F1 2011

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2011 20:35

Mr.Semtex píše:Bylo to od něj naprosto zbytečné.. Předjel by ho o půl kola později, ale holt to neukaučoval.. V prvním hovoru co s ním RTL měla, nepřiznal, že by to byla jeho chyba, ale holt co neubrzdíš, to neukecáš, platí i na okruhu.. 8-)

zjevně Perez brzdil o hodně dřív a zavřel vnitřek, ačkoliv tak se ta zatáčka projet nedá. Michael to chtěl poslat dovnitř, protože mohl brzdit později, ale nepočítal s tím, že ho Perez bude pouštět venkem a proto se mu uhne dovnitř a přibrzdí o tolik dřív.
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 26. 9. 2011 07:48

Možné to je, nehoda se bude zkoumat z telemetrických dat po závodě a na výsledek jsem taky zvědavý, ale stejně to bylo zbytečné..

-- 26. 9. 2011 08:53 --

Co jsem ale opravdu nepochopil, že nestartoval do Q3, aby ušetřil sadu superměkých a v závodu potom kromě pár prvních kol jeli všichni na měkké sadě a to i on a Rosberg.. :hm
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2011 07:57

nene, Šumák jel na červených, pak na žlutých, ale v době havárie měl narozdíl od Rosberga červené a dotahoval ho tempem víc než vteřinu na kolo. Rosberg si po závodě stěžoval na rychlou degradaci gum, asi měl jiné nastavení než Šumák (taky musel poprvé do boxů o asi 5 kol dřív než Šumák) a tím pádem by mu asi červené do cíle nevydržely.
Šumák vypadal, že by v závěru měl v gumách výhodu a IMO by rozhodně obě Force Indie pozávodil
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 9. 2011 14:25

Tak tak, jel na červenejch a celkem na to tlačil, vždyť snad kolo nebo dvě před nehodou udělal dokonce nejrychlejší čas. Asi chtěl poject co největší množství jezdců, dokud mu kola držely.
Ale už na výjezdu z toho esíčka sem si řikal, že je kurevsky blízko a že by si moh třeba zničit křídlo... A měl sem pravdu, zničil si křídlo ve velkym stylu.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 9. 2011 20:56

no já si říkal, co blbne, proč jde doprava namísto doleva, ale pak jsem si říkal, aha, jde na vnitřek a podjede ho a vybrzdí. A ono ejhle, Perez vybrzdil Šumáka až do bariéry :-S
anonymni

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 9. 2011 06:47

Ty wole Ajife...jak muze takovy snek jako Ty byt fanda do formule :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Swifty 27. 9. 2011 07:00

Mercedes by měl ukázat smysl pro humor a Schumacherovi na prezentaci auta pro novou sezónu připravit vůz s předním ochranným rámem. V té letošní by se mu to setsakramentsky hodilo.
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 9. 2011 07:18

Každej má něco - McLaren musel Lewisowi namontovat radlici a místo zadních kol pásy, Red Bull by musel implementovat asistenta rozjezdů pro Marka, Playstation a nějakou videotéku pro nudícího se Seba, Ferrari větší zrcátka pro Felippeho, jedno velký zrcadlo na volant pro Fernanda, aby se moh obdivovat i během závodu...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Anonymni 27. 9. 2011 07:54

:D
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 9. 2011 13:30

orgasmic píše:Ty wole Ajife...jak muze takovy snek jako Ty byt fanda do formule :D

možná si mě s někým pleteš, ale to je mi vlastně celkem u (_!_) :mrgreen:
anonymni

Odeslat příspěvekod Pajjoun 28. 9. 2011 20:13

http://f1news.autoroad.cz/novinky/39062 ... eho-lekar/

Podle doktora se vrátí, ale když čtu, co ještě na sobě má a jak je F1 fyzicky náročná, tak nevim, nevim...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Jim 28. 9. 2011 20:18

i kdyby se vrátil, tak se stejně obávám, že to nebude Kubica, jak ho známe... :-|
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod Pajjoun 28. 9. 2011 20:22

Taky se toho bojim, stačí kouknout na Massu jak zpomalil... Oba kus od smrti a to s psychykou celkem zamává... Navíc když k tomu přidáme, že Kubica asi bude mít na začátku i fyzický potíže...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 9. 2011 14:46

Mno, bude to těžké ... na druhou stranu třeba Hermann Maier měl koleno na sračku a vrátil se dost rychle a vyhrával ... ale bylo za tím hodně dřiny
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jim 29. 9. 2011 15:59

zázraky se občas dějí, tak uvidíme...

navíc Kubica zažil mnoho těžkých karambolů, ze kterých se rychle otřepal...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
TDI tuner roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka