Moto GP Brno

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 5. 2021 10:45

"Spolek pořádající Grand Prix v Brně vyhlásil insolvenci, dluží 81 milionů"

https://brnensky.denik.cz/zpravy_region ... 21050.html
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 5. 2021 10:53

no já nevím, je to smutný jak to dopadlo, ale dělo se tam vůbec něco dalšího než jeden víkend v roce motorky? Takovej areál, to musí být žrout peněz jak prase, tak by to tam mělo podle toho mrskat...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 5. 2021 11:00

bývá to docela obsazený, párkrát sem tam byl na testovacím víkendu soukromých závodních stájí. Případně i v týdnu, testuje se furt

Jen teda při letošním jarním testování tam nebyli traťoví maršálové, mohli sme si tam dělat, co jsme chtěli
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 5. 2021 11:05

a kolik tam tak chodívá návštěvníků na to testování? Vydělají si tam aspoň na slanou vodu?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 10. 5. 2021 11:09

Navstevnici na testovanie enchodia.

Ak si dobre pamatam, aj Nordschleife malo problemy s peniazmi a to sa tam furt nieco deje.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 5. 2021 11:14

No jo, tak to je podnikatelskej plán jak noha mít závodní okruh a nepořádat tam placený akce s návštěvníkama...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 5. 2021 11:19

Spolek pořádající Grand Prix v Brně nemá závodní okruh.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 5. 2021 11:28

No to ne, no, ale to bylo myšleno jakože obecně, jako že mi připadne, že je to mrtvej areál...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 5. 2021 11:40

kámoš tam teď o víkendu jezdil na nějaké akci
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 10. 5. 2021 11:51

no to asi jo, ale já myslel prostě akce, kam příjde mrak návštěvníků, koupí si vstupenky a užijí si tam celej den. Já vím že teď nejde, ale předtím to tam bývalo? Si pamatuju jak mě tam vzal tatka jako malýho špunta na nějaký historický formule, to by hukot panečku
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 10. 5. 2021 13:38

Já jsem tam byl kdysi i na tribuně u cíle. Nemuseli by se za ni stydět ani čutálisti v okresním přeboru.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 4. 8. 2021 13:35

Přezkumné řízení se spolkem pořádajícím motocyklovou Grand Prix v Brně začne v pondělí. Spolek šel do insolvence. Závody letos po letech nebudou. TIC Brno vrátil lidem peníze za 15.000 z 16.000 lístků. Lidé dostali 33 z 36 milionů. Insolvenční správce popřel pohledávku 50 milionů Automotodromu Brno, jenž chtěl peníze po spolku pořádajícím Grand Prix. Řekla to primátorka Vaňková.
/Seznam Zprávy/
puk123
Veterán

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků