovujícím vozem - robot :tleskani ale jako komplexní závodník čistý průměr :-)

nebo to nebylo vozem a je to opravdu bůh volantu - ale počkat! to by byl nováček v týmu, který ho poráží v jeho vlastním voze v tom případě hyperbůh :hm
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Nováček

Odeslat příspěvekod Variotek 13. 4. 2014 23:15

sem-tam-fous píše:Naprostý souhlas tady s Funferrem.
Do Vettela už lidi kopou jen z principu. Je spěšný, tak si na něm vyléčím svůj mindrák, komplex méněcennosti, a nevím, co všechno ještě... :D To je jejich způsob "uvažování". Z urážení Vettela se stala jakási pokřivená móda. Lidé jdou, jako stádo tupých, neuvažujících ovcí, a kopou do Vettela, jak jen můžou, aniž by měli sebemenší povědomí o tom, kdo to je, a co už dokázal, jenom proto, protože to tak dělá většina ostatních kolem. :/ Všechno to ovšem pramení v obyčejné závisti. Závidí mu jeho obrovský úspěch, a proto ho zpochybňují. :D

Já ho nemám v oblibě, ale to neznamená že mu závidím nebo že jsem zakomplexovaný. Jen fandím někomu jinému...
Pomozte zabránit smrtelným nehodám na silnici. Jezděte po chodníku!
Variotek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vecerty 14. 4. 2014 06:00

Fuck8r píše:jak jsem psal, na volné dráze s vyhovujícím vozem - robot :tleskani ale jako komplexní závodník čistý průměr :-)

nebo to nebylo vozem a je to opravdu bůh volantu - ale počkat! to by byl nováček v týmu, který ho poráží v jeho vlastním voze v tom případě hyperbůh :hm

Vazne to chcete hodnotit po trech zavodech ? Navic kdyz v prvnim odjel Vettel 4 kola a Ricciardo jel s autem ktery zda se nebylo v ramci reguli? Ja bych si jeste pockal : )
Co se tyce 4 titulu Vettela tak pokud je nekdo zpochybnuje tak zaroven spochybnuje celou radu titulu z minulosti. Dvojity diffuzor , hmotovy tlumice ,foukacky...... Je to kombinace muze a stroje a komu se to nelibi tak at jde koukat na tu atletiku ;)
Vecerty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 14. 4. 2014 07:42

Sebastian je čtyřnásobným mistrem světa, a vy ho tady zpochybňujete na základě posledních třech závodů, přičemž v prvním závodě, v důsledku technických problémů Sebastian prakticky vůbec nic neodjel. Ve druhém svého kolegu porazil, (respektive v době, kdy Ricciarda potkaly problémy v boxech) byl před ním, a nakonec v tomto závodě získal třetí místo, čili "bednu". A v dosud posledním, třetím závodě v Bahrajnu ztrácel Sebastian na svého kolegu především na rovinkách, což jenom hlupák přisoudí jemu, a ne jeho vozu, respektive motoru.

Ale jak se říká: "Haters gonna hate". ...a to nikdo na světě nedokáže změnit. Je to váš úděl. Přeji vám krásný zakomplexovaný život. :)
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 4. 2014 11:35

Ričí fičí :tleskani
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Nováček

Odeslat příspěvekod Vecerty 22. 4. 2014 19:11

Docela mi to pripomina sezonu 2009. Ferrari se trapi a na cele se o body perou jezdci Brawnu/Mercedesu a drti zbytek pole s tim ze se na sezonu zacali pripravovat o neco drive.RbR se jim pomalu vyrovnava ale do konce sezony nestihnou smazat nadskok a skonci jako vicemistri. A nebo ne protoze RbR uz neni ten RbR jako tenkrat a dozenou je rychleji. V rom pripade by to mohla byt hodne napinava sezona pri niz se budem koukat do tabulek s extremnim napetim. Will see ;+)
Vecerty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chimasko 22. 4. 2014 22:39

Jsem si dovolil na toto téma připravit jedno video...

http://youtu.be/Jn3Y9oigb5w
Chimasko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Funferr 4. 10. 2014 09:15

Funferr píše:Pokud se RedBullu nebude, dařit tak to bude jedině dobře a urychlí se tím přestup k Ferrari.....

No zdá se že dochází na má slova ze začátku sezóny...
http://f1sport.autorevue.cz/clanek/seba ... -red-bullu

-- 4. 10. 2014 09:30 --

Po této sezóně už si taky nejsem tak jistý.. Na druhou stranu koho jiného? Alonsa neudrželi, to je největší chyba a Raikkonena drží dál a to je druhá největší chyba :-/
FORZA FERRARI
Funferr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sam Fisher 4. 10. 2014 10:37

Funferr píše:
-- 4. 10. 2014 09:30 --

Po této sezóně už si taky nejsem tak jistý.. Na druhou stranu koho jiného? Alonsa neudrželi, to je největší chyba a Raikkonena drží dál a to je druhá největší chyba :-/

To je zřejmě reakce na moji odpověď, že Vettel Ferrari nějak extra nepomůže, bohužel jsem se uklikl a smazal odpověď. O:-)
Sam Fisher
Kolemjdoucí

Předchozí stránka