Formule 1 - 2019

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 17:28

Ale takto sa zacyklime, riesilo sa to musi sa aj toto a o chvilu sa riesi kazdy prd. Nie, stop. Pekny pretek a bodka.

No zas ta streategia nebola tak zla. Proste Max mal rychlost a v kombinacii s tym, ako mal LeClerc smolu kde chytal plmalsich o kolo stiahol ten naskok rychlsie, ako sa ocakavalo. Proste to tak vyslo, co narobime.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 17:52

Na rozhodnutí sportovních komisařů si počkáme. Verstappen a Leclerc před ně přestoupí až v 18:00. Rozhodnutí můžeme očekávat nejméně pár desítek minut poté.

nebyla špatná? Měl staré pneumatiky, nemohl jet rychle...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 17:53

Ak to vnimas takto zjednodusene, tak ok, mas pravdu.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 18:04

jasně je tosložitější, ale tohle zase prosrali, nebo ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 18:07

V ramci moznosti to nebolo az take mimo. Mas istotu, ze by sa so strednymi gumami dostali do Q3? Alebo, ze by mal na zaciatku rychlost na rovnakych gumach proti Mercedesu?
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 18:11

Jistotu nemáš nikdy, ne?

Ale Ferrari prostě poslední dobou taktikou prosírá, co může...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 18:31

To ano, celkovo je v tom time chaos :(
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 18:33

Bohužel. Ono stačilo, jak v prvním závodě nenechali Leclerca přezout, aby zajel nejrychlejší kolo. Měl náskok 45 vteřin a prý dle Ferrari by přezouvání v boxech bylo riziko. Tak bud to umím a chci bodovat nebo to neumím a trénuju, ne?
Prostě vytrácí se systém a klid a pohoda...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 20:01

Výsledky se nemění.
Každopádně F1 dostává na frak. rozhoduje se nekonstantně a pokaždé jinak. Co na to říct? jednou je to fér, podruhé je to nefér.

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 20:26

Hura, zvitazilo pretekanie!
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jouda.III 30. 6. 2019 20:31

A minule?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 20:34

Minule?
Minule zvítězil mercedes....

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 30. 6. 2019 20:39

Jouda.III píše:A minule?

Prehralo. Ja som svoj nazor vtedy prezentoval. Ze spravili komisari chybu vredy neznamena, ze ju kvoli tomu museli opakovat dnes.

A dokonca aj co sa tu neriesilo, prislo mi komicke ako spenalizovqli riciarda vo francuzsku.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 6. 2019 21:03

brasci píše:Zavod krasny, bol to hukot. Fandil som LeClercovi ale dufam, ze sa na to komisari vyseru a nic nebudu menit. Uz len to, ze taketo zavodenie vysetruju je trapne. ***** drat, uz ma seru neskutocne.

Takže teď už se dá nepohodlný soupeř prostě vystrčit ven?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod robbert 30. 6. 2019 21:28

brasci píše:
Jouda.III píše:A minule?

Prehralo. Ja som svoj nazor vtedy prezentoval. Ze spravili komisari chybu vredy neznamena, ze ju kvoli tomu museli opakovat dnes.

A dokonca aj co sa tu neriesilo, prislo mi komicke ako spenalizovqli riciarda vo francuzsku.

Minule to chyba byla a ted ne? nemělo by se rozhodovat v jedné linii? Tedy pokud jednou řeknu, že to je omezení v rozporu s pravidly a podruhé někoho přímo vystrčíš, tak je to v souladu s pravidly?
Minule mi to vadilo, ale ted mi to vadí taky, protože je to naprosto nekoncepční.

Nekácet!
robbert
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka